PDA

Pokaži Full Verziju : kolege moderatori


plana
26.09.2008, 01:34
Dragi moderatori,
razocaran sam vasim odnosom!Niti sam glup i nepismen, niti sam pocetnik u muzickom smislu, a i da jesam, nije u redu da se ovako odnosite prema meni.
Izvinjavam se sto nisam koristio iskljucivo "profesionalne" muzicke termine, i sto sam, o Boze moj, napisao "klavijatura za narodnjake i zabavnjake". Bez uvrede, mozda su i neki "pocetnici na ovom forumu", skolovani muzicari!?
Meni je trebala vasa POMOC, jer sam do sada uglavnom svirao harmoniku i klavir, a izvinjavam se jos jednom sto sam je trazio na jednostavnom, "seljackom" jeziku.
Obecavam da cu paziti na koji nacin postavljam svoja glupa pitanja, naravno, ako me ne proslijedite u neku svastaru, ili sta vec!?

Vule
26.09.2008, 03:07
Opet faul majstore...;)...mogao si na staroj temi da im se izvineš a ne da otvaraš novu...:D

milanceshow
26.09.2008, 03:32
@plana

Dragi moderatori,
razocaran sam vasim odnosom!Niti sam glup i nepismen, niti sam pocetnik u muzickom smislu, a i da jesam, nije u redu da se ovako odnosite prema meni.
Nisi dobio nikakvo zvanicno upozorenje od strane TIMA ovog foruma.Dobio si samo verbalno upozorenje.
Nemas prava da se raspravljas po tom pitanju,a tvoj komentar da se lose odnosimo prema tebi nije na mestu........
Prekrsio si neka pravila,a naj bitnije pravilo u tvom slucaju je:
clan:8 ovo je prvo pravilo koje si prekrsio zakljucak za MODERATORE

Tvoje pitanje u temi koju si postavio je glasilo:
dakle,postovani moderatori,da zakljucimo:)
pa 500 je bolji za one koji vise sviraju zabavnu i rock muziku,
a za narodnjake je bolji pa 80!!!!
JE LI TACNO?

Ovde mozes procitati pravilnik:http://www.yu-midi.com/forum/faq.php

Kakvo si pitanje postavio,takve si i odgovore dobio.

Svi su razumeli da je neka sala u pitanju,pa su ljudi krenuli da se zezaju.....a da si hteo pravi odgovor ni ti nebi nastavio da se salis sa njima.....
mnogo znate, ali se puno mimoilazite u misljenju. Interesuje me da li se slazete u vezi mog zakljucka.

a, malo sale nije na odmet, pogotovo ako je daska za peglanje
u pitanju:)

Kada ti je Marco7 postavio pitanje:
Samo mi nije jasno zasto si ovo pitanje postavio moderatorima???
Ti si citirao njegov odgovor i rekao :
Zitat von Marco7
Samo mi nije jasno zasto si ovo pitanje postavio moderatorima???

1. Vi valjda najvise znate!?
2. To je jedini koristan zakljucak koji sam izvukao iz silnog poredjenja,
pa me interesuje da li je bar tacan

Tako je tvoja tema postala mesto za saljive komentare i zezanje.
Kako je tema postavljena u sekciji KORG,a tema je ispala jedna za?ebancija,jer ti nisi dao dobar naziv teme i nisi postavio svoje pitanje na pravi nacin,tako je svako stekao utisak da neko nekog ovde "ZEZA"!
Na sta bi licio forum da neko dodje i procita tvoju temu u sekciji KORG pod naslovom zakljucak za MODERATORE.Razmisli malo.......

Postoji velika razlika izmedju tekstualnog razgovora i onog OCI u OCI.Kada citamo neki tekst mi ne vidimo tvoju gestikulaciju,nego citamo sta pise......
Zato mora svako pitanje i odgovor da budu sto jasniji da nebi doslo do zabune ili greske......

Shvatam da si iz revolta napisao ovo :
kolege moderatori

Dragi moderatori,
razocaran sam vasim odnosom!Niti sam glup i nepismen, niti sam pocetnik u muzickom smislu, a i da jesam, nije u redu da se ovako odnosite prema meni.
Izvinjavam se sto nisam koristio iskljucivo "profesionalne" muzicke termine, i sto sam, o Boze moj, napisao "klavijatura za narodnjake i zabavnjake". Bez uvrede, mozda su i neki "pocetnici na ovom forumu", skolovani muzicari!?
Meni je trebala vasa POMOC, jer sam do sada uglavnom svirao harmoniku i klavir, a izvinjavam se jos jednom sto sam je trazio na jednostavnom, "seljackom" jeziku.
Obecavam da cu paziti na koji nacin postavljam svoja glupa pitanja, naravno, ako me ne proslijedite u neku svastaru, ili sta vec!?

Ali ovim si opet prekrsio pravila.........a tako izgleda mozemo do iznemoglosti.....

Po najmanje zelimo svadje i raspravu na ovom forumu.......
Ja ti licno necu dati zvanicnu opomenu,jer kada dobijes 3 opomene dobijas automacki BAN sa sajta......BAN-Neces moci pristupiti sajtu

Moraces u buduce da vodis racuna sta radis na sajtu,gde postavljas pitanja.....i.t.d.

Zato---Bez daljih rasprava i suvisnih komentara na ovaj moj post.....
Pozdrav!

m@x
26.09.2008, 08:54
plana,

Moderatori nisu moderatori zato što najviše znaju o temi kojom se bavi forum na kojem djeluju, nego zato što imaju dovoljno vremena i živaca da drže forum pod kontrolom i onemoguće eventualno iživljavanje frustriranih pojedinaca na ostalim članovima foruma.

A što se tiče tvog pitanja, neumjesno je uspoređivati dvije klavijature iz različih klasa i različite starosti, pa makar one bile od istog proizvođača. Osim toga, trebao bi znazi da teme sa ovakvim pitanjima nikad ne dobiju traženi odgovor, ali zato obično završe međusobnim prepucavanjem pojedinaca koji ne shvaćaju da je odabir klavijature stvar pojedinca.

svirko
26.09.2008, 10:54
Evo prijatelji moji,

ja se slažem sa kolegom m@x-om,da moderatori nisu svemogući.
A za kolegu
:::::: plana::::::
evo prijatelju, imaš moj pm i msn, pa ako hočeš ja ću ti malo pomoći oko klavijatura, naravno koliko mogu i znam,
evo da pomognemo malo moderatorima i da ih rasteretimo.

Pozdrav,

Svirko

plana
26.09.2008, 11:18
U pravu ste ljudi!Zakljucite ovu raspravu, jer nema vise smisla, napravio sam pravu pometnju, i to nenamjerno. Nece se ponoviti, dozvolio sam da me izvjesni clan "Tesla" malo iznervira, i to je to.Poz!

GALA
26.09.2008, 12:22
Plana!!! ko si ti da prozivas moderatore..i na takav nacin...kod mene imas debeli minus

tesla
26.09.2008, 12:36
a sa cim sam te ja to iznervirao majke ti mislim da sam ti i pre teme koju si besmisleno otvorio kada si me pitao na PP o tim klavijaturama lepo rekao kakva je situacija a i u temi te nigde nisam nisacim "potkacio" da bi tako reagovao. Siguran sam da si poslao ko zna koliko PP sa pitanjem koje si i meni postavio, ne znam koje si odgovore dobio ali ako si hteo da nas sve pogotovo moderatore "prosvetlis" hvala ne treba a ako si hteo da izvuces za sebe zakljucak to si mogao i javno a ne putem PP pa neka se raspravlja o tome i neka svako za sebe izvuce zakljucak. Mada mislim da ima vec isuvise tema sa istim pitanjem na forumu. A ja se uvek trudim da pomognem SVIMA koliko god mogu i znam sto ti mogu mnogi potvrditi. I ne secam se da sam ikad igde klasifikovao klavijature na bilo koji nacin i i dalje tvrdim da je takva klasifikacija cista glupost a neka me neko razuveri bicu mu zahvalan sto me prosvetlio jer sam ocigledno u velikoj zabludi i nemam pojma sta pricam.....
pozzzzzzzz

zeko
26.09.2008, 12:47
Opusteno drugovi i kolege...
privedimo svi skupa ovu temu kraju i nek svatko tko misli nesto napisati "proguta knedlu" jer nema smisla da se nas sajt puni bezveznim prepucavanjima..nadam se da sta razumjeli sto sam htio reci..

pozdrav

Vule
26.09.2008, 12:54
Plana!!! ko si ti da prozivas moderatore..i na takav nacin...kod mene imas debeli minus
Brate,kad si prodao Passata? =)):lol:

GALA
26.09.2008, 13:04
buraz odusto nece ljudi a stvarno nevidim razlog

GALA
26.09.2008, 13:25
oooo pa Plana ti si novi tu i vec se bunis....hehehe

Vaxter
26.09.2008, 17:03
Zalbe dotichnog nemaju nikakvog efekta, niti ce skoro imati...
Nichim josh to nije zasluzio, pod jedan, a pod dva ni pravilnik nije prochitao...
Uz to je i ovu temu postavio na korg podforum?!?!?
Ovkve komentare ignorishem, i igenorisacu...
Da se zalio neko od vas ko je dugo ovde i aktivan, onda onda naravno da bih odreagovao.
Vi to zasluzujete!
Ali ovaki...
Ne zelim vishe da troshim rechi i prste da ih kuckam... ;)
Neka gospodin prvo prochita pravilnik i upozna se sa njim, dao mu je Milan link, pa neka chita.
Shto se mene tiche dotichni je pred bananom, jerbo je za ovih par postova koje ima napravio toliko prekrshaja da to nije normlno...
A nije da ga nismo svi upozoravali...
Temu necu zakljuchati, ali stvarno smatram da je apsolutno besmislena i da niko od nas ne treba da troshi vreme na nju...
Neka sluzi dotichnom kao kutak za jadikovanje, ako je toliko mali chovek da kuka, a da se ne potrudi da se popravi malo i on sam i da zasluzi pravo da se zali na neshto...
A povrh svega kako je napisao prethodnu temu...
Ma, nemam rechi...