PDA

Pokaži Full Verziju : Kako se zove ova pjesma???


Dell
02.10.2008, 21:38
Pozdrav raji. Sad sam treci razred medicinske skole, na ekskurziji u osmom razredu osnovne u autobusu smo slusali jednu pjesmu kojoj ne znam ime ali znam refren, koji ide ovako:

Nosi lancic, nosi lancic
Oko vrata bela
Iako si, Iako si
Drugog zavolela

E sad molim vas kolege muzicari, ako neko zna kako se zove ova pjesma ili ako ima mp3, javite mi molim vas, jer ova pjesma mojoj generaciji budi fine uspomene s ekskurzije :D pozdravljam vas sve


MARNEL

Milivoj
02.10.2008, 21:55
Pozdrav raji. Sad sam treci razred medicinske skole, na ekskurziji u osmom razredu osnovne u autobusu smo slusali jednu pjesmu kojoj ne znam ime ali znam refren, koji ide ovako:

Nosi lancic, nosi lancic
Oko vrata bela
Iako si, Iako si
Drugog zavolela

E sad molim vas kolege muzicari, ako neko zna kako se zove ova pjesma ili ako ima mp3, javite mi molim vas, jer ova pjesma mojoj generaciji budi fine uspomene s ekskurzije :D pozdravljam vas sve


MARNEL

ukucaj to na tekstovi.net pa ce ti izbacit i tekst i ime!

Dell
02.10.2008, 21:57
eh, pa kucao sam, ali nema nigdje na googleu, kontas fora je u tome sto pjesma nije poznata, a dobra je :D , hvala u svakom slucaju


MARNEL

marco
02.10.2008, 23:29
Ma hebes pesmu daj ti neku drugaricu iz te medicinske :)

Dell
02.10.2008, 23:31
Ma hebes pesmu daj ti neku drugaricu iz te medicinske :)


hahahah samo bato navrati do Mostara, u medicinsku kad upadnes koda si upao u slasticarnu :D

milanceshow
03.10.2008, 13:08
U kom je fazonu pesma?
----------------------------------------------------------
A sto se tice medicinske.....

Kako se zene dele?
Na postene i medicinske sestre....:D

tesla
03.10.2008, 14:28
http://rs130.rapidshare.com/files/26329007/Himna_Medicinske.mp3

Dell
03.10.2008, 17:40
hahahahahahahaha tooo tata, dobra je ova, ali ako neka ima stvarno ili zna pjesmu nek mi javi