PDA

Pokaži Full Verziju : Brisanje starih tema???


caka012
22.10.2008, 23:54
Ne znam da li je dobra ideja da moderatori razmisle o tome da neke stare teme na koje vise niko ne odgovara izbrise. Razlog tome je da neko moze da ponovi neku temu slucajno, jer ih toliko ima da su postale vec tesko pregledne, a opet nije ni veliko zlo ponoviti temu o kojoj se pisalo pre, recimo, vise od godinu dana.

Vaxter
23.10.2008, 00:39
Mislim da to nije dobra ideja, bash zbog ponovnog pisanja...
Pitanje je da li su ljudi voljni ponovo da pishu o nechemu o chemu se vec pisalo i to po nekoliko puta.
Mislim da je veci problem shto ljude mrzi da potraze ono shto im treba.
Ja se trenutno nadam da cemo se konachno organizovati da osmislimo redizajn portaka, i da se konachno uredi tutorial sekcija na koju bi izvukli najvaznije teme, tj tekstove sa njih. :)
Cenim da bi to bilo daleko najbolje i najpreglednije reshenje.
Chak i ca one lenjivce... :D

Boban010
23.10.2008, 00:49
Mozda samo da se postavi pretrazivac?

Darko88
23.10.2008, 00:51
mene me zanima gde ima jeftino cvarci i kavurma hehe, zezam se . taman posla da se brise ja iskreno u starim temama dosta toga nalazim jer vec je sve receno na forumu samo sto neke mrzi da traze iskreno lakse je postaviti temui cekati da ti neko odgovori i nauci te kako da nesto uradis

Vaxter
23.10.2008, 00:55
Postoji standardna pretraga foruma...
http://www.yu-midi.com/forum/search.php
Moguce da je ne primete svi, jer na dugmencetu, koje se nalazi skroz gore, pishe SUCHE.
Jbg, nije prevedeno sve... :S

Boban010
23.10.2008, 01:02
E bash vala ako si mi reko,bilo mi ispred nosa.Samo sto je meni nos poveliki pa nisam video.

GALA
23.10.2008, 01:05
Ne netrba teme stare brisati,to nebi valjalo ko ce opet objasnjavat ispocetka i odgovarat na pitanja,,,nego kog sta zanima samo zaviri u postojece teme,sve vec ima objasnjeno

Adi101080
23.10.2008, 12:03
Slazem se sa vama, i ja mislim da nebi trebalo brisati, onog koga interesuje neka stvar i ako mu stvarno treba, naci ce vremena da zagrije stolicu i potrazi ono sto mu treba.
Poz......

ballaboband
23.10.2008, 12:44
Treba samo izbrisati neke teme koje nemaju smisla ili su neke gluposti ili one teme koje su otisle u nekom drugom pravcu od same teme...

A ostaviti one koje imaju argumenata

Boban010
23.10.2008, 15:34
Sta cemo sa temama na koje nema odgovora?
Mozda treba obrisati nekog moderatora

caka012
23.10.2008, 22:31
U pravu ste, steta brisati dobre teme... Ali i steta da promasene zauzimaju mesta.
A ovu pretragu nisam do sada skapirao, sa nemackim jezikom nikako ne stojim. U svakom slucaju, skracuje put do trazene teme.

x3meSRB
26.10.2008, 02:43
pa mozda ali jedino ukoliko je celokupna tema glupa, a ne vidim razlog zashto bi neko brisao neshto gde je neko objashnjenje samo zato shto je staro..... kad tad ce nekom zatrebati......