PDA

Pokaži Full Verziju : LJudi sta da radim


Budisa
30.01.2006, 03:14
Ljudi moji sta me snadje.NEce moj KORG 50 da cita Ritmove i boje ove koje sam tu skinuo nemoguce da su sve sa nekom greskom pa nece,one su od PA 80 ali trebao bi u njih da cita. Ja ih spajham i on ih primi otvori mi disk sve se vidi ali kad idem na boju ili ritam nece tj. ritam bez bubnja a boja samo poneka od 100 samo dve tri. Sta da radim da mijenjam ovu kantu ili sta cu dajte prijedlog.U petak sam ga nova dobio da netreba nesta da mu se radi.

Hvala svima.

Korgminator
30.01.2006, 07:33
Nemoj jos mjenjati tu kantu :D

Provjeri da solo boje i boje od ritma (bubanj, bas itd) ne koriste samplovane zvukove u tom SETu kojeg si ubacio. Nadji fino neki drugi set od PA60 i ubaci, i vidjet ces da sve radi. Siguran sam da taj problem imas zato sto boje i ritmove koje si ubacio, oni koriste samplove. Probaj sa nekim drugim SETom, gledaj da je od PA60 pa javi

Adrijan

Korgminator
30.01.2006, 07:36
Evo sam ti ja stvio u download centar jedan ritam koji koristi interne zvukove sa ROMa. Ako ovaj ritam radi na tvome PA50 znaci da ti je ispravan

Adrijan

cane
30.01.2006, 12:13
Ja imam PA 50 i daosam mu svoj set sto ga ja koristim pa kaze da mu ne radi, :?

laky
30.01.2006, 13:11
@Budisa
Probaj ipak da napravis reset, tj da ga vratis na fabricko stanje. Imas na forumu objasnjenje kako se to radi.

Budisa
30.01.2006, 13:43
Adrijan Korg pa 80 ona tvoja sedmica ide ali me zanima sto nece npr. Eldin.set svi kazu da kod njih na Pa 50 ide a kod mene nece .
Na fabricko stanje sam ga vratio takodje ali opet.
Nema druge morat cu Sempler u njega ugraditi i Hard disk onda ce citati sve jest da je to skupo ali bice onda kao i PA 80.Sta vi kazete na to trazi mi covjek Za Flasch kartu da je ugradi 350 Euro sa kartom.

Korgminator
30.01.2006, 19:30
Probaj opet da ga vratis na fabricko stanje. Ova put ubaci Eldin.SET ali bez Globala. Mozda zbog njega nesto poremeti. Probaj tako ako vec nisi pa ces vidjeti. Takodjer instalisi najnoviji Operativni Sistem ako vec nisi. Ja stvarno sumnjam da ti je klavijatura pokvarena ako si je novu kupio. Ovo je koliko ti ja mogu pomoci ovako Online, jer nemam tvoj Pa50 ispred sebe pa da vidim u cemu je problem. Pokusaj i Korgu da posaljes email mozda ti oni mogu pomoci. Za ugradjivanje Flash kartice na Pa50 stvarno nemam odgovor. Nisam cuo da je iko flash karticu ugradio na PA50. Znam da mozes Hard Drive i USB da gradis kod naseg clana mikikg http://korg-pa50-hdd.tripod.com/

Javi nam ako popravis korga

Budisa
31.01.2006, 08:18
Nemam Pojma sta mu je Adrijano ovaj ritam od tebe ide ali Eldin set mozda samo tri cetiri ritma rade kako treba tj. bubanj udara a ovi drugi nece.Zamolio bih sve koji koriste Eldin set na PA 50 neka mi jave dali kod njih radi sve kako treba, Ako samo kod mene nece idem da vratim ovo cudo tj mijenjam ga odmah. za nesto bolje. i ako neko ima jos neki set od PA 50 i performans neka mi posalji ako nije problem.

Pozdrav svima

kreso
31.01.2006, 11:00
Budisa, ajd provjeri kvalitetu downloada.
Predlažem ti da ponovno downloadaš ELDIN SET i da ga ponovno očitaš. Vjerojatno ti je greška u staroj disketi ili sl. nešto kod zapisa. Dešava se to.
Sve što nema samplove u sebi ima do vuće iz prve. Nemu tu ali, niti nešto drugo. Eldin SET mora vući i s Globalima. Ako ni drugi put neće onda idi kod trgovca koji te zahebo i hebi mu sve po spisku. :lol: Neka ti da drugi.

Eldin SET je čist, tj. nema samplova u sebi.
Jedino što te možda zahebava je da trebaš vući sve odjednom, a ne prvo stylove, pa performance pa programe. Ako vučeš jedan po jedan poddirektorij, tada kreni prvo očitavati global, pa program, pa performance i tek na kraju stylove.

Mislim da su jedino to mogući problemi.

Pozdrav

Budisa
02.02.2006, 21:13
Ljudi KORGO mi je prolupao bubanj tuce kao lud, a Eldin set stvarno i nije tako los.

Bili su mu interni spajheri otisli pa sam ga zamijenuo tamo gde sam ga kupio i sad radi kao nov. :P

Hvala vam na podrzci svima .