PDA

Pokaži Full Verziju : sennheizer Ev 100


DrSpeed
13.02.2006, 21:11
Ljudi imam stasan problem. imam ovaj sennheizer Ev 100 pilot, ali stasno mi jede bateriju. Kako mogu to da resim ako se moze resiti uopste?!
Ali mikrofon je bombonica.

dominik
01.05.2008, 01:25
Evo rekoh da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje,jer se takodjer radi o pilot (naglavnom) mikrofonu.
Zanima me koji bi mikrofon (pilot znači) dobro radio al za pjevanje uopće,znači ne samo terciranje?! Ja trenutno imam shure wh-20,za tercu sam prezadovoljan,medjutim kad treba nešto odpjevati moram ga pojačati a tada on vuče mikrofoniju,čuje se svaki pokret glave (šum) i ide često u "crveno" a kad smanjim GAIN nema me nigdje! Pozdrav.......

dominik
02.05.2008, 16:50
Ima li tko kakvu preporuku?! Jeste pročitali ovo pitanje ili treba otvoriti novu temu? Pozdrav

DjoleBn
02.05.2008, 17:33
Evo rekoh da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje,jer se takodjer radi o pilot (naglavnom) mikrofonu.
Zanima me koji bi mikrofon (pilot znači) dobro radio al za pjevanje uopće,znači ne samo terciranje?! Ja trenutno imam shure wh-20,za tercu sam prezadovoljan,medjutim kad treba nešto odpjevati moram ga pojačati a tada on vuče mikrofoniju,čuje se svaki pokret glave (šum) i ide često u "crveno" a kad smanjim GAIN nema me nigdje! Pozdrav.......

Ne znam zasto ti vuce mikrofoniju, ja imam taj shure, zicani, nastimam ga normalno, i ne cuje se nista osim mog glasa, bez obzira na pokrete glave. E sad sto se tice stimanja, meni su neki govorili da koristim phantom power, mada ja nikad to koristio nisam na power mate-u, pa bih volio da neko objasni ako zna o cemu je rijec.

dominik
04.05.2008, 16:24
Pa ja koliko znam phantom power ti je potreban za kondenzatorske mikrofone,oni trebaju pobudu.A što se tiče dinamičkih (u ovom slučaju taj wh 20) je totalno nepotrebno!