PDA

Pokaži Full Verziju : Samo da pozdravim


marco
11.01.2005, 23:43
Ovim putem zelim da pozdravim clana juzniritam.Imam samo da kazem dve reci: TOOOOO MAJSTOREEE!!!.Ono sto si uploadovao nam je bilo potrebno.Ko tamo ne nadje ono sto mu treba za yamahu,onda neka menja klavijaturu.Pozdrav
_______________________________________
<font color="#ff0000">Tema je premeshtena u komentare
Vaxter</font>

marco
17.01.2005, 00:17
:? Pozdrav za ljude koji su mi obecali neke stvari,a sad ni traga ni glasa od njih

Vaxter
17.01.2005, 00:32
Jbg brate.
Shvatio sam da ja to ili nemam ili ne mogu da nadjem.
Pre ce biti ovo drugo... :(

Imao sam i par ritmova sa nezgodnim sysEx funkcijama pa su mi blokirali klavijaturu.

Mozda su bili medju njima pa sam izbrisao, ali chisto sumnjam u to.

Verovatno samo ne znam gde sam ih cushnuo.....



Videcu da mi nije kod kome...


Inache ono za klavijaturu sam pitao druga.

On kaze da ona to ne moze!

Jugo
18.01.2005, 02:34
Ja stvarno nikako da ubodem ovaj Style Works 2000 (besplatna verzija). Jel moze neko da mi objasni u cemu je problem. Dobijem samo MAIN, ali intro, prelaz, drugi deo, kraj... NEMA 8O E sad me zanima jeli to cena koju (ne)placamo za besplatnu verziju ili ja nesto nisam uradio kako treba.
Jos jednom hvala svima unapred za pomoc, meni koji sam ocajan do suza :cry:


P.S. Ako neko ima bilo koju drugu funkcionalnu verziju, bilo kojeg programa za konvertovanje ritmova, bio bih zahvalan primiti je na svoju adresu. HVALA!!!! :?

marco
18.01.2005, 12:48
Gerber,pokusacu da ti posaljem style works.Kazem pokusacu,zato sto yahoo nece da attachuje malo vece fajlove,bez obzira sto su manji od njihovog ogranicenja.Nesto im ne radi.Procitaj ovde sta pise na naslovnoj strani za style works.To je puna verzija.Treba da posaljes nesto u zamenu i dobijes pass sa kojim mozes da skines program.A ja cu pokusati ovo da ti posaljem.

Vaxter
18.01.2005, 19:20
Uploaduj ga onda na down-up center...