PDA

Pokaži Full Verziju : Cubase SX 3 crack


sinisa
14.02.2006, 16:20
Dali neko zna kako krekovati cubace sx3 ?

fico
14.02.2006, 18:31
kad si instalirao cubase imas na cd jedan folder CRACK otvori ga i sve fajlove iz njega kopiraj u folder gde si instalirao cubase to je po defaultu c:\program files \stainberg\cubase sx i tu dva puta kliknesna crack fajl otvori ti se prozor na kojem imas jos opciju da napravi backup i pokrenes sa dugmetom start ili apply i to ti je to pozdrav

toma
14.02.2006, 18:36
sinisa napravi kako je fico napisao i to je to.

sada mene nesto zanima
fico znas li kadi se moze narucit i koja je cijena cubase sx?

ovim putem pozdravljam sve clanove

fico
14.02.2006, 18:49
cini mi se da sam gledao u ljubljani da je sx 2 1500 EURA ali nisam sto posto siguranmoro bi da proverim

gorpet
15.02.2006, 00:37
Postovani Tomo,
ja imam legalnu verziju Cubasea SL3-dakle, posedujem licencu za nju. Nema nikakve potrebe da kupujete SX3 je su razlike vrlo male. Sto se cene tice-mene je kostao oko 300$, jer sam ga kupio na americkom trzistu. To savetujem i Vama-ako ste u mogucnosti, jer je u Americi mnogo jeftinije. SX 3 bi u Evropi verovatno kostao oko 400-450 EUR, a to sve zavisi od prodavca, jer se mnogi trude da izadju sa povoljnijim cenama, pa se desi da nadjete i nesto povoljnije. Cini mi se da sam procitao da Vam sin ide u muzicku skolu? Ako je to redovna muzicka skola, onda mozete pokusati da na netu pronadjete tzv Akademic verziju koja je uvek znatno povoljnija sa cenom. Uslov je da im dostavite potvrdu da se onaj kome se kupuje zaista i skoluje i da mu je to potrebno radi usavrsavanja. Ova verzija se, kako oni kaze, ne sme koristiti u komercijalne svrhe!
Najbolja ponuda Vam je na Ebay.com
Nadam se da sam Vam pomogao!

toma
15.02.2006, 01:04
gorpet hvala na pomoci
i vjerojatno cu malo pogledat na ebay


POZDRAV

sinisa
15.02.2006, 04:38
Hvala na pomoci ali to znam. Problem je u tome sto sam skinuo sx3 verziju sa neta,a u crack folderu se nalazi seriski broj koji se ukuca prilikom instalacuje i donngle.dll fajl sa kojim neznam sta da radim. Kopirao sam ga i u system 32 ali nista.

cevap
15.02.2006, 17:03
Da ne treba mozda taj dongle.dll sachuvati na USB kljuc, te pri svakom startanju Cubase USB mora biti ukljuchen?

Vaxter
15.02.2006, 17:32
Moguce je da je to shto cevap kaze...
Probaj da fajl prekopirash negde us folder sa Cubase-om, umesto fajla koji tamo vec postoji, ako postoji...
Takodje probaj, kad ga iskopirash u system32 da ga registrujesh.
U cmd ili pod Run kucaj regsvr32 dongle.dll
Ja imam update na 3.02 koji dolazi sa simulacijom pomenutog USB dongla sa zashtitom, tako da prvi put vidim tu prichu sa dongle.dll

zvekan
15.02.2006, 17:34
Probaj da ga kopiras u folder stainberg\cubase sx

Vaxter
15.02.2006, 17:45
Neshto mi se chini da sam ja to malopre rekao... :roll: :lol: