PDA

Pokaži Full Verziju : Boje sa pc pocket-a


zsimonovic
02.01.2009, 22:10
Juce mi pricao jedan drug za jednog kolegu iz Kraljeva da vuce boje pomocu korga x5d sa pc pocketa.Trazi 50eur da ubaci u pc pocket programe od extrema,yamahinih,rolandovih klavijatura.Kaze da pomocu x5d vuce bas i kontru sa pc pocketa i da mu radi ekstra (verno).Menja boje na pc pocketu preko klavijature-midi.Verovatno onda mogu i semplovi da se ubace i vuku sa te spravice.Ima li ko takvog iskustva?Onda nema potrebe da se kupuju skupe klavijature ako moze ova spravica da zavrsi posao.Taj moj drug ima roland xp50 i namerava da napravi kombinaciju sa pc pocket-om.Po njegovoj prici sa tim bi resio problem semplova,harmonika,buzukija,itd sto nema xp50.To sam juce cuo pa rekoh da podelim sa vama!

romario
02.01.2009, 22:29
Malo mi je teško u to povjerovati.
A ti javi kad malo to provjeriš,o čeme se radi.

elmagio
02.01.2009, 22:51
Uh teško mi je vjerovati u to, iako bi mi bilo drago da je to moguće. Ako je na pocket-u Windows mobile 6 onda bi trebao imati neki program koji bi radio na tim Windowsi-ima? Što ipak nevjerujem da postoji.
Neki dan sam probao na kompjuteru spojiti Vsampler i PA500(uz pomoć Skoricnik-a) i uspio sam. Sve radi OK. Izlaz mi je bio na običnoj integriranoj zvučnoj i bio je OK. Ja sam nakon toga razmišljao o polovnom laptopu sa instaliranim Vsamplerom na njemu + PA500.

zsimonovic
03.01.2009, 00:05
Ako nesto jos saznam ja cu javiti!

Vaxter
03.01.2009, 00:59
Vuci boje sa pocketa zaboravi...
Probao sam, i to nema shanse da normalno radi...
Pokushao sam da portujem neke soft samplere za pocket i to nikako ne moze da radi kako treba...
Nemash dovoljno jak procesor, nema dovoljno memorije i zvuchna je skoro pa software-ska...
Jedino shto mozda chovek to vuche sa onih mini pc-a tipa ASUS EEEPC, MSI Wind i sl.
Sa njih to, uz neku solidnu externu zvuchnu i moze da radi...
Ne znam ni jedan pocket trenutno koji hardware-ski moze lepo da podrzi software-ski sampler...

http://planetgriff.com/
JE trenutno najjachi projekat za tako neshto, ali ni on nije bash sjajan...