PDA

Pokaži Full Verziju : Brass dx 11


gogspa80
29.01.2009, 19:39
http://www.youtube.com/watch?v=aiSlWB_y3Po

ova boja s kojom ovaj brko solira, jeli to strings neki ili je to onakav brass ko u cire, dali itko ovdje ima brass ko u cire na dx 11? ako ima molim ga da mi se javi!

krcmar
29.01.2009, 20:09
Pa to je ovaj agisa dimic, u ovoj pjesmi on nije koristio nikakav brass... a taj bras od cire i ja trazim, i mnogi drugi al nit znam kako se zovi nit ga mogu naci. i samo da napomenem da mi neko ne kaze da ovdje to ima na down, zato sto sam sve pregledao i nisam naisao na to.

gogspa80
29.01.2009, 20:33
aha, a cujes ovu boju kad drugi put svira solo, e nju imam, pa cu ti je ispisati ako ti se svidja i ako zelis, meni je dobra!

yamahapassion
29.01.2009, 22:10
Ljudi ako mislite na onu boju sto prosvirava kroz pesmu, nesto kao patos, ja sam to imao davno na dx11, i boja se zove piton. Karakteristika za tu boju je sto ima samo 2 tona polifonje, ako mislimo na isto. Ako vam to treba prebacicu iz kolegine 11-ice pa cu vam staviti. A hard brass koji cira koristi npr. u cirinom kolu onaj pocetak itd, to sam ja postavio sinoc, al jbg. u sf2 je formatu ne moze da ide u dx11, ali i za nju mogu da pitam druga da mi posalje. Eto pa ako je to sto vam treba napisite tu pa cu gledati da iskopam i da vam dam.

sinisaBL
30.01.2009, 15:38
ako vam treba taj bras za dx 11 postavicu ga.nemam sempl za korg.ne mislim na hard bras kojim soliraju i cira i mica to ima na svakom cosku nego pravi bras kojim cira puni harnoniju i prelaze radi.

gogspa80
30.01.2009, 15:42
postavi za dx 11 ako imas, biti cemo ti zahvalni ;). pozdrav

sinisaBL
31.01.2009, 14:35
evo postavio sam sav set sa svoje dx 11 u midi quest formatu prvih 10 u perf su samo terce i to kakve.C-dur,G-dur,D-dur,A-dur,d-moll,e-moll,a-moll,D oriental,A orijental,E orijental.ostale su standardne koje koristi Mica i Cira solo i par boja masnih sto sam ja radio i dalibor kontra i pred kraj je cirin strings i zadnja u perf je cirin brass.a na svakom perf je bas u lijevoj cirin bas.znaci morate ucitati sve i single da bi vam perf radio kako treba i sve ostale postavke.znaci voice bank,performance bank,effect,2,3,4 ,micro key,micro octave,pct i system2.system ne trebate ucitavati da vam se ne pali sint pod mojim imenom a ne utice na zvuk.

pozdrav evo nesto novo nadam se da nece biti komentari kao i do sada da svi postavljaju vec vidjeno i jedne te iste boje i postavke se uploaduju.

eto jedan od velikih majstora koji svira dx 11 necu ga imenovati mi je rekao da mi dx bolje zvuci nego njegov.

gogspa80
31.01.2009, 15:06
Svaka cast, puno hvala, ja nemam midi kabla, al ce krcmar to rjesiti meni nekada kada bude raspolozen nadam se :D.. pozdrav

ramko
31.01.2009, 15:36
nemogu nigde da nadjem taj folder dali neko kojim slucajem ima oni micinu boju dual?

gogspa80
31.01.2009, 15:39
vjerovatno nije jos pregledan i pusten u download fajl sto ga je okacio, a tu micinu boju je meni krcmar nedavno ispisivao u exelu kako sta treba podesiti u klavjeturi da se tobije ta boja, od dvije boje se sastoji, ako mislimo na istu, ako ti pase tako ,znaci uzmes klavijeturu pred sebe, otvoris single udjes u edit, i citas sa kompa, sta gdje treba kako postaviti da bi dobio tu boju... sada cu potraziti pa ti dam link..

yamahapassion
31.01.2009, 17:35
Verujem da je SinisaBL postavio dobar materijal, on ima dobre boje za DX, gledao sam njegove videe na youtube i super zvuci. Preporucujem da skinente to od njega i ubacite.

krcmar
31.01.2009, 17:44
gogs naravno da cu da ti ispisem, samo dok vidim sta tu ima. i jos nesto nisam nikad prebacivao boje sa tim midi quest nemam taj pr.

ramko
31.01.2009, 23:17
ljudi kako da izvucem samo neke boje iz seta sto postavio sinisa npr strings i bras i jos neke boje, imam yamahu dx 21 a ona koliko ja znam nema terce tako da nemogu da ucitam ceo set u klavijaturu?

sinisaBL
01.02.2009, 01:40
midi quest je 26 mb tako da ga ne mogu postavljati ma malo se potrudite ima ga za skinuti.jos vam treba instrument fajl od dx 11 da se ubaci u njega kad ga instalirate to je mali fajl i njega cu postaviti u download.znaci u midi quest idete gore lijevo na file-new-studio.onda idete na studio to vam je sad gore drugi sa lijeva i install instruments from disk otvori vam se mali prozor i dole idete na install from i nadjete taj yamaha dx11.sqz fajl koji cu vam postaviti.onda file open i otvorite set boja koji sam postavio podesite midi in i out i transmit.mozete pojedinacno boje singl samo kliknete na boju i ako radi midi kabl ta vam je boja u klavijaturi.a na dx 21 ne mogu sve boje tako da strings mislim da nece zvucati kako treba a ni brass jer nema opciju wave w1-w8 a ti su parametri koristeni kad su radjene te boje i cirin bas.

czprodukcija
20.01.2010, 23:00
Sinisa, mozesli postaviti tvoj set u SYSEX format molimte?