PDA

Pokaži Full Verziju : Ljudi dali je to moguce


Budisa
07.02.2006, 00:40
Ljudi dali se na KORG PA 50 moze produziti lijeva ruka tj, pratnja LOWE- SPLIT za par tonova, posto mi je ovo malo prekratko kad koristim npr. G mol u ovoj zadnjoj oktavi za pratnju, Hajde molim vas ako je to moguce javite mi kako da to uradim,

Pozdrav za sve,

gorpet
07.02.2006, 02:45
Jednostavno pritisni dugme iznad kojeg pise "SPLIT POINT" (levo od displeja) i dok ga drzis pritisnuto-pipni dirku do koje hoces da ti se prostire lower.
Pozdrav!

kreso
07.02.2006, 10:00
Baš kako je kolega Gorpet napisao, no da bi pohranio split-point za stalno pritisni Global i tipku write, kako bi split sačuvao za "sutra" tj. da ne moraš svaki dan po gašenju klavijature selektirati split iznova.

Budisa
08.02.2006, 02:33
Momci svaka cast Legende ste kad se vidimo Budisa Casti.

veliki pozdrav.

yu-midi
08.02.2006, 11:00
Ljudi Budisha casti gdje cemo :lol:

Budisa
09.02.2006, 01:42
Izaberite mjesto jarani pijte do zore Budisa placa ceh. stvarno bez vas nebi moj KORGO jos proradio, Al kad Budisa bude imao vremena pa napravi SET ritmova ima da se svira po cjelom svijetu. al to ce biti naravno samo uz vasu pomoc :D

kreso
09.02.2006, 09:58
@ yu-midi

Prijatelju, ajd molim te otvori kolegi Budiši pristup download centru za Pa80.
Budiša je jako dobar dečko i stvarno bih mu volio pomoći da mu njegov Pa50 čim bolje proradi. Pošto Pa50 nema sampler (ima močučnost dogradnje kod kolege MIKIKG), preporučio sam mu ELDIN.SET i SET od Diesel benda koji perfektno radi i na Pa50 za prvu ruku dok ga ne doradi.

Ostali članovi koji koristite Pa50, molim Vas da preporučite koji dobar set s jakim harmonikama za kolegu Budišu. Stvarno ja bih mu preporučio odavde par jako dobrih samplova harmonika, ali Pa50 ih ne može pročitat, barem dok ga kolega MikiKg ne obradi :wink:

Zahvaljujem vam unaprjed.