PDA

Pokaži Full Verziju : EXB za Pa1X - POMOC!!!


Davidovic
20.09.2008, 19:12
Gde moze da se kupi i da li neko moze da mi objasni da li se on moze kupiti prazan i da li se moze puniti naknadno???
Hvala unapred...

tesla
20.09.2008, 19:36
Care pod hitno na citanje pravilnika jer bar tri prekrsaja si napravio a nisi jos ni poceo, da te serif ne izbaci naglavacke...........

mykeli
20.09.2008, 20:11
???
Tema je postavljena gde treba, njemu treba informacija.
Kad resi da kupi onda ce da postavi oglas..jedino sto je duplirao temu, to je greska.

skoricnik
20.09.2008, 20:15
Pa jel' to moj drugar Milan? :)

Dobrodosao na ovaj forum.

Uglavnom ne razumem sta je on sad prekrsio, ovako mi se cini da je sve u redu :confused:

Sa EXB se ne moze brisati...To ti dodje kao Flash Kartica za Pa80, ona sa vec fabricki nasnimanim semplovima npr. Arabic Drums i tako to...

Marco7
20.09.2008, 20:29
???
Tema je postavljena gde treba, njemu treba informacija.
Kad resi da kupi onda ce da postavi oglas..jedino sto je duplirao temu, to je greska.

Stavio je bio msn adresu u potpisu ali je ispravio posle teslinog upozorenja =))

A sto se tice EXB-a brisanja nema,to sto kupis to ti je!Imas razna prosirenja kao LEAD EXB,ARABIC DRUM ITD...ITD...

tesla
20.09.2008, 20:59
nista lose nisam mislio samo sam rekao to za njegovo dobro.............
pozzzzzzz

BasariStudios
20.09.2008, 22:38
Posle toliko objasnjenja o pravilima red mu je da mu se odgovori.

Ne, EXB je prosirenje koje je vec puno, ima unutra SET i prodaje se tako
i zato je skupo toliko, nemozes ga modifikovati.
Tebi treba (ako nemas) EXB RAM, ili na naski SAMPLING memorija, e onda
tu mozes igrati se brisati i stavljati, sint moze 2x16 ili 32MB ukupno,
mozes imatu jednu od 16 il obe zajedno. Ako ih nemas, jos i dalje se nadju
i vrlo su jeftine, mozda neko od kolega tu i prodaje to.

Pozdrav

Marco7
20.09.2008, 23:06
Meni se cini da sam mu odgovorio ali u svakom slucaju hvala sto si nas prosvetlio ;)

BasariStudios
20.09.2008, 23:29
Ma nisam prosvetio Marco i nije bilo o tebi, covek pitao pitanje, prekrsio neka pravila
i gotovo, il banirajte ga il pustite ga, svi navalili o pravilama ko da je USA Constitution,
ljudi ubijaju i na kraju nikome nista...a niko nije obratio paznju na njegovo pitanje.
Svaka tema se pretvara u prepucavanje il o Pravilama.

Davidovic
21.09.2008, 21:49
Hvala za objasnjenje u vezi EXB-a!
A to sto sam napravio par gresaka na forumu mislim da je nebitno, ispravio sam se!!!
Pozdrav...

BasariStudios
21.09.2008, 23:53
Al posto mislim da sam bio pravedan na ovom postu bicu jos jednom,
to sto si uradio nije fer, Moderatori, pogledajte nejgov potpis i kliknite.

daisa
22.09.2008, 00:52
Ja klikcem ko lud po nejgovom potpisu al nista .......

hrci
22.09.2008, 01:48
Moze se Brisati i Puniti, ali neide Direktno sa Keyboard nego ima Posebn Flash-Driver za Pc i Poseban Software...
I ja cu ici Punit za jedno 2 Mjeseca kod jednog Tipa ovde u München pa cu da vam javim.

Pozdrav!

BasariStudios
22.09.2008, 06:34
Pa nije ni on valjda tolko lud, nije muzicar bezveze, imao je svoj e-mail u potpis
al kao HyperLink il nesto, pisalo nesto bezveze a kad kliknes otvara se prazan
e-mail koji ide njemu...maknuo je to frajer vec...procitao me je.

tesla
22.09.2008, 09:50
posle tesla lud i nije u pravu, pa zbog naslova sam dobio opomenu a zbog citata prethodnog posta ban.............
samo sam upozorio momka na greske da ne prodje ko ja a svi se zakacili.....

Marco7
22.09.2008, 11:14
Po pravilniku ne moze se drzati ni jedan mail u topicu i to je tacka,jedino moderatori mogu imati u potpisu mail ali samo mail sa ovog foruma kao mykeli@yu-midi.com,markogredic@yu-midi.com i tako dalje i tako dalje...Jer su to mailovi sajta za svaku pomoc,zalabe,primedbe i molbe clanova!OVome momku koji je otvorio ovaj topic niko nista lose nije rekao osim da procita pravilnik i da ispravi ono gde je pogresio u prvoj temi koju je postavio,znaci nema potrebe niko da polemise sad zasto mu je skrenuta paznja jer nije dobio ni opomenu,ni ban niti bilo sta drugo da bi sad ovde raspravljali ;)