PDA

Pokaži Full Verziju : Kat 2000,sta mogu sa njim?


gogilo.cacanin
01.02.2009, 14:11
Cao drustvo,nisam mu nasao pravo mesto ali mislim da je pod m.software uredu.Evo ovako,da sam pravim ritmove mi nije potrebno,ali bi voleo da sam sastavljam setove staylova za pa80.I dali mogu na racunaru da ih preslusam pre nego sto ih memorisem i prebazim na sint.Trazio sam u internetu,ali je vrlo tesko tako nesto naci koji ce podrzavati takve formate da bi se na kompu cule.Imao sam slican style-player ali je podrzavao od yamahe staylove.Pa dali je kat200 to sto trazim ,ili ima jednostavnijih programa,i kako da dodjem do njih.Pa ako neko moze da pruzi pomoc bez krsenja pravila foruma,unapred se zahvaljujem.pozz.

gjoko
01.02.2009, 14:39
u Kat2000 mozes da preslusas STY samo nemozes cuti aranzman tako originalno kao na sintu jel ovde cujes u midi koliko ja znam ako gresim nek me neko popravi, onda mozes traku po traku preslusati mozes brisati trake dodavati trake i tako dalje i na kraju mozes sastaviti sebi set od vise setova, znaci od jednog seta uzmes jedan STY od drugog drugi STY, kopiras u svoj set koji odredis i tako dalje. Eto to bi bilo uglavnom u kratke crte, bar mislim da si to trazio. Ako te nesto drugo zanima pitaj....
Dodato:
Uglavnom dobar program za sredzivanje seta

gogilo.cacanin
01.02.2009, 15:23
Pa to bi bilo to,a kako da dodjem do njega,u netu mi izbaciva neke katalizatore za auta,i nema nekog konkretnog download sekcija.Pa ako treba i registracija ili placanje, nema veze.Samo da ga nadjem.

oliver
01.02.2009, 17:09
Za mene najbrze i najednostavnije sastavljenja setova je - preslusas ritmove preko Style Works - i ubacis u Korg samo onaj ritam sto ti se dopada i u korg sastavis onakav set kakav tebi treba

gogilo.cacanin
01.02.2009, 17:17
Nemam ni jedno ni drugo,al cu videti kako da ga nadjem.

Jugo
01.02.2009, 18:39
Javi se na pvt da resimo problem!

**bi ga... Ne dozvoljava mi da vam posaljem pvt.
Gogilo, zsimonovic, imate moj mail u profilu. To je jedini nacin! Javite mi se tamo.

gogilo.cacanin
01.02.2009, 19:49
Bato,sve sam izredjao da ti posaljem privatnu al ne ide,tojest nema pojma dali si ista dobio,jer ja nemam msn-imam normalnu

Jugo
01.02.2009, 22:10
gogilo, Slao sam ti na onu adresu sa koje si mi se javio i mail mi se vratio!

gogilo.cacanin
01.02.2009, 22:50
Izvinjavam se .Nisam nameravao da krsim pravila.:D

Jugo
02.02.2009, 00:14
This Message was undeliverable due to the following reason:

The user(s) account is temporarily over quota.

Evo opet sam slao i ovo je odgovor koji mi se vraca!

Sredi postu pa se javi!

Vaxter
02.02.2009, 00:16
Eeeee,,,
To je nekome prepunjen mailbox...
Previshe poruka...
Treba isprazniti... ;)

gogilo.cacanin
02.02.2009, 19:33
Snasao sam se i resio sam problem drugim putem,ali ipak hvala ponudjenoj pomoci.Mozda drugi put.

Jugo
02.02.2009, 23:02
Nema problema, u svako doba! Pozdrav!