PDA

Pokaži Full Verziju : Kako spojiti...?


DjoleBn
16.10.2008, 11:08
E ovako, sad za vikend radim u jednom lokalu na sprat, ja imam Dynacord PowerMate 1000-2, i dvije D 15-3, njih bi stavio na gornji sprat, gdje cu ja biti... i trebala bi mi jos jedna kutija, da je spustim sprat nize, kako sad to sve spojiti, da radi normalno? :)

vujanov
16.10.2008, 11:16
Djole, preporucujem ti i 4 tu kutiju, jer se plasim da neparan broj nece dobro raditi na vecoj jacini i zdravije je za mikser

DjoleBn
16.10.2008, 11:55
Pa izgleda da ce tako najprije biti... Vujanov prijatelju, imas li msn?

gogspa80
16.10.2008, 13:23
Powermate ima odvojena dva pojacala , i ne smeta ako na jednu stranu spoji dvije kutije a na drugu samo jednu... moze to bez problema se spojiti

x3meSRB
16.10.2008, 13:32
odakle vam to da nece fino raditi zbog neparnog broja??? pa nek stavi na jedan izlaz te dve za sprat a trecu na drugi izlaz i lakse ce mu biti i zbog pojacavanja, a ja sam uvek radio sa neparnim brojem kutija pa ne vidim u cemu je problem ako rasporedish kako tebi odgovara, pa nije to kantar pa da nece posle da meri dobro ako ga ne opteretis lepo.........

a i mislim da je najbolja solucija dve iste na jedan kanal tj. izlaz a trecu kutiju na drugi izlaz jer mozda nisu iste jacine i ako su na istom kanalu a mnogo pojaca slabija kutija izbacuje....... ovako posebno i pichish ekvilajzer (koji je na powermate za svaki izlaz poseban ako ne gresim) za svaki tip kutija kako ima odgovara i ne moz pogreshish... pozZ.

DjoleBn
16.10.2008, 13:54
Hvala na odgovorima, naci cu jednu kutiju, na jedan kanal, a svoje dvije na drugi kanal, i to je to :)

nesaband
17.12.2008, 16:53
E ovako, sad za vikend radim u jednom lokalu na sprat, ja imam Dynacord PowerMate 1000-2, i dvije D 15-3, njih bi stavio na gornji sprat, gdje cu ja biti... i trebala bi mi jos jedna kutija, da je spustim sprat nize, kako sad to sve spojiti, da radi normalno? :)
dve na jedan kanal spoji a drugu u drugi kanal spoji pa ces moci da ih kontrolises na Masteru posebno po kanalu

spoj dve kuti je na levi kanal na primer i to iz kutije u kutiju,a na drugi kanal povezi tu trcu kutiju
NESABAND

Vaxter
17.12.2008, 17:21
Obrati paznju na to od kada je tema, i da je uveliko svirao u tom lokalu... :))