PDA

Pokaži Full Verziju : Ritmovi za Korg PA 50


Budisa
04.02.2006, 07:52
Ljudi ko ce mi reci sledece.

Kako mogu od vise setova da napravim jedan dobar, posto imam dosta toga ali ni jedan nije bas kompletan kako bih ja zelio.Dali uopste postoji ta mogucnost da se uradi,treba li neki software ili sta

Hvala svima na odgovoru, Bez vas sam nula velika. :D

fico
04.02.2006, 09:34
mozes to uraditi u stajl worksu mozes na kat programu ili klaviaturi pozdrav fico

fico
04.02.2006, 09:35
mozes to uraditi u stajl worksu mozes na kat programu ili klaviaturi pozdrav fico

Aziz
05.02.2006, 14:15
Umjesto da cjeli SET ucitavas... mozes ritam po ritam... umjesto da stisnes load ides na open, pa onda style.. izaberes ritam pa load... trebas tada izabrati mjesto na koje zelis staviti ritam...

laky
05.02.2006, 16:56
U ovom slucaju KAT program je od velike pomoci.
A evo i zasto. Naime, ti ne znas koje "boje" koristi styl koji ti se svidja. U slucaju da su koriscene fabricke boje, situacija je prosta. Onda mozes koristiti nacin koji je Aziz predlozio, ucitas jedan po jedan styl. Ali, ako su koriscene "pravljene farbe" (user program) onda mogu nastati problemi. Ti onda moras podesiti sve to rucno.
Evo primer. Imas styl u kome nije fabricka bas-gitara, nego je pravljena. Ona kao takva (user program) ima svoje mesto, svoj broj na primer User1 09. Da bi ti styl ispravno radio ti moras tu bas gitaru da imas na Use1 i to na mestu 09. Inace tvoj styl vuce sa tog mesta svoju boju, pa ako nije to sto treba onda ...... :cry: , mozes dobiti svasta.
Zbog svega ovoga program KAT je korisnija opcija.

Budisa
06.02.2006, 00:17
A dali mi neko moze reci kako se to sa KAT programom radi jeli komplikovano, posto nikad to nisam radio ,to je za mene amerika.
Ljudi hvala vam do neba, sta bi ja bez vas.

Pozdrav