PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc za PA80 !!!


rakacaka
07.01.2006, 12:43
Ljudi, daj pomozite mi da odradim ovo na PA80.
Imam na HD u PA80 midi fajlove koje bi zeleo da malo isparavim-popravim po svom ukusu i da mi to tako korigovano po mome zapamti za stalno. Evo nekih primera. Zeleo bi u jednom fajlu da promenim boju basa, u drugom da smanjim volumen-jacinu violine. Znam da udjem u mikser i smanjim jacinu pojedinih instrumenata ali pri svakom novom pustanju tog fajla mi se vraca na pocetnu jacinu koja mi ne odgovara. Gde se to i kako odradjuje? Nadam se da ce mi neko u kratkim crtama ko i ranije to objasniti! Hvala unapred svim ljudima dobre volje! Pozdrav :lol:

gorpet
08.01.2006, 00:01
A da li si snimio sve to sto si promenio? Znaci, da li si prvo sejvovao ono sto si uradio pa tek onda pustio ponovo fajlili si jednostavno samo promenio neke stvrai pa odmah pustio bez snimanja?

rakacaka
09.01.2006, 20:23
Gorpet, daj mi molim te objasni kako da sejvujem, jer ja sam probao neke kombinacije ali nema efekta. Elem, kad izvrsim promene na fajlu gde udjem da bi sejvovo . Na Song ili na Disk? Ako ulazim na Song jel trebam da Loud-jem taj fajl pa onda Save, ili mozda nesto sasvim trece treba odraditi? Jel mozes onako po redu da mi objasnis, molio bi te naiskrenije.Hvala ti Gorpet unapred.Pozdrav!

laky
09.01.2006, 23:48
Kada si izvrsio zeljene promene, u okviru Song operation mod-a, pritisni dugme EXIT ono ce te vratiti na Main page.
Tu odaberi opciju Save Song, postojeci fajl (fajl koji menjas) postavi na prvu liniju (da bi uradio overwrite) i pritisni Save.

rakacaka
10.01.2006, 00:26
HVALA LAKY :lol: POZDRAV!!!