PDA

Pokaži Full Verziju : NOVA GODINA 2006


elvir
31.12.2005, 18:52
LJUDI ŽELIM VAM NAJ LJEPSU I NAJ SRETNIJU NOVU GODINU KOJU STE IKAD DOŽIVILI ,I MOLIM VAS NEMOJTE BAŠ PRETJERATI SA ALKOHOLOM ,TAKO DA NEZNATE NI GDJE STE KAO ŠTO SE JE MENI DESHAVALO .KAD KRENETE KUĆI SAMO LIJEVOM STRANOM I SVE CE BITI UREDU 8O 8O :D :D :D :lol:

cevap
01.01.2006, 18:17
E jarane, to si ti treb'o ranije kazat' :lol:

toma
01.01.2006, 23:50
ja nisam isao ni lijevom ni desnom stranom
jer nisam bio u stanju da sam idem.
još mi je i sad muka :lol:

elvir
02.01.2006, 01:40
HE HE Ljudi savjetovao sam vas a sinoć sam umiro jedva sam ja došo kući bilo mi je sve super i društvo i muzika i piće ali kad sam lego u krevet hhooo imo sam osjećaj da sam lego na propelu od ventilatora,ispovraćo sam i džigere iz sebe i vikao neću više nikad piti vaki sam bio :twisted: i sad mi se manta u glavi

kreso
02.01.2006, 13:06
Svim kolegama muzičarima želim sve najbolje u Novoj 2006. godini.
neka vam Bog da sreće, zdravlja, mira, veselja i pameti. To je najbitnije. I da, naka bude svirki, da se veselimo i zabavljamo.
Ostalo će već nekako samo doći :lol:

Ja poginuo od alkohola za domovinu 8) Danas umirem, ali neka, vrijedilo je.
Išo sam dva koraka naprjed, tri otraga, ali do podneva sam sretno stigo kući. Tulum za 10. Vino i whiski tekli u potocima. Klopa mrak. Prvo prase, pa janjac i na kraju ujutro sarma (ljek).

nesakorg
02.01.2006, 15:07
Svim kolegama muzičarima želim, pre svega puno dobrog zdravlja da bi izdržali, mnogo dobrih svirki i neka vam se ispune sve želje, ako ne sve a ono bar deo. Puno sreće i spokoja u porodici i na poslu.
SRETNA VAM NOVA 2006. I NEKA SVE RUŽNO OSTANE U 2005.!

laky
02.01.2006, 16:11
Sve najbolje kolegama u Novoj Godini i od mene.
Za sada samo toliko, jer posle dva dana svirke jedva i ovo mogu da otkucam :lol:
A sto se tice alkohola :D ... pronasli smo nesto novo, mislim novo za nas. :lol:
Radi se o TUBORG pivu koje ima cepove koji se povuku i kada brzo povuces cuje se lep ton, onako plamp!!!
E sad dok smo se mi navikli na plamp!!!Onda nam se svidelo pa smo polako poceli da sviramo plamp!!! pa opet plamp!!!.. :D
Ala smo se nasvirali :D

fico
02.01.2006, 16:15
Cestitke povodom Nove Godine i od mene da mi budete svi zivi i zdravi i imali posla dabogda toliko koliko sami zelite i dobrih pjevaljki da se jih morate pomalo braniti

defs
02.01.2006, 20:05
cestitka ljudi i od mene, na ovom sajtu ima zbilja pravih ljudi kakvih se malo gdje moze naći, sve najbolje u 2006. :D

mire
02.01.2006, 23:37
Sve najbolje ljudi i od mene SRETNA NOVA 2006.Želim vam puno zdravlja,sreće i tezgi.

yu-midi
02.01.2006, 23:45
Zahvaljujem se svim posjetiocima kao i clanovima na ovako finom druzenju i zelim vam sve najbolje u 2006.

Kod mene kao i svake godine muke nastaju tek posle sedam dana tako da sam i sada vec utrneo i svana i iznutra.
Prvo nova godina,danas moj rodjendan prekosutra kod punca rodjendan a u petak pecemo prasence i tako da cu poceti da mamuram tek sledece sedmice. :lol: :lol: :lol:
Nadam se da nam je prijatelj Vaxter preziveo posto se jos nije oglasio :lol:
jos jednom sve najbolje zivi i zdravi bili !

romario1
03.01.2006, 12:03
Sretnu Novu 2006. godinu svim posjetiocima foruma!
Slavljeniku sretan rođendan i da mu se ostvare sve želje u ovoj godini! :D

cane
03.01.2006, 12:17
E i ja se naradi 3 noci neprespavane 8O ,zelim vam svima sve naj.naj u novoj godini a ja idem da se naspavam :cry:

elvir
03.01.2006, 16:08
Nadam se da nam je prijatelj Vaxter preziveo posto se jos nije oglasio :lol:
!
Hehe mora da je iso na ispumpavanje i sad mu nije ni do čega
http://smileyonline.free.fr/images/gif/dort/vignette/thumbnails/drooling1_gif.gif
http://smileyonline.free.fr/images/gif/dort/vignette/thumbnails/yawn2_gif.gif
http://www.cyberlord.at/images/forum/smilies/67.gif
i poznato je da neki će 2005 da Povrate.Ali to je i normalno ono što je Staro ide Van....

dack
03.01.2006, 21:43
Sa malim zakasnjenjem svim muzicarima i posetiocima ovog "najboljeg" sajta Srecnu novu godinu zelim i puno uspeha u radu svim kolegama!! Ko nije zenjen da se zeni,nemoj da zajebava!!! :lol: :P :wink:

cevap
03.01.2006, 22:27
Ljudi, evo i ja dodjoh sebi. Sretna nova :D

Biser
04.01.2006, 03:37
$estita nova godina svima!
Zelim vam sve nai bolje, mnogo rabota i mnogu pari i
Sve sto vi e u glavu da vi bide u ruki

Vaxter
09.01.2006, 17:57
Evo da se i ja oglasim, da vidite da sam ziv! :D
Nemam net kod kuce, a niti idem na fax, niti u kancelariju, pa me zato nema... :(
Samo da sad iskombinujem sve kako treba, pa cu uskoro uzeti kod kuce satelitski link...

Prvo!
Da vam pozelim svima srecnu i uspeshnu novu godinu!
Puno zdravlja, srece, para, ljubavi i svega onoga shto bih pozeleo i sam sebi!
Da vam se ostvare sve zelje, a vi sami rasporedite shta ce te zelje biti! :)

Drugo!
Da se ove godine saradnja na sajtu nastavi u bar istom tempu, a ako moze i bolje!
Da bude josh dosta novih chlanova, postova, uploada i downloada!
I josh barem 2-3 admina, poshto ako se ovako nastavi mi koji trenutno obavljamo tu duznost nikako necemo biti dovoljni! :D

Da ste mi svi zivi, zdravi i vredni!
Ostalo mora da dodje samo od sebe! :)

Pozdrav!

elvir
10.01.2006, 23:19
E super da si živ baš si nas sviju prepao da znaš :)