PDA

Pokaži Full Verziju : Siromah sam nemam para


Dell
13.10.2008, 21:29
Jeli tako naziv te pjesme evo ova dvojica je pjevaju na youtube, samo ne mogu nigdje naci pjesmu, ako mi neko moze postaviti mp3 ili ime pjesme bio bih jako zahvalan, pozz iz Mostara!!!



http://www.youtube.com/watch?v=2KQJFpBWXfU



MARNEL

skoricnik
14.10.2008, 08:49
Jeste, to je pravo ime pesme...Siromah sam nemam para. A to je i original muzika tj. taj Aca je radio tu pesmu za Bokija...;)

Dell
14.10.2008, 10:34
to znaci da je ovo pjesma od ove dvojice sa videa?

skoricnik
14.10.2008, 10:45
Tako je ;)

Dell
14.10.2008, 10:51
E bas ti mnogo hvala evo snimio sam je s youtubea u mp3 preko wave out mixa ;)

jeftabgd
14.10.2008, 11:29
To je pesma od Stanka Badjija a peva je i Kosmajac na svojim nastupima.Original je Badji.

skoricnik
14.10.2008, 11:29
Badji? Nisam znao :confused:

milanche007
14.10.2008, 12:42
ma tu pesmu peva i rajko horizont=))

Dell
14.10.2008, 18:48
hahahahaha znaci nije poznat autor, ajde nema veze eto snimio sam s youtube, hvala svima na informacijama ;)




MARNEL

Alix
14.10.2008, 19:42
Ako ćemo u originalu tražiti izvor,to je ciganska pjesma...
E sad koji čika ju je "izumio" to je veliki upitnik...
I sam sam mislio da je Aleksandar izumio tu pjesmu međutim bar 4-5 verzija sam čuo...
Ona verzija od Kosmajca mi je gadna i nikakva-mora da se momak napio ko letva pa je izmuljo s fošpilom i s pjevanjem,al nema veze Rade je vrhunski momak i muzičar...A što se tiče imena---Siromah sam nemam para,tako je svi nazivaju...

hrci
14.10.2008, 20:31
Prvi Izvodjac ovje Pjesme je Bugarin "Toni Storaro - Nema pari"

http://www.youtube.com/watch?v=cgnYYekWqC8&feature=related

Sad Neznam ko mu je Textopisac bio?

A nasi kao obicno vole da Pripjevavaju Bugarske, Siptarske Itd, Pjesme.

Ali ajd samo nek je veselo;)

dalabu
14.10.2008, 21:46
A najnoviju verziju je izdao Fikret Dudevic Pike uz aranzman Gorana Velinova Pance znaci prije 20ak dana izaslo!!!

Alix
14.10.2008, 22:21
A smijem se kladiti da Pančo jedne note nije odsviro...
On inače voli da se kiti tuđim perjem...
Pjesme na albumu MALO VISKI MALO KOKA-KOLA (Od Fazlije) je 100% odsviro SVE Sejko Pašovski a Panča ga nije nigdje spomenuo i napiso na omotu Klaviature-Pančo....-bruka samo takva...Ovu informaciju sam dobio od Fikreta Halkića koji je živio u Salzburgu i poznaje sve muzičare u Austriji...A što se tiče krađe pjesama i ostalog---Sve pjesme Granda,Golda,BN-a i ostalih kuća su ukradene BUgarima,Turcima,Rumunima,itd...Tako to danas ide...Žalosno...

Hashimaga
14.10.2008, 23:01
poz alixe, to sto kazes nije istina, ja sam bio u studio kod pance 100 puta, a bio sam sa sejkom dan i noc, sejko nije od svirao haman nista samo je impro, ja imam orginal arranzman na pc-ju, nije istina,....
a panco zna da svira, cak je bolje muzcar od sejka, covjek svira, 4 instrumenta, ubija,,,,,....

Alix
14.10.2008, 23:06
Ej dao sam ti ime čovjeka FIKRET HALKIĆ koji ima i framozni FBM STUDIO u Salzburgu...koliko sam čuo njegovu priču on poznaje sve muzičare i pjevače u Austriji čak je imo i neku kafanu u Salzburgu...Imo sam priliku da sviram kod njega ali se izkao kao NULA od čovjeka i osto mi dužan oko 250eur...A da ima ko bolji od Sejka u njegovom stilu čisto sumnjam---nije nešto dobar s akordima i dvojkama ali ono što cepne-da se naježiš...Nemoj misliti da imam šta protiv Panče-naprotiv njega ne poznajem i ne grješim duše da ga brukam,već prosto govorim što mi je bilo rečeno...Pozdrav!

Hashimaga
14.10.2008, 23:09
Sto se tice sejka, on nesmije da za svira u makedoniji, posto svi sviraju kao on il bolje,,,
dobro covjek je postigo nesto sto nisi u mnogi i licno obozavam nejgov stil kako svira,,

dalabu
15.10.2008, 00:04
Ljudi odoste vi sa teme i ne valjajte gluposti za nesto sto niste sigurni,koji Fikret koji Panca klavijaturista koji studio si ti vidio 100puta Elvise ne glupiraj se sad cu ti Seika nazvati da g ogovaras ovdje hehheheheh.Alixe taj Fikret je davno imo kafic a sad radi na bausteli i izdrzava nekoliko vambracne djece i nikad on nije imao kafanu, a Panca je bubnjar covjece koji viski koja koka-kola.Tema je bila nesto drugo!

skoricnik
15.10.2008, 08:04
A smijem se kladiti da Pančo jedne note nije odsviro...
On inače voli da se kiti tuđim perjem...
Pjesme na albumu MALO VISKI MALO KOKA-KOLA (Od Fazlije) je 100% odsviro SVE Sejko Pašovski a Panča ga nije nigdje spomenuo i napiso na omotu Klaviature-Pančo....-bruka samo takva...Ovu informaciju sam dobio od Fikreta Halkića koji je živio u Salzburgu i poznaje sve muzičare u Austriji...A što se tiče krađe pjesama i ostalog---Sve pjesme Granda,Golda,BN-a i ostalih kuća su ukradene BUgarima,Turcima,Rumunima,itd...Tako to danas ide...Žalosno...


Tako je! Cak je i kolega Igorcina radio aranzman za Luisovu pesmu "Sve se osim tuge deli"...A nije ga nigde ni spomenuo...

Igorčina
15.10.2008, 08:07
Sve je to BIG SHOW BUSSINES!!! =))

Igorčina
15.10.2008, 08:09
Ako neko hoće pesmu ili dobar aranžman ima jedan profi majstor koji to mnogo dobro radi...pored nicka mu piše (ovaj baš voli da kuca), tu je negde na ovoj stranici...;)

Alix
15.10.2008, 09:32
###Alixe taj Fikret je davno imo kafic a sad radi na bausteli i izdrzava nekoliko vambracne djece i nikad on nije imao kafanu###

Dalabu na ovom ti dajem 100% pravo!!!
Evo ga ovda po Ljubljani moljaka gazde da ga uzmu na tezgu za 50eur...
Ima Korg PA1XPro nabudžan fajlovima i "pjevačicu" koja ne zna da zine a ima vrhunsko tjelo...
I to dijete si u pravu,al nisam ja da odlučivam kako ko živi...
Al et neki govore da je Panča velemajstor a neki da nema pojma jednu tipku...
A PA2X---Nisam znao da je to Elvis,E moj jarane koliko si ti nickova već registrovo na ovom forumu...Hajmo da se vratimo nazad na temu molim vas,izvinjavam se što sam malo skrenuo s nje,Pozdrav!