PDA

Pokaži Full Verziju : MACKIE PPM1012 Powered Mixer


Rule
20.11.2008, 23:14
Pozd svima na yu midi!!! Gledoo sam ovu mixetu na jednoj stranici i planiro sam je uzeti da je isprobam , ali prije negoo sto to uradimm volioo bi cutii od kolegaa sta mislee o ovoj powered mixeti <>?

Beethoven
21.11.2008, 02:01
Ima nas puno takvih i vec smo kukali...Ima na forumu,pronadji...Samo,nikako da se neko zaj... pa da je kupi,da cujemo kakva je...:))

Pozdrav.

Rule
30.11.2008, 08:33
Hvala buraz na odgovoruu ``````

Vule
23.01.2009, 14:56
Kolege...zna li neko nesto o ovoj mixeti...jwl imao neko priliku da je proba...navodno 2 x 800W...:confused:


Mackie PPM1012


Powermixer mit satten 2x 800 Watt Power.

Mackie PPM1012 Features:

* Powermixer by Mackie
* 2x 800 Watt an 4 Ohm
* 8 Monokanäle
* 2 Stereo Kanäle
* Dual Effektgerät mit24 Presets und Tap-Delay Funktion
* 3-Band EQ mit durchstimmbaren Mitten in den Monokanälen
* 4-Band EQ in den Stereokanälen
* 9-Band Graphic EQ für Master und Monitor
* 4 Aux Send und 2 FX
* Mono Subout mit Level l & low pass Filter von 75 Hz - 100 Hz
* 12V BNC-Lampensockel
* Ausgänge: Speakon, Linke
* Rackwinkel für 19" inklusive
* 48V Phantomspeisung global
* Maße (HxBxT): 487 x 442 x 133 mm
* Gewicht: 13,2 kg

intersite
24.01.2009, 17:40
Vrlo interesantan mixer sa odlicnim karakteristikama a pogotovo s obzirom na cijenu (oko 900 eur) ...u Njemacko je u prodaji tek par dana tako da ne vjerujem da je vec neko imao prilku da je testira ..ako se bude pokazala dobro ja je uzimam sigurno.

RadeKOKI
24.01.2009, 18:05
izuzetno interesantan mixer, sto se tice snage kod MACKIE radim na SA1521Z doduse aktivnim kutijama i prezadovoljan sam sto se tice tog dela snage, imaju tu snagu zasigurno koja j napisana 600W, verovatno ce i ovaj mixer opravdati snagu koja pise na njoj ;) takodje sam iprobao par mackie suvih mixera od VLZ serije do Onyx-a sto se tice konzola takodje su odlicne i moze se napraviti dosta cist i kristalan ton, tako da nebih posumnjao u ovaj model i veoma me je zainteresovao sa napisanim karakteristikama. pozdrav !

ps. ovaj model dosta podseca na yamahu EMX seriju ubacen limiter AMP mod, preklopnik za odredjivanje MOD1 ili MOD2, mains ili Monitor, A & B (stereo) i stereo klizac umesto dva zasebna kao kod powermate serije.

LOLE01
09.09.2010, 14:29
Poštovanje kolege...

Konkretno me zanima da li je neko u skorijoj prošlosti ipak kupio navedeni mikser i ima li kakvih reakcija na njega (pozitivno-negativno).
Malo sam kopao ovdje po sajtu ali nisam našao ništa konkretno...naime,navedeni mikser bih upario sa aktivnim razglasom RCF s tim da bih snagu iz miksera koristio za nekakav monitoring ili pojačanje eventualno. Zanimaju me vaša iskustva s takvim spajanjem razglasa,da li je preporučljivo i uopće moguće...također se dvoumim između Mackie-a ili Dynacord P.M. 1000 ali s obzirom na cijenu bliži sam MACKIE-u ;-)

Unaprijed hvala na bilo kakvom odgovoru

Vule
09.09.2010, 15:48
@Lole01

Već postoje teme za taj mixer i nema potrebe da se otvaraju nove. Da je neko znao nešto da napiše o ovoj mixeti već bi napisao i bez vaše nove teme.


Teme su spojene