PDA

Pokaži Full Verziju : wst i style works xt


srdjan023
10.12.2008, 06:21
da li postoi nekakav modul ili bolje vst plagin-klavijatura da moze da procita sw,uzasno me nervira dok radim sa njim ovi glupi zvukovi,kad bi bilo nesto malo malo ozbiljnije da se ubaci u njega,to bi bilo super

Vaxter
10.12.2008, 15:10
Mozesh tona VST-a + VStack i slichni + Virtual Midi Cable...
Ili Bandstand i slichni + Virtual Midi Cable...

vingula
10.12.2008, 15:18
Može se al je malo komplicirano...za početak ti je potrebno skinut:

OPCIJA 1

1.ASIO4ALL
2.Virtual Audio Cable
3.CHAINER ili SAVIHOST
4.neki VSTi modul koji ti najviše odgovara (Hypersonic 1 ili 2,Edirol-Roland VSC,Hyper Canvas......)
5.Sad to teba sve fino podesit i virtualno spojit
6.U STW-u trebaš podesit MIDI OUT...al stavit ga na Virtual Cable...i ovisi na koji kanal si stavio da ti svira VST

Mada se to moraj još dosta detaljnije opisat
--------------------------------------------------------------------
OPCIJA 2

1.Pronađi negdje na netu YAMAHA S-XG50 player WDM verziju (znači kao driver)...standalone verziju
2.Ili pronađi Edirol-Roland VSC (Virtual Sound Canvas) isto tako standalnoe verziju
3.Promjeni u Control Panelu u windowsima pod opciju Sounds,pa za Midi izlaz mu odaberi 1 od ta dva koja budeš izabrao (instalirao)
4.U STW-u odaberi koji če ti biti Midi out od ta 2 programa.

Eto ukratko,al najvažnije ti je da imaš solidnu audio karticu zbog latencije.

Vaxter
10.12.2008, 15:32
Bandstand je jednostavnija varijanta, jer ti ne trebaju chaineri.
Samo poubacujesh semplove za ceo Generel Midi, i to je to...
I treba ti Virtual midi cable da ga povezesh sa kojim ti vec programom treba... :)
To je ako hocesh da radish sa samplovima.
A ako su u igri i drugi VSTi, a da nisu soft sampleri, onda mora sa nekim stekom da ide...

romario
10.12.2008, 15:43
Mada mislim da je bolje spojiti svoj aranžer na komp...

Vaxter
10.12.2008, 16:44
To se slazem apsolutno... :))

srdjan023
11.12.2008, 04:39
ma komp mi na jednom mestu a klavijatura na drugom,a inace sam se snasao sa jamahom,mogu reci da zanimljivo radi,sada mi nije onako zvonast zvuk,da me ne nervira dok radim,to mi je bilo bitno,hvala momci