PDA

Pokaži Full Verziju : Ketron editor xd mastering studio


dakimusic2008
18.09.2008, 19:35
Da li mozda neko od vas ima editor za Ketron XD seriju, koji si tacnije zove "xd mastering studio",bio bih mu jako zahvalan. Pozdrav za sve forumase

BasariStudios
18.09.2008, 20:08
Tesko je to naci i mislim da i nije Ketronovo nego neki Third Party to radi.

dakimusic2008
18.09.2008, 20:12
Tesko je to naci i mislim da i nije Ketronovo nego neki Third Party to radi.
U svakom slucaju hvala vam na brzom odgovoru. Pozdrav

Vaxter
18.09.2008, 20:21
http://www.soundcompany.net/xd/mastering_studio/

m@x
18.09.2008, 20:33
Vaxter, uzeo si mi odgovor iz ...hmmm... ruku.

Dakle poštovani kolega 'dakimusic2008' program koji tražiš možeš vrlo jednostavno naći na netu. Doduše možeš skinuti samo 'trial' verziju, dok puna košta svega 39 USD. Ako si možda tražo 'crack' ili 'hackiranu' verziju, to onda neće ići tako lako, a usput kosi se pravilima ovoga (i ne samo ovoga nego većine) foruma.

Moje je mišljenje da 40 US dolara nije veliki izdatak, pa čak i onda ako se ne baviš muzikom profesionalno (kod nas se za te novce može platiti runda-dvije pića).

dakimusic2008
18.09.2008, 20:41
http://www.soundcompany.net/xd/mastering_studio/
Vaxter, problem je sto je to trial verzija a free kreka nema

m@x
18.09.2008, 20:49
Možda nisam bio dovoljno jasan, pa evo jednoga citata iz 'Kratkog pravilnika sajta' (nalazi se u vrhu stranice pod linkom 'FAQ'):

14. Bez piratizovanog materijala

Na forumima je zabranjeno objavljivanje bilo kakvog materijala koji je zaštičen autorskim pravima. Zabranjeno je kako postavljanje takvog materijala na sajt, tako i postavljanje linkov do istog!

A kako rekoh, isto vrijedi i za većinu foruma. Dakle, uzaludan ti 'trud' a uz to možeš 'pobrati i bananu'.

dakimusic2008
18.09.2008, 20:51
Možda nisam bio dovoljno jasan, pa evo jednoga citata iz 'Kratkog pravilnika sajta' (nalazi se u vrhu stranice pod linkom 'FAQ'):

14. Bez piratizovanog materijala

Na forumima je zabranjeno objavljivanje bilo kakvog materijala koji je zaštičen autorskim pravima. Zabranjeno je kako postavljanje takvog materijala na sajt, tako i postavljanje linkov do istog!

A kako rekoh, isto vrijedi i za većinu foruma. Dakle, uzaludan ti 'trud' a uz to možeš 'pobrati i bananu'.
OK. m@x hvala i tebi na odgovoru. Pozdrav

BasariStudios
18.09.2008, 20:56
A zasto mislite da sam rekao da je ga tesko naci...

m@x
18.09.2008, 21:03
Ma sve je lako kad se ima 'šuške' i kad se ne žali platiti tuđi trud. Al' mi navikli da je sve džaba i da netko drugi za nas odradi posao.

Ali pomalo se i to mijenja.