PDA

Pokaži Full Verziju : Kawai k1 II-razmena boja


donca
16.09.2008, 15:10
Ko je zainteresovan za razmenu boja,nek pise.Moze sve sto je vezano za ovu klavijaturu.

Alix
16.09.2008, 15:11
Imam ja program za kontrolu PC-KAWAI ali nemam boje...
Inače posedujem K4 ali ne znam paše li tebi boje sa njega...
Ajd dodaj me na MSN ili Skype,podatke imaš u profilu,pozz...

banex
28.08.2009, 22:22
Imam ja neke boje ali mislim da je to nista sta moze kawai da izbaci.

Alix
29.08.2009, 11:12
Jeli zna ko de mogu da se nađu upustva za pravenje boja na Kawai K4?
Ili ako neko može da na kratko napiše koje funkcije ilči tipke su potrebne da se uđe u EDIT menu i da pokušam da složim par caki.Inače Kawai K1,K4 su klaviature koje su bile daleko ispred konkurencije,samo nisu imali jake tržne politike pa i nisu toliko doživeli popularnosti,što se tiče kvaliteta keyboarda-Nema boljih.

grandia
29.08.2009, 12:28
ciao alix

ubacio sam malo pre uputstva za K1II i za K4/K4r al nazalost na engleski ...

ako je sve u redu bit ce to skoro u download centru ispod:

http://www.yu-midi.com/forum/downloads.php?do=cat&id=44

Alix
29.08.2009, 13:36
Hvala care,ma samo sa mi je provaliti u njegove interne soundove.Riknula mi baterija pa sve ošlo u đavla,a sad mi na svakom mestu na banci samo neki labavi piano cepa...A za Boga da dođem do njegovih internih soundova,nit ima kakva tipka za to,nit sam mogo da ga provalim,možda zbog izbledelih slova na tipkama,haj ga znaj...U svakom slučaju velika ahvala za tvoj trud,Pozdrav!

grandia
29.08.2009, 15:56
taman sam ti postavio i fabricke boje u downcentru ...

http://www.yu-midi.com/forum/downloads.php?do=file&id=4988


tamo je i uputstvo kako to funkcionise ma da za tebe sam siguran da ti to znas ...
Dodato:
a izgleda das mo tu malo pogresili forum... i ja sam tek sad primetio ...:D

Alix
30.08.2009, 09:08
Care jedno velika HVALA...Nemam sad vremena al ovigh dana ću da pokušam da ga sredim...Mnogo si mi olakšo posao s svojim uploadom fabričkih boja i upustvima,jer uz sinth nisam dobio ništa pa sam imo problema sa editom ogromno...Inače nebi dao Kawai nikad od sebe,taj sinth je nešto posebno i idealan za vežbanje trilera i usavršavanje tehnike jer ima tegove na tipkama koji su majka za ruke...Pozdrav!

makso68
24.03.2014, 16:14
Dobio sam nedavno Kawai K 1 II,ali nema u njemu boja.U stvari,ima samo jedna boja.Mora da je neki ˝stručnjak˝mjenjao bateriju.Imam čak i RAM karticu za njega,ali nema ni na njoj skoro ništa boja,imaju neke zujalice,ali to me ne zanima.Pitanja:
1.Mogu li se fabričke boje sa ispravne klavijature memorisati na RAM karticu,pa sa nje upisati u moju klavijaturu?
2.Mogu li povezati svoju klavijaturu midi kablom sa ispravnom klavijaturom i prepisati fabričke boje?
Hvala i Pozdrav!

acakasper
24.03.2014, 16:21
za ovo sa povezivanje sa midi kablom znam da moze,a za ovo prvo nisam siguran,mislim da nece ici.

srki Fantom
21.06.2014, 19:43
Ja sam svirao dugo Kawai k1/ll za bas i kontru je babaroga,samo je mnogo osetljiva klavijatura po pitanju tih boja meni su se brisale boje jedno 4,5 puta.

acakasper
21.06.2014, 19:46
jedino za tzv ciganiju,za ostalo nije.bar po mom ukusu.

NikolayTheM
21.06.2014, 20:04
Meni mnogo zvuci plasticno... Svirao sam na njemu jedan splet koliko da isprobam klavijaturu, i nisam mogao vise, nije po mom ukusu.

Послато са GT-S5360 користећи Тапаток 2

srki Fantom
21.06.2014, 20:24
Ne samo za ciganiju nego pratnju uopste,Kawai ima ubitačan bas,hor,strings,kontre.Za solo nije jer su dirke mnogo duboke i tvrde dobra je to klavijatura bila nekad.

NikolayTheM
21.06.2014, 21:11
Bila dobra nekad... Nije mi jasno zasto se osvrcemo na te stare modele koji zvuce jadno u odnosu na neke sadasnje klavijature....

Послато са GT-S5360 користећи Тапаток 2

gagan
22.06.2014, 18:23
KawaiK1/2 je masina za bas kontru , ekstra , ja sam na njoj imo takve basove i gitarske kontre , koje su ekstra radile , secam se boje Kwick bass , opasnost , imam cak i uradjene semplove , za le al , po frekvenciji , ni pola dubine kao u kawai intu , a imo sam i solo boje , dosta solidne , da nadjem jedan dobar kavai , al da su mu gumice ok , odmah bi ga kupio . Idan danas zalim za tom spravom Znaci bas kontra za narodnjake , ekstra , za ciganiju je ipak bolji dx .... Moje mislenje

banex
03.01.2021, 23:14
Evo sad sam nasao Kawai K1r.Davno sam koristio taj modul.Znam da su basovi i kontre radile bas dobro.Ako neko ima boje za Kawai nek mi se javi.