PDA

Pokaži Full Verziju : Fantom x6 problem


Darko88
29.09.2008, 21:05
Ubacivao sam drugu postavku u klavijaturu nije mi se svidjala i kad sam vratio moju postavku i semplove ugasio sam klavijaturu i kada sam krenuo da ucitavam semplove negde na 30% ucitavanja mi jednostavno blokira tj tu se zaustavi ucitavanje na broju 6 na dinamic pad banci i ne mrda odatle da li neko zna u cemu je finta?

Vule
29.09.2008, 21:19
Moraš Brate u servis...riknuo ti OS...:(
:lol::lol:


Šalim se...ti si verovatno kod prebacivanja boja to radio na istoj kartici je li?


Vidi ovako...sad lepo formatiraj karticu i prko kompa udji u folder ROLAND/SND i oriši fajl FANS.SVD...nakon toga iskopiraj boje na karticu i taj fajl naravno i ima da šljaka ko švajcarski sat...;)


Frku pravi taj FANS.SVD fajl...ne dopušta OWERWRITE nego ga moraš obrisati pa ubaciti originalan iz seta to je to....aj' odradi pa javi šta si napravio...;)

Darko88
29.09.2008, 21:23
fans.svd fajl imam u internal pa u folderu roland snd i tako dalje a u kard folderu snd nemam taj fajl jel si na to mislio?

Vule
29.09.2008, 21:26
Pričam ti na kartici...sa nje hoćeš da upišeš boje je li?
Taj u internalu ne diraj...

Darko88
29.09.2008, 21:28
da to sve preko kartice radim boje koje sam ranije imao sam prebacio na karticu i sad mi se desava ovaj problem. sinti sam povezao na komp i kad otvorim karticu nema ga taj fans.svd

Vule
29.09.2008, 21:32
Ok...ako ga nema sad ga ubaci zajedno sa bojama koje hoćeš da ubaciš...znači ceo set i taj fajl,ono,celu kovertu ROLAND prekopiraj na karticu i to je to...on ide u folder Roland/snd i nećeš imati problem...ajde sad probaj pa javi,ako ne ide onda ću ti napisati postupak korak po korak...

Darko88
29.09.2008, 21:38
A jeli normalno sto u ovoj postavci koja mi je u kompu isto nemam u snd folderu fans.svd fajl

Vule
29.09.2008, 21:48
Nije...moraš ga imati...

Darko88
29.09.2008, 21:53
nema ga neznam sta da radim kako je mogao da nestane ja nisam brisao nista jel ima neka alternativa

Vule
29.09.2008, 21:57
ja ne znam za alternativu stvarno...tu su ti svi podaci oko postavke patcheva i kljave...čekaj,jel to nestalo sa tvog seta ili ga nema u tom setu koji hoćeš da isprobaš?


Ne znam kako bi mogao da nestane sa tvog seta ako si ga sačuvao u kompu...misterija...:-(

Darko88
29.09.2008, 22:03
u mom setu ga nema jer ja sam moj set iskopirao u komp pre nego sto sam formatirao karticu i ubacio drugi set. imam u internal pa u roland u snd fole\deru fans.svd ali u kartici nemam. u tom drugom setu sam sad proverio i tamo ima taj fajl. da li da ga uzmem odatle jel to isto ili ne?

Vule
29.09.2008, 22:07
e sad si me uhvatio u neznanju...:confused:...na kartici moraš imati taj fajl,to sigurno,e sad šta će se desiti ako ga iz internala kopiraš na karticu ne znam...probaj...ništa te ne košta...ali ga KOPIRAJ...nikako ga ne briši iz internala...


Čekaj,a na tom setu iz kompa isto nemaš taj fajl je li?

Darko88
29.09.2008, 22:12
u setu koji sam probao ima a u mom setu koji sam iskopirao u komp nemam

Vule
29.09.2008, 22:15
To si onda ti nešto zeznuo kad si pravio backup...zato i neće da ti učita set...


Probaj da formatiraš karticu i ne briši ništa nego samo iskopiraj folder ROLAND/SMPL i vidi šta će se desiti...

Darko88
06.10.2008, 17:49
evo sa malo vecim zakasnjenjem, da kazem u cemu je bio problem. Nekako sam izbrisao semplove koji se nalaze i internalu. kako neznam ali ih nema. ipak posto sam taj moj set dao jednom kolegi on mi je poslao semplove koji idu u internal i kada sam ih ubacio sinti lepo ucitava. Hvala na pomoci rolandinjos.pozz

Vule
06.10.2008, 19:26
Ok,super...hvala što si javio da znamo šta je...pozzzzz