PDA

Pokaži Full Verziju : Roland ARX prosirenja


milanceshow
23.10.2008, 15:41
ARX-01 SuperNATURAL Expansion "Drums"
http://www.youtube.com/watch?v=zetWW6Ze4Tg

ARX-02 SuperNATURAL Expansion "Electric Piano"
http://www.youtube.com/watch?v=MPFaX6k0SO8

Ovo je prava stvar,ali je i cena "prava" stvar.....:p
JBG......Koliko para,toliko muzike................

TomyCroSound
24.10.2008, 11:57
E kad izbace komplet super prirodnih saksofona i volina, možda me bude i cijena interesirala, a ovako...
Ma bezobrazni su, šta nisu to ubacili odmah u kljav. a ne prodavat zasebno

Darko88
24.10.2008, 13:40
Nema sta klavijatura je daleko iza sebe ostavila konkurenciju. dallllllllleeeeeeeeeekkkkkkkooooooo8-}

Dare 82
19.02.2009, 00:51
Kad sam kupovao G6 porucio sam i Arx drums.Platio sam oko 300 ili 350 franaka ne secam se tacno ali je to bila najpovoljnija cena.Koliko kosta kod nas u Srbiji?

RadeKOKI
19.02.2009, 13:48
mnogo mocna stvar, nego ce se jedan lepi dan naci i taj G i ARX u roland aranzerima al samo da nebude kao sa E i G serijom sto se tice editinga nula ;) rolandashi me razumeju sta hocu da kazem ;)

lep pozdrav !

Vule
14.03.2009, 12:49
Evo još malo demoa sa ARX proširenja...:)

http://www.youtube.com/watch?v=sRD6nvbjAl4

milanche007
14.03.2009, 21:03
sve je ovo lepo ,ali ovo je obicno prodavanje magle...nek oni prestanu da se mangupiraju sa ovim zabavnjacakim bojama,svaka njima cast za to....sto oni ne naprave neki saksofon kao sto svira ferus,ili neki klarinet na taj fazon sto bi i mi mogli da koristimo.gde su im harmonike i tako ti instrumenti,a ne da mi se tu mangupiraju sa bubnjevima koji opet nista posebno ne zvuce,ako cemo da budemo realni.
kad sam pomenuo zabavnjaceke boje cisto da kazem da nemam nista protiv ljudi koji to sviraju jer i ja takodje sviram taj repertoar,ali sam rekao zato sto muzika na ovom podnevlju ima i drugu stranu,a to sam posle naveo.ljudi izvinite ali eto ,moram da se ogradim da ne bi bilo svadje.pozdrav svima;)

RadeKOKI
14.03.2009, 21:35
Druze milanche007, razumem sta hoces da kazes ali mi kao mi tj. balkanci smo veoma malo trziste da bi se kompanije igrale sa nasim bojama, proizvodjaci prave instrumente u globalnom smislu da zadovolje milione muzicara do jednog balkana im nije bas nesto stalo, bilo je pokusaja da se uradi board za nase trziste sto je bilo mnogo para da se pokrene proizvodnja male serije tih boarda. A sto se tice neke te realnosti u nekim instrumentima su dotakli sa moje tacke gledanja 60% od onog sto moze jedan pravi instrument kao sto su udaraljke i gitare, klaviri...mozda se i varam nikad nece uspeti da ozive duvacke i gudacke instrumente kao sto je sax. Kod saxafona ima mnogo nacina da se napravi ton, sve zavisi od polozaja jezika, usana, nacina duvanja, koje trske se koriste, kolko se klapne pritisnu prstima...ima mnogo stvari sto oni nikad nece moci da ozive, medjutim jedino se yamaha pomakla ka tom reazlizmu, mada i to je jos sve neki sitni pokusaji elektronskim trikovima jer su svi oni dosli do nekog kraja sto se tice te realnosti zvuka, e sad su tu samo sitna prodavanja magle i cista sminka. Mada svi danasnji moderni sintevi dolaze u paketima sa velikom kolicinom sample rama pa se ima prostora za jos fantazija ;)

milanceshow
15.03.2009, 01:13
@milanche007
Salu na stranu ,ali ARX prosirenja su babaroga........
Naznam sta ce dalje izbaciti ali je ovo odlicno sto su izbacili na trziste.......

Podrzavam to sto je RadeKoki reko.......to je to...........

milanche007
15.03.2009, 05:11
razumem ja vas ali razumete i vi mene,hehheeh.salim se ja malo ,iskreno ocekivao sam kad otvorim ovo da cu cuti neke dobre zvukove onoga sto sam vec navodio,a ono cujem bubanj...zato sam i napisao ono malo pre.sigurno,sto se tice udaraljki da su puno uznapredovali u odnosu na nek druge firme pa i u ondonsu na njihove ranije masine.i tako to,da ja ne vise ne mlatim previse,heheh.pozdravljam ja vas obojicu;)