PDA

Pokaži Full Verziju : Excelsior symphony grand


alija9
08.11.2008, 06:50
zdravo prijatelji,imam jedno pitanje za vas harmonikase posto ja nisam harmonikas i nerazumejem se u harmonike bas nimalo,sviram klavijature i pomalo sam odlucio da pocnem malo da ucim harmoniku svirati,jer znate i sami kako je to kad je covjek klavijaturista onda svako ocekiva da znas i harmoniku makar malo svirati kad se nako sjedne negdje vani uz rostilj i cugu a ti nemas gde ukljuciti klavijature pa da malo zasviras,a ja skoro neznam ni uzeti harmoniku kako treba.pa tako da odluci da kupim jednu pa polako da ucim,i sad pitanje,naletio sam na jednu harmoniku kod jednog starca i prije nego sto uzmem da reko vas upitam jer gdje se moze naci bolji odgovor nego ovjde.harmonika je EXCELSIOR SYMPHONY GRAND i u dobrom je stanju,starac trazi 450 dollara ali moglo bi i malo jeftinije mozda.pa ako je ko od vas cuo ili zna kakva je to harmonika zamoli bi ga za malo informacija,dali valja za pocetnika i dali joj valja cijena.hvala vam unaprijed

jeftabgd
25.11.2008, 20:42
Brate,450 dolara je smesna para za instrument.Ako je u dobrom stanju,otimaj to deki i muziciraj,ako nista drugo,prodaces je za iste pare sigurno.

Menko
25.11.2008, 21:28
Ako imas u planu da harmoniku koristis samo za rostilj i neke sitne teferice onda se nemoj razmisljati ali da provjeris jeli harmonika 100% ok.Excelsior nije za tezgarenje ako imas takve namjere te su harmonike radjene vise za klasicnu svirku,dobrog su kvaliteta i ne poderive su.

MileGuerrini
30.11.2008, 21:58
Da je ne znam kakva, jos ako je ispravna i 120 basova, cijena je odlicna!!!

alija9
03.12.2008, 04:06
hvala prijatelji na savijetu,uzeo sam je dobio sam je 350 dolara,iako nisam harmonikas i nerazumijem se toliko u harmonike ja mislim da je dobra za te pare i da ce mi odrati ono za sta meni treba a to su sijela uz pecenje rostilj i cugu do rane zore.a i dobro je ocuvana pa tako da se nemogu pozaliti nimalo.hvala jos jednom

Menko
08.12.2008, 21:45
Drugara neka je sretno sa kupovinom i da te dobro posluzi,ako je dobro ocuvana neces se pokajati ja sam sa svojom prezadovoljan.

harmonikaš53
08.08.2017, 18:42
zdravo, izvinite mozda skrecem sa teme, ali sta mislite za ove dvije harmonike:

https://www.olx.ba/artikal/24007935/harmonika-excelsior-120-basova/

https://www.olx.ba/artikal/23033387/harmonika-excelsior/