PDA

Pokaži Full Verziju : Ej ljudi zašto se ne napravi chat soba


klavijaturista
02.02.2006, 23:06
Imam jedno pitanje za administratora.
Zašto se ne napravi chat soba?
Šta mislite o tome.
Mislim da bi to bilo dobro. :D

Vaxter
02.02.2006, 23:30
Eeeeeee...
Vec sam se toga ja davno setio...
Postojala je soba na serveru irc.lakinetwork.com, na kome sam ja IRCOP, ali sam je zatvorio, s' obzirom da niko nije dolazio, a i ako dodje ne sretne nikoga... :)
Postojao je i IRC aplet na sajtu, tako da je sobi bilo moguce pristupiti i sa sajta...
Ako bude interesenata mogu to ponovo ubaciti...

klavijaturista
03.02.2006, 01:20
Pa mislim ima puno korisnika ove stranice!
A da i to je problem nebudu svi u isto vrijeme na chatu tako da je problem!
A neznam šta bih rekao mogao bi ponovno staviti ali u određeno vrijeme kada bi se moglo ići tako da će svi znati kada je chat dozvoljen a ne bilo kada mislim da bi to pomoglo dosta.
Šta misliš o tome?
Mislim ja prije nisam ni znao za ovu stranicu.a nisam ni znao da je chat već bio.
ali to bi pomoglo dosta nebi se moralo čekati dugo za neke odgovore.Ako je nekome hitno.
Probaj staviti anketu! :wink:
Ja bih iskreno volio da ima chat mislim nemožeš sada samo zbog mene staviti chat treba i vidjeti šta drugi misle. :D

triton_Extreme
03.02.2006, 12:48
Caos Raja!
Ja trenutno pricam sa Gospodinom Miodrag u veze ovog sajta, kad se nas dvojica dogovorimo, onda cu sa njim u dogovoru malo obnoviti sajt......
A za chat nije problem imam ja svoj irc channel mogu napraviti nije problem!
Pa kad se dogovorimo vidicemo stacemo dalje....

Pozdrav Elvis :D

klavijaturista
04.02.2006, 02:25
To bi bilo jako dobro! :D
OK samo ti sredi taj chat i neka nam bude zabavan. :D
Hahahahhaaha! :D

cevap
04.02.2006, 23:56
Ja na IRC ne idem nikako. Takodje nisam odushevljen ni sa instaliranjem kojekakvih Java apleta. Vidio sam negdje da postoje i jednostavne chat sobe u flash-u ili asp, a vjerujem da imaju i u php, tako da bi to bila bolja solucija!

klavijaturista
05.02.2006, 18:20
Neznam ja to bi trebao odlučiti administrator.
Kako če biti i šta će biti.

Samo neka se napravi. :P

triton_Extreme
06.02.2006, 08:34
Cao!
Ima jedan chat koji cu da sredim za yu-midi ali moram da vidim sa miodragom, sta on kaze!

Pozdrav

Vaxter
06.02.2006, 22:19
@cevap
Naravno da postoje... :)
Kao shto rekoh...
Meni stvarno nije teshko da ponovo ubacim sve to, ali ne vidim svrhu, poshto nije mnogo ljudi bilo zainteresovano za to...

@TritonLe
Poshalji mi na mail o chemu se radi za to shto imash za IRC.
Sha je u pitanju?
Alplet, servlet, weblet, skripta?
Koji je jezik, zahtevnost...
Javi neke detalje u vezi celog softwera, pa cemo se dogovoriti u vezi postavljanja istog...

Sve to naravno pod uslovom da bude vishe ljudi koji su zainteresovani za ovu opciju...

yu-midi
07.02.2006, 07:27
Izvinjavam se malo sam zauzet ovih dana !
Chat nece biti uskoro postavljan iz sigurnosnih razloga !
Na pocetku sam imao raznih verzija i isprobavao ali skoro sve su dosta nesigurne sto hakerima omogucava jos laksi rad kako bi unistili stranicu.Za sada ima preci poslova kako bi odrzali stranicu da radi kako treba.
Ako stvarno ima dosta zainteresovanih kada se do sada planirane stvari zavrse,postavicemo jedan Profi chat koji podrzava Video,Audio kao i sto bolji pregled,tako da ce sigurno na taj nacin biti interesantno.

cevap
07.02.2006, 10:04
Burazeru, ne morash ubacivati chat koji se implementira u ovaj portal, mozesh negdje naci skriptu koja ce biti nezavisna od samog portala, i da se otvara u novom prozoru. Hakeri onda iako srushe chat nemaju pristup samom portalu i databazi.

Vaxter
07.02.2006, 14:40
@yu-midi
Da...
Zaboravio sam glavni razlog zbog kod smo izbacili IRC... :(

@cevap
Naravno da ne mora!
U sushtini, ne mora uopshte da postoji nishta na sajtu osim naziva servera i sobe... :)

Shto se hakera tiche...
Hm...
Imamo mi tu i nekih mnogo gorih problema od IRC-a... :(
Neshto smo pokrpili, a za ostalo ima malo vishe posla, a nedovoljno vremena... :(

triton_Extreme
08.02.2006, 08:42
@yu-midi
Cao miodrag
kad ja budem na msn onda cu ti ja reci staces uraditi, da ti nemaju hakeri chanche da ucu u sajt i naprave stete!!!!!!!
pa se cujemo.....
cao pozdrav

yu-midi
08.02.2006, 11:09
@Elvis
Cucemo se ovih dana sam pravo zauzet !

Budisa
09.02.2006, 01:49
LJudi mislim da Chat i nije najbolje rjeesenje za ovaj seit, zato sto ce se Forum zanemariti vise ce ljudi komunicirati na chatu . za mene ovaj forum je nissta najbolje, stvarno moze doci od koristi.,al ipak administrator neka odluci njegv seit njegova odluka.Pozdrav

Vaxter
09.02.2006, 16:47
Slazem se!

Miodrag i ja smo pre par dana prichali o tome, pre dan-dva, i slozili smo se da ga verovatno necemo ubacivati.

To ipak nije ono shto nema treba, a kao shto budisha kaze, forum ce biti zanemaren...

Ako se forum zanemari, gubi se i uloga sajta, a to je shto vishe potrebnih informacija na jednom mestu!



@TritonLe
Ne vidim da si mi poslao informacije koje sam te zamolio da poshaljesh...
Svejedno, odustali smo od IRC-a, tako da nema veze...

klavijaturista
09.02.2006, 18:05
Ok ljudi vi znate što je najbolje za ovaj sajt ja sam samo pitao.
A imate i pravo ako se chat ubaci šta ce nam onda forum mislim to je odluka glavnoga
administratora.
:D

Vaxter
09.02.2006, 18:16
Shto se mene tiche, umrtvljavanje foruma i jeste glavni problem...
Miodrag brine brigu i zbog hackera, mada shto se mene tiche IRC ne bi bio najveca rupa koju imamo...

Ima ih mnogo gorih, a ja nemam vremena da ih pokrpim...

triton_Extreme
10.02.2006, 08:46
@Vaxter
Jarane izvini nisam imao vremena!
ja sam mislio da postavimo link na sajtu chat i da doce onda ovaj chat externo mislim nema veze sa sajtom!
ali nema veze aj cu da vidim sa miodragom....

Pozdrav Elvis

Vaxter
13.02.2006, 21:15
Kao shto rekoh...
Teshko da postoji shansa da ubacimo chat...
Budisha je dao dobar razlog...