PDA

Pokaži Full Verziju : Svi ste pozvani ;)


Marco7
20.11.2008, 19:52
Posto mi je sutra slava svi ste pozvani na dzumbus...Welcome dragi prijatelji ;)
Slika govori vise od reci samo mi se ne vidi lepo onaj milje na Tv-u =))

svirko
20.11.2008, 20:00
Jaoooooo prijatelju......

Koju sliku on meni stavi, dok ja držim dijetu.....
A imal' kruškovca????
Ne mora bit svatovski, može i obični, domaći.....
I naravno, neka ti je sretna slava!!!!

Srdačan pozdrav....

mykeli
20.11.2008, 20:05
Aaaaa...presekli ste kolach !!!

I ja sam to malopre uradio, posto je sutra "posno", mi cemo da je slavimo u subotu, doduse bez mene :(.

Neka je srecna slava!

Marco7
20.11.2008, 20:11
A Mykeli i ti slavis istu slavu a?Nisam sekao kolac,sutra cu!Aj dolazi onda veceras i povedi pevacicu posto imam muziku =)) Svirko ima kruska casti mi :) Hvala ljudi i Mykeli nek srecna slava i tebi brate moj!

Belja_SO
20.11.2008, 20:16
sretna slava domacine :) .. Ja sutra pravim zuraju :) xexexexexexe,posto je meni isto arhangel mihailo krsna slava .

spale
20.11.2008, 20:42
Momci,mladić,drugarii...

Zadovoljstvo mi je da Vam čestitam Krsnu slavu Sv.Aranđela.Živeli dugo,dugo,bili zdravi k`o dren i sve to u veselju i berićetu kako Vi tako i svi vaši bližnji i oni koji vam nesto u životu znače.
Daće onaj odozgo da još mnogo Aranđelovdana proslavite.
Živeli !

mackovac
20.11.2008, 20:53
E Marko hvala na pozivu i neka ti je sa srecom da lepo proslavite ,a i meni isto arhangel mihailo krsna slava .Pozdrav

jeftabgd
20.11.2008, 21:01
Srecna slava i da je slavite jos milion godina.

Burli
20.11.2008, 21:45
I ja slavim, dođite i kod mene, na meniju će biti riba, pasulj, posna sarma, pite i druge đakonije naravno zalivene domaćom šljivom i kruškom...

caka012
20.11.2008, 22:32
Srecna slava svima, da vam Arhandjel pomogne u onome sto zelite, a vi najbolje znate sta zelite.

Vaxter
20.11.2008, 22:51
Srecna slava, domacini! :D

Vule
20.11.2008, 22:53
Srecna Slava! :)

kuki
21.11.2008, 01:05
Srecna slava,samo pazite da ne bude kao "ivkova slava";)

tesla
21.11.2008, 01:13
Здрав си ми брате Марко! За здравље нашега свакога кума и пријатеља, ортака и побратима, старога и младога, милога и драгога! Ђе гођ нам је који, што нам их је ђед и отац стекао, и ми млади након њих, од сињега мора до тихога Дунава, и од које гођ који вјере и закона био, а нашему дому и нашему роду добра хтио, свакоме бог помогао и свакога унапријед помакао, колико је воља милога господа бога, ако бог да! За здравље све господе ове! Који су доспјели и приспјели ове године, да бог да и лијепа милост божја да дођу и приспију и догодине, и много љета. и година, а све за нашега живота, ако бог да! Који ли ни кум и пријатељ није дошао и приспио ове године а жудио да дође и приспије, бог удијелио да дође и приспије на свако мјесто ђе он срећу и благо дијелио, акобогда! Вазда, мој брате, наши кумови пријатељи напијали и бога молили у наше домове за наше здравље, а ми са земаном божијем у њихове домове за њихово здравље! Помогао господ бог и нас и наше кумове и пријатеље, ђе гођ ми и наша ђеца и наша браћа за њих чули, отоле се поздрављали, ђе ли се на путу ил' на дивану виђели и састали, и отоле се поздрављали, и један другом о части и добру радили, у лице се љубили, један другог за здравље питали добријем срцем а правом љубави! Да бог да и лијепа милост божја да за наше кумове за пријатеље вазда чујемо добри и честити глас; и у њима да имамо добру узданицу, а такођер и они у нас! Да бог да ђе гођ био врсни род, а богати дом, прави ришћанин, а снажни Србин, неки нам био суђени кум, а неки прави пријатељ, неки ортак, а неки побратим! Помогао јаки господ бог и нама и њима са сваке стране а с небеса најбоље! Да бог да и милост божја, с кумовима се кумили, све с драге воље, без никакве невоље, с пријатељима се пријатељили с чистом љубави по ћару, по гласу и по закону Ристову! Старе да држимо што нам је стекао ђед и отац, а нове и сретне да прифатимо по заповијести и вољи божјој. Да бог да и милост божја да се наши кумови и пријатељи кажују и познају на дивану господскоме, на мегдану јуначкоме, на сабору братскоме, по имену поштеноме, по кољену јуначкоме, по ћеси пуној, по сабљи бриткој и по свакој доброј и честитој срећи, каконо се познаје и даница звијезда међу свијем звијездама на истоку јутреноме! И већ куд ћемо даље? Но нашијем кумовима и пријатељима дај боже лијепо здравље, на путу добри ћар, међу људма поштени глас, а најбоље боже помози нас који смо овђе данас! И здрав Марко надај се Марко!

Такође и свим осталима који славе Микелију, Бељи и осталима за које незнам срећан св. Арханђел.......

Тесла

zeko
21.11.2008, 01:55
Neka Vam je Sretna Slava !!!

Marco7
21.11.2008, 03:48
Hvala svima od srca!Tesla hvala brate,hvala pobratime moj,hvala od srca ;)

tesla
21.11.2008, 03:55
e da imam kako (tj da nemam obaveze) sutra bi dosao veruj mi............
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ognjen-ogy
21.11.2008, 03:55
Mare legendo prvo želim da ti čestitam slavu, nek je sa srećom u zdravlju i veselju je proslavio sa svojom porodicom i svojim bližnjim ....

A buraz gdje stavi ovu sliku, sad ću monitor da sažvaćem :D ....
Vrlo rado bih se pridružio slavlju, ali na žalost ne izvodljivo ..... dam ti adresu da mi pošalješ jedan litar kruškovače .... :D .... Pozdrav !

Marco7
21.11.2008, 04:12
Hvala brate!Stize kruska :)

kreso
21.11.2008, 13:10
@Marco7

Dragi moj prijatelju, neka ti je sretna slava.
Živio ti meni još sto godina u zdravlju, sreći, ljubavi i blagostanju.

Joj da barem nisam toliko daleko stvarno došo bi ti dragi prijatelju u goste, al eto i sam znaš da smo mi muzičari osuđeni na rad vikendom. Mi nemamo kako se kaže nit petka nit svetka =)).
Dobro se proveseli i proslavi još mnoooogggoooo slava.

Meni je imendan za 2 tjedna (Sv. Nikola i krampusi) ;). Iako se zovem Krešo, krsno ime mi je Nikola.
E onda svi doprašite do mene na manđu. Ima da krknem jedno prase obavezno.

@ Tesla

Svaka čast prijatelju, dobro ti idu govori. Mogo bi bez problema da budeš starešina na svadbama.

Malo je potrajalo dok sam pročito ;) (malo sam da izvinete zahrđo s čitanjem, jer ne čitam svaki dan čirilicu), al stvarno lijepo si ovo napiso.
Svaka čast majstore, sigurno najljepši govor i čestitka do današnjih dana na našem forumu.

yu-midi
21.11.2008, 13:17
Evo i ja docekujem polako goste da proslavimo sv.Arhadjela!
Neka je sretna slava svima koji je slave i da je proslave u zdravlju i veselju.
Takodje i kod mene ste pozvani!
Marco sve najbolje prijatelju i sretna ti slava!


pozz..
Miodrag

Millan
21.11.2008, 13:38
Auuuu, pa ne mozemo postici na toliko mesta....:D
Svima koji slave danas, srecna slava!

Igorčina
21.11.2008, 13:42
Drugari, svima vama koji slavite sv.Aranđela, čestitam slavu, da ste živi i zdravi i da je u miru,zdravlju, ljubavi i slozi slavite dugo godina.

hajro
21.11.2008, 14:14
prijatelji srecna vam slava i nemojte pretjerati sa hranom i alkoholom jer mamurluk je tezak haha

skoricnik
21.11.2008, 14:30
Srecna slava! :)

Davidovic
21.11.2008, 14:36
Srecna slava domacine!!!

Marco7
21.11.2008, 17:17
O i Veliki Gazda slavi...Miki nek je srecno druze i sve najbolje!Kad napravimo skup zalicemo za sve sto smo propustili :)

milanceshow
21.11.2008, 17:30
Nek je Srecna slava domacini!!!!!

Svirac bt
21.11.2008, 17:35
Evo topli pozdrav i od Makedonije za onima koji slave SRECNA SLAVA

Jugo
23.11.2008, 10:43
Srecna slava svima koji slave sv. Arhandjela Mihaila!

Burli
23.11.2008, 16:10
Hvala i od mene na čestitkama, a iduće godine se bolje organizujte pa dođite da popijemo...

Gorance
23.11.2008, 16:44
Evo tek sad sam seo za racunar, od petka sam pun ko kosnica pa se nisam oglasavao.Proslo mi je pedesetak ljudi kroz kucu,skoro ko Ivkova slava.Pozdrav svima!!!

caka012
23.11.2008, 22:16
E, pa sta drugo nego da i ja vas sve pozovem na moju slavu u sredu, 26. 11. Sveti Jovan Zlatousti. Prvi dan posno, drugi dan mrsno, pa birajte... ko sta voli.

korda
23.11.2008, 22:42
Pridružujem se čestitkama,onima koji slave,nek sve prodje u veselju,ali ljudi ne zaboravite jedno,a to je nemojte da vam slava prodje samo u jelu i piću,zastanite bar na minut i pomolite se,i Bogu zahvaljujte za sve što vam je dao,pa i ovaj dan koji slavite,jer sve nam je darovano.
Nek je sa srećom.:">