PDA

Pokaži Full Verziju : Kako naci note na netu?????


AndrijaGM
03.12.2008, 23:50
Ovde sam novi clan i jedva se snalazim ali mi je drago sto sam pronasao ovakav forum.vec dugo imam internet ali nikako da dodjem do onoga sto zelim nota narodne muzike ali ne ove stare izvorne vec novijih hitiova :) . . .

vingula
04.12.2008, 01:01
Mislim da je to jako teško nać na internetu,najbolje ti je nabavit fajl pa ga otvorit u Cubase-u on ti otvori note svakog instrumenta,najbolja solucija je učit pjesmu po sluhu i vježbat dok...kak bi se reklo "dok ne sjedne u uho" :)
Ako netko ima note bilo bi dobro da ih uploda....

Pozdrav!

jeftabgd
08.12.2008, 13:39
Zavisi sta smatras pod "noviji hitovi"?Pesme tipa "aspirin"ces tesko naci notirane a ono cega sigurno ima su narodna kola ali treba malo da se potrazi po internetu.Imas i razne zbirke koje mozes da kupis po knjizarama i radnjama muzickih instrumenata a ima i ljudi koji notiraju sve sto pozelis,ali to se naravno placa.

Dell
08.12.2008, 22:32
doduse jest ti problem po sluhu skinuti npr, aspirin, nema trilera ni nicega, bilo bi to sramota za note :D a uostalom nove pjesme imaju vecinom jednostavan forspil, a vecina sto mene zivcira osobno, ima forspil na akusticnoj gitari. Ma Andrija bato, drzi se starog, pa kad nam pocnu placat za novitete, onda cemo to pocet skidat, do tada drzimo se onoga sto valja ;)

AndrijaGM
08.12.2008, 23:34
Naravno ali ja zelim da pronadjem sto vise nota, kada sam rekao novije mislio sam na narodnu ovu za svadbe ( MOJA GRESKA STO NISAM NAGLASIO ) jer ja pod pojmom STARA smatram bas stare narodne pesme. A sto se tice noviteta to i nije neka texnika i ambicija ali naravno treba znati i to, jer i to se mora uvezbati i uloziti odredjeni trud, ali nemoze sve odmah polako . . .

AceKombat
20.01.2009, 11:32
evo imam ja par nota......nadam se da ce pomoci.....


http://www.speedyshare.com/855495455.html