PDA

Pokaži Full Verziju : sve jos mirise na nju-parni valjak


medino
14.11.2008, 14:51
ustao jutros,palim tv ,kad ono neki koncert parnog valjka i sviraju sve jos mirise na nju...i ja resim da danas nabavim ritam (posto ga vec trazim dosta ali bezuspesno)....i malo internet,malo oglasi, NIKO nema,zovem neke momke koji prave ritam od midija ,"pa znas nemamo fajl da napravimo",ja im kazem "imam ja fajl ali nije lepo sihronizovan,ne krece od 1 tako da brlja,nece,dacu vam fajl ako hocete,napravite mi ritam i ja cu ga posle kupiti od vas"
..."ne,ne mi samo od nasih fajlova..." vidim ja koliko je sati ,pa da li je moguce da niko u srbiji ko radi na aranzeru ne svira tu pesmu ili da nema ritam ili da nece da ga proda ???

evo-KUPUJEM OVAJ RITAM !!! jel ima neko ?

i jbg...:(

Marco7
14.11.2008, 14:58
Imam ja taj ritam i to extra radi,stavicu ga kad dodjem kuci posle podne!Rekao sam da necu vise da postavljam svoje ritmove zbog par ljudi tu na forumu ali tebe cu da ispostujem!Kad dodjem kuci stavljam u download centar ;)

medino
14.11.2008, 15:21
marco7 - drugarcina ko i uvek....pa sta cu s tobom,vec ti dugujem gajbicu piva,i sad ovo...hvala ti puno,sta drugo da kazem...

a tih par ljudi koje pominjes,pa toga je uvek bilo, i uvek ce ga biti...100 ljudi 100 cudi.. koliko god nesto bilo dobro,uvek ce se naci neki lik koji ce nesto da se%e tako da -nisi klinac,ne daj se isprovocirati...jos jednom veliko hvala i ziv bio...

gibanica
14.11.2008, 15:39
medino aj posalji mi u poruci msn ili skype pitao bih te svasta oko tih ritmova..
ja radim isto od fajlova al vise ofrlje jer me mrzi da se patim..nekad se i udubim pa napravim ozbiljno..al ne bi ih prodavao nego bi kupio po neki..a ne znam ni ko to prodaje ni gde ni kako se placa..nista..nisam znao da to moze tako na komad :)
jer nekad ne mogu da uradim ceo ritam..popi*dim kad sto ti kazes ne pocinje od keca pa radi brejk sam pa se gubi a ne mogu da ga ispravim..nego moram da izbacim komplet varijaciju!!
ps.dobru muziku slusas!

Marco7
14.11.2008, 16:27
Evo buraz skidaj!Moraces da ga sredis sa tvojim farbama posto ja u celom ritmu vucem semplove i naravno da ga konvertujes za Pa80 posto je ovo Pa1x format ali kad ga sredis to je to!Sve 4 varijacije ali ces morati u prvoj da sviras tacno akorde da bi ti radilo kako treba,ja to sviram iz E mola pa obrati paznju
Em-Em7-Em6-C7 u pocetku na padanje da bi ti radilo kako treba ;)

http://www.yu-midi.com/forum/downloads.php?do=file&id=3060

medino
14.11.2008, 17:41
mare ,hvala do neba,pa trazim ovo stvarno ima jedno 2 meseca...

@ gibanicu,poslacu ti skype preko pp, pa ja u 99 posto slucajeva resim sam problem, moze se i to srediti kad ti fajl ne krece od 1,ides na shift all track i gledas da dovedes da ti pesma bude u ritmu....evo,ovo je prvi slucaj da se desi da nisam uspeo (od ko zna koliko),jednostavno nece,jos j teze sto je ritam specifican pa te ponekad i zbuni,mislis da je ok,kad ono corak. i ,da,ovo je jedini fajl na koji mi nije radilo ono da sacuvam projekat,znaci kad prestanem sa poslom mogu samo sve iz pocetka.

BoleroBend
08.08.2009, 13:15
Sve 4 varijacije ali ces morati u prvoj da sviras tacno akorde da bi ti radilo kako treba,ja to sviram iz E mola pa obrati paznju
Em-Em7-Em6-C7 u pocetku na padanje da bi ti radilo kako treba ;)


hmm..kako..meni se ne uklapa 7-ica i M7 nikako. strings u podlozi je svira al gitara u ritmu nikako (ne reaguje na promenu akorda). 6-ica radi. al ne zvuce lepo posle one 7-ice.
a kad vatam proste akorde onda se cuje kako treba. (npr e-G-A-C-..)

-kako da namestim to, da li onaj CV ima veze sa tim?