PDA

Pokaži Full Verziju : mix koncerta


mr_eko
27.09.2008, 09:36
ljudi moze li mi neko pomoc kako da napravim dobar zvuk......naime radi se o tom e,da sam snimo jedan koncert na zvucnu karticu.....eh sad je problem kad sam dosao kuci.....slabi su mi efekti i skroz slabo basa ima?????a vokal je malo jaci već sto bi trebao biti.....pa ako se moze to nekako sredit EQ ili slicno ...jer mi je veoma potreban ovaj snimakkk????HVALA SVIMA

al bundy
27.09.2008, 13:41
probaj sa magix music maker

mr_eko
27.09.2008, 13:42
probaj sa magix music maker

to je neki program jel???

al bundy
27.09.2008, 13:44
jest.za kompjuter.
ja sam ga kupio ali mislim da imas na netu nesto o tome.
licno ga nisam koristio jos ali trebalo bi moc.
inace ucitas u njega mp3 snimak cak ti i pokazuje akorde ako si dobro namjestio.
a sad to po trakama koje hoces da smanjis ili pojacas nisam jos nista radio sa tim.

mr_eko
27.09.2008, 13:57
jest.za kompjuter.
ja sam ga kupio ali mislim da imas na netu nesto o tome.
licno ga nisam koristio jos ali trebalo bi moc.
inace ucitas u njega mp3 snimak cak ti i pokazuje akorde ako si dobro namjestio.
a sad to po trakama koje hoces da smanjis ili pojacas nisam jos nista radio sa tim.

zar se moze mp3 podjelit na kanale???

Zlatek
27.09.2008, 15:47
mp3 ne možeš podijeliti na kanale nego ti prikaže stereo zvučnu sliku-ako je snimljeno stereo tehnikom.Za obradu audio materijala ti preporučam Adobe Audition 3, Steinberg WaveLab i Sound Forge.Ja ih koristim u kombinaciji -prvo u Adobe Auditionu skinem šumove, a u ostala dva popravim zvučnu sliku pomoču EQ, kompresora i ostalih efekata i na kraju normaliziraš kompletnu snimku.Istina programi su komercijalni ali vrijede.