PDA

Pokaži Full Verziju : Casio CTK 650


Dell
05.12.2008, 02:51
stvar je ovakva, jedna pjevacica moje godiste, zeli okupiti band i pjevati pop, nesto domaceg rocka i ovih narodnih uglavnom noviteta (nabijem ti to, sve ovo sto ja mrzim treba svirat, al kad je za pare jebiga), mene je izabrala za klavijaturistu, imamo gitaristu i bas gitaristu, jos nam fali bubnjar. E sad je problem sto ja nemam klavijature dobre, ovaj gitarist ima casio ctk 650, pa je rekao da mogu tu klavu koristiti. E sad molim vas da mi kazete sve sto znate o ovoj klavijaturi. Moram naglasiti da necemo svirati ono bas ozbiljno skroz pred nekom publikom starijom, nego pred balavurdijom kao sto sam i ja :D u kaficima uglavnom. Unaprijed zahvaljujem ;)

AndrijaGM
05.12.2008, 10:35
Prijatelju u Srbiji se i ne bi proslavio na taj nacin, ali posao je posao. Znaci ako prihvatis moras biti potpuno odgovoran a sto se tice kl. slobodno pitaj nekog od starijih kolega siguran sam da ce ti pomoci . . .Puno uspeha u novom poslu . . .;)

Dell
05.12.2008, 13:21
eh, moram svirati ona sranja jebene komercijale, ali kad placa ok, i ja bi radje rokao JuVe i kafanski, ali eto dok tu skupimo para ja i gitarist, odvojit cemo se od njih i kupicemo aranzer, mixetu i razglas, ali jebiga dok to bude moram se snac na tom casiu i opet napominjem samo mi za boje treba jer imamo komplet band ;)