PDA

Pokaži Full Verziju : triton


defs
28.01.2006, 16:29
jučer sam kupio triton tr sa 76 tipki zakon je,tipke su mu super, a zvukovi sempliranih tamburica idealni, jedino se nikako ne snalazim na njemu

defs
28.01.2006, 16:29
ako ga neko ima nek mi se javi!!!

romario1
31.01.2006, 10:55
Ja imam triton studio,vjerujem da Ti mogu pomoći.Reci šta Te muči?

defs
31.01.2006, 19:04
imam na kartici semplove od raznih harmonika i kak sad ja mogu znati kad loadiram kud mi otide u koju banku ta semplevona harmonika,ona mi se normalno loadira al je ne mogu nači kasnije gdje je?

romario1
01.02.2006, 09:06
Kad si loadirao karticu,idi u program mod i otvori meni.Vidjet ćeš u prvom poglavlju menija od čega ti se sastoji taj tvoj program.Otprilike Imaš ime nekog instrumenta ,njegov redni broj i označeno ti je ROM.Tvoje boje sa kartice se nastavljaju kad se izredaju sve boje obilježene s ROM,dakle na kraju liste interninih zvukova.Znač meni--prvo poglavlje--u prvom poglavlju druga stranica--izlistaj ROM do kraja i pređi u RAM i to je to .
Pišem napamet nadam se da nisam nešto zeznuo,pozdrav :wink:

defs
15.02.2006, 20:08
ne valjda je ipak razlika izmedju mojeg tritona i tvojeg studio..... moze mi neko reci koja je raslika izmedju ekstenzije KMP,KSF i KSC??

romario1
16.02.2006, 10:17
[Nisu isti,ali ti nisam ni napisao postupak sa studija i kako na studiu to funkcionira,nego baš za le.Nadam se da si do sada našao gdje ti se loadiraju semplovi,ako nisi ponovo pročitaj moj prošli post. :wink: