PDA

Pokaži Full Verziju : Miksetu


Svirac bt
30.10.2008, 20:06
:confused: Ovako ljudi imam behringer pmp5000 i nisam puno zadovoljan nekak mi je mutan i mn tih jeli to do njega ili zvucnike (imam peavay st12 i basbinovi peavay) hocu da cujem vase misljenje iskreno koji mikser da uzmem a da prodam ovaj jeli dynacord power600 yamaha...ili sta vi predlazete.hvala puno

bojanzivkovic
06.11.2008, 00:23
Mozda bi bilo bolje da uzmes bolje zvucne kutije. Peavy bar zamene ima jako los zvuk ... radim u diskoteci na njima ... 4xPV215 a mikser Dynacord Powermate 2200 ... nikako nisam zadovoljan!
PM 600 jeste kvalitet ali inace slab (snaga) 2x 175W 8Ohm!

Svirac bt
06.11.2008, 14:21
Znaci prilatelju do zvucnike je a ne do mikser a ja bi hteo da ga prodam

Kolege jeli ima neko ko koristi pmp 5000 i da da komentare kakav je to mikser i sa kojim kutijama ima povezano

Alix
08.11.2008, 14:30
###(imam peavay st12 i basbinovi peavay###
Sve si reko...Pa to su ti čovječe užas kutije,bar za mene...Nema tu kvalitetne reprodukcije zvuka,topline,akustike,ama ništa...To su ja mislim NAJSLABIJE i najjeftinije kutije koje je Peavey napravio...Prodaj to i kupi sebi neke Behringerove B1520,jeftine su a vidjećeš da je razlika u zvuku drastična...Behringerovi mikseri su se pokazali kao najbolji izbor u odnosu cjena-kvalitet,efekti im nisu baš za nešto,ali zato nabaviš jedan kvalitetan modul s efektima i rješio si taj problem...Njihove miksete stabilno rade,čak i kad se zagriju nemaju veliku distorziju kao što se to pokazalo kod SoundCraftovih pojedinih modela (a mnogo skuplji),i jednostavno za te pare ništa slično nema...Ja mislim da u tom cjenovnom rangu,od Dynacorda možeš kupiti samo stalke,još pitanje hoćeš imati dovoljno (300eur)...

Svirac bt
08.11.2008, 19:36
Znaci kutije su slabe a mikser je dobar ne?

gibanica
08.11.2008, 19:53
bogami nama je vec 2 berindzer crko...samo pocne da se dimi i cao..
ja bezim od njih ko od djavola..

jager
10.11.2008, 13:28
I nama je jedan Behringer zdimio .. ali interesantno da jos uvek RADI .. neunistiv je. Crkli su ungradjeni efekti i ceo levi kanal, a i equalizer nekada radi a nekada ne.... ostatak mixete RADI :) Za probu ... ubilo se :)
Sve u svemu, bilo koji kupljeni behringer ima garantovano najbolji odnos cena/kvalitet, to je sigurno...