PDA

Pokaži Full Verziju : Semplovi sa triton studia


Mico23
28.10.2008, 10:57
Pozdrav kolege.juce sam od jednog drugara izvadio set od triton studia i prekopiro ga sa HD na CD i sad mi kompijuter nevidi te semplove na cd-u zato sto sam formatiro taj cd u korgu,moje pitanje:

1.Dali mogu te semplove prekopirat bez da formatiram disk na korgu?
2.Imal neki program koji ce da mi otvori ovaj cd (CD EXTRACT nece)

Mislim da sam potrefio temu,moderatori nije namjerno ako je na pogresnom mjestu.pozdrav

skoricnik
28.10.2008, 11:17
Probaj da ukljucis opciju da prikazuje HIDDEN fajlove...To se i meni desavalo sa nekim semplovima.

Start->Control Panel->Folder Options->View->Show Hidden Files

Pozdrav

Mico23
28.10.2008, 11:28
znam za to ali ja kad ovaj cd ubacim u PC on mi odma nudi da ga otvorim u Nero jer ga vidi kao prazan,a nije prazan juce sam narezo te semplove sa studia i vidi se na cd gdje je narezivano,pojma nemam trazit cu dalje.pozdrav

skoricnik
28.10.2008, 12:27
E onda ti je do CD-Roma...Ocisti ga i sve ce da ti cita...Isti slucaj sam imao pre neki dan. Pola CD-ova ne cita, pola cita...I ja lepo ocistim i eno ga radi kao Doxa :D

Mico23
28.10.2008, 18:24
Nije do cd rom-a jercita mi sve drugo samo taj cd sto je korg narezo nece

GALA
28.10.2008, 18:30
Triton studio ima problem,semplove nece da sprzi na CD, Ti semplovi nisu na CD,zato ih i nema kad ubacis CD u kompjuter,,moj kum vodi bitku vec par godina s time,,uspili smo rijesiti s SCSI zip drajvom

Mico23
28.10.2008, 18:39
Pa da,problem je sto su semplovi 300 km od mene a ja juce nisam poneo taj ZIP externi,nista znaci.hvala ipak

GALA
28.10.2008, 19:34
u biti semplove mos ubacit s CD al ne mozes izvadit,jedino na flopi. par ljudi mi je reklo da se sa studia moze sprzit semplove na CD,al niko nije znao reci kako,heheheee

gnovako8
28.10.2008, 19:53
jednostavnije ti je sa scsi kontrolerom u kompjuteru i scsi externi za Studio
i kablom to povezes i mora da radi isve kopiras sa studia sa Hdd u kompjuter ja sam tako koristio i sve mi je radilo;)

GALA
29.10.2008, 15:52
to je ok gnovako8 sto kazes ,nego ja kazem za ovo da sprzis semplove na CD u studiu,to ne ide,barem ja i kum nismo uspili......

rskoc
21.11.2008, 13:41
Pozdrav kolege.juce sam od jednog drugara izvadio set od triton studia i prekopiro ga sa HD na CD i sad mi kompijuter nevidi te semplove na cd-u zato sto sam formatiro taj cd u korgu,moje pitanje:

1.Dali mogu te semplove prekopirat bez da formatiram disk na korgu?
2.Imal neki program koji ce da mi otvori ovaj cd (CD EXTRACT nece)

Mislim da sam potrefio temu,moderatori nije namjerno ako je na pogresnom mjestu.pozdrav

Nadam se da će ovo pomoći ako nisi riješio problem,
ja imam triton studio, prvo loadam semplove u ram pa ih zatim pržim na cd, nakon tog u utility opciji na korgu imaš nešto kao format CD to ISO 90... bla bla neki format neznam sad napamet, pokreneš to formatiranje cd-a i onda ti je cd vidljiv na pc-u i na korgu.

Pozdrav
Robert

crni
21.11.2008, 23:06
ne znam dali je pravo mesto.pošto sam nabavio korg triton studio i to skroz prazan od nekog čiče pa me zanima dali neko ima kakve ama bilo kakve boje za tu klavijaturu.nešto sam vidio na download centru ako ko još imam kakvu i ako mu nije problem podelit spasio bi me.nabavio klavi a nema zvukova što bi voleo.pošto sam pre imao yamahu ovo je sasvim nov svet za mene.

hval puno

vladan.pro
24.11.2008, 00:31
Druze mozes ubaciti setove od LE,TR,CLASSIC u studio,;)

rskoc
24.11.2008, 13:13
Imam dosta municije za Triton Studio, provjerit ću ak nisu veliki fajlovi da stavim na download

ivanpikaso
04.01.2010, 11:45
E ovako. Imam Triton Studio od 2002 godine i posto je tada CD rezac za tritona bio abnormalno skup ja sam ubacio DVD od laptopa MSI VR610x i radi perfektno. Imao sam isti problem i mislio da je do DVD-a , ali resio sam problem. Triton reze diskove u UDF formatu, a PC u ISO. Idi na ovaj sajt http://www.korgforums.com/support/triton-studio.html i skini program koji se zove UDF Reader, instaliraj ga na kompu i neces vise imati problema.