PDA

Pokaži Full Verziju : PA80 CD drive i 80GB ram


zlajaUSA
21.09.2008, 15:39
Pozdrav SVIM muzicarima., da li bi neko htio da objasni kako se mjenja flopi drajv i instalira CD drajv i sta je kod mene drugacije u vezi daunlodenovanja ritmova i boja zbog instaliranog 80 GB ram storage a klavijature nisam prije svirao, imam flash kard, interesuje me jos ovi fajlovi za daunlodenovanje koliko su sigurni od virusa i kako znati koje su administratori vec provjerili, izvinjavam se ako je tema vec obradjivana jer ne mogu da se snadjem i nakon pretrazivanja foruma . Veliko hvala na komentarima - Zlatan

skoricnik
21.09.2008, 15:42
CD Drive ne mozes da stavis umesto Floppy-ja zato sto nije isti prikljucak...Za CD Drive ti treba IDE prikljucak a za Floppy je neki manji...Ovo pitanje za 80GB totalno nisam razumeo, a za viruse...Sve je 100% provereno, nema virusa, uzivaj u skidanju! ;)

vingula
22.09.2008, 00:19
80GB RAM-a....to mora da gazi i ubija svaku klavijaturu na svjetu :-w:-??

daisa
22.09.2008, 00:21
ma gazi i svaki komp :))

zlajaUSA
22.09.2008, 03:59
zao mi je zbog greske oko 80GB ram, prepisao sam informaciju koju mi je ovaj sto mi je prodao Korg imao na ebay, sad kad sam shavatio sta je on napisao a ja brzopleto prosljedio vidim da u stvari pojma nemam sta je on to nekome placao da mu ugradi u masinu, da znam ne bih pitao a ne znam kako da provjerim, imam nekih vise od 200 samplova bez veze unutra bez da koristim flash kard, par mozda valjaju a ostalo trebam izbaciti jer svirati znam, ( desnom rukom harmonika),trebaju mi ritmovi i boje nesto sto ce meni da se svidi i to je sve hvala na komentaru u svakom slucaju

zlajaUSA
22.09.2008, 04:04
zao mi je zbog greske oko 80GB ram, prepisao sam informaciju koju mi je ovaj sto mi je prodao Korg imao na ebay, sad kad sam shavatio sta je on napisao a ja brzopleto prosljedio vidim da u stvari pojma nemam sta je on to nekome placao da mu ugradi u masinu, da znam ne bih pitao a ne znam kako da provjerim, imam nekih vise od 200 samplova bez veze unutra bez da koristim flash kard, par mozda valjaju a ostalo trebam izbaciti jer svirati znam, ( desnom rukom harmonika),trebaju mi ritmovi i boje nesto sto ce meni da se svidi i to je sve hvala na komentaru u svakom slucaju