PDA

Pokaži Full Verziju : Stalak za laptop za rampu


Boban010
28.01.2009, 19:36
Da li neko zna gde ima da se kupi za rampu stalak za laptop?

Dule Va
31.01.2009, 12:41
Mislim da to nije tesko napraviti,skini sliku sa
http://www.jaspers-alu.de/
ili probaj da nabavis preko nekog ko je vani.

Boban010
01.02.2009, 01:54
Delove od aluminijumskih cevi imam ali ove spojnice su problem.A da platim 50 eura za ovaj stalak ne ide jer sam celu rampu platio 100 i uz to sam jos Pirocanac!!!

Boban010
26.05.2009, 23:46
Nesto sam sredjivao po podrumu i nadjem staru antenu koju ne koristim i onda mi na pamet pade ideja da je modifikujem tako da moze da se montira na rampu i da sluzi kao nosac za laptop.Eto ako neko od kolega ima slican problem ovo je najjeftiniji nacin na koji moze da se resi problem.Postavicu slike cim ga budem napravio a ujedno svim kolegama koji na ovaj nacin resavaju pitanje nosaca za laptop zelim dobar prijem!

Beethoven
27.05.2009, 00:46
Predlazem da se ne skida pojacavac sa antene,onda je dobar prijem garantovan...To kod mene radi odlicno...

A moz na njega da se baci i koja pljeskavica,kremenadla...Mislim,kad se ne koristi lap-top...:))

Mislim da 50 eura ipak nije mnogo...:)

Pozdrav.

Boban010
27.05.2009, 00:53
Uuuu,itekako je mnogo kad nema gde da se kupi.Ima samo za onaj X stalak a za rampu nema kod nas,a ko da ceka ukidanje viza,deca ce mi usi izedu!Salim se,postavicu snimke kad budem napravio pa ces da vidis kako ce to elegantno da izgleda!

Vaxter
27.05.2009, 02:54
Bash htedoh reci da slikash! :))
Baci to u uradi sam, bash da vidim! :))

VUNIMRAV
27.05.2009, 07:55
Kolega,ako hoćeš,možeš napraviti sve za jedno sat vremena,toliko je meni trebalo,a vjeruj mi da nemam pojma o *bravariji*,Prepstavljam da imaš jedan slobodan stalak za mikrofon,po mogućnosti *jači*,na njegov deo koji drži *pecaljku *,sa njega odvrneš mali šrafić kojim se zateže ista,i na taj dio *navariš*dve *trake* recimo 1oox20mm i na njih sa 2 ili 4 šrafa pričvrstiš jednu aluminijumsku ploču veličine koliki ti je i lap top.ta ploče nemora biti od alu,ali lijepše izgleda.Sve je gotovo i skoro džaba,pristojno izgleda,stabilno je/ja ga tako držim već dvije godine,apare koje bi dao za original ostanu za nesto drugo.

makso68
27.05.2009, 09:47
Ma,sve može,jedan moj kolega je napravio čudesa od stalka,ima dodatke i za pepeljaru,pivo i ostale potrepštine u toku svirke.Pozdrav!!!

Vule
28.05.2009, 12:26
Taj Kolega kao da je krenuo na piknik a ne na svirku...:lol:...stigne li i da odsvira nešto...=))

b.o.Y.c.h. ČK
28.05.2009, 12:35
poZz...
dajte da ne otvaram novu temu... Šta će vam laptop na svirki?
jel vam služi za txt, šta radite s njime? ja sam ga par put uzimao da snimim gažu

makso68
28.05.2009, 12:41
Taj Kolega kao da je krenuo na piknik a ne na svirku...:lol:...stigne li i da odsvira nešto...=))Ma,stigne,to je za ne vjerovati,još je čovjek svirač(ne fajlaš),ali on svira samo one laganini svirke,na kojima ne treba brza reakcija.Inače je čovjek sav usporen,teški flegman.Pozdrav!
b.o.Y.c.h.,mogu se sa laptopa vući na klavijaturu razni podaci,povežeš je midi kablom sa klavijaturom i možeš koristiti dosta stvari,u zavisnosti od potrebe.Pozdrav!

Vaxter
28.05.2009, 21:01
Ja, npr, vuchem boje i chitam textove sa laptopa... ;)
IInache, njega stavljam na dvospratnom tronoshcu gore.
Samo stavim neku tablu prvo, pa onda toplap.
Nema frke... :)

siemensserbia87
24.06.2009, 20:14
Ima svega na svetu... sve je moguce pa i drveni sporet.. :D :D :D

Boban010
22.07.2009, 00:03
@Vaxter
Nisam zaboravio da postavim sliku stalka za laptop koji je odavno gotov,vec mi se pokvario digitalni fotoaparat pa cim to resim postavicu da vidite kako izgleda!
Pozz.

kreso
22.07.2009, 09:40
Svojedobno jebio u prodaji onaj pokretni stalak sa zglobovima za kučne telefone. Imao je kvačice/štipaljke sa strane pa si ga mogo fiksirati na koju god si veličinu htio. Ja sam takav jedan nabavio svom bivšem bubnjaru za procesor el. bubnja. Nevjerojatno funkcionalno, pokretljivo, namjestiš ga na visinu na koju god hočeš, a i ono što je najbitnije možeš ga prišerafiti na bilo koji stalak jer je taj nosač se koristio svojedobno u uredima i šerafio se za stol. A držač za stol je zglobni i rotirajuć u 360 stupnjeva, tako da nema šanse da ga ne prišerafiš.
Potraži malo za te telefonske stalke, kažem ti LAP-TOP u njega leži ko prst i nokat.

Boban010
11.10.2009, 20:13
Evo snimaka stalka koji sam sam napravio od stare antene za TV!
Testericom za gvozdje se isece po nacrtu koji se prethodno napravi a onda malo polir paste za aluminijum i eto ga!Inace laptop je Asus eee 4G,slike nisu bas najkvalitetnije ali bolje ista nego nista!