PDA

Pokaži Full Verziju : opet ja i moj pa1x kako da importujem kmp


gorila
20.12.2005, 17:49
cao,evo ceo dan pokusavam da provalim ali bez uspeha da ubacim neke kmp i moje semplove ,ako neko zna da mi objasni bilo bi super ,hvala svima

kara
20.12.2005, 20:09
Vozdra!

MULTISAMPLE(KMP):
SOUND-RECORD-MENU-MULTISAMPLE-POPUP MENU(strelica u gornjem desnom uglu ekrana)-IMPORT-HD ili FD(strelica se nalazi u donjem lijevom uglu ekrana u kvadratnom elementu)-izaberi,oznaci sa prstom(po mogucnosti rucnim)-LOAD-OK.
I to bi bilo to.

SAMPLE(KSF):
SOUND-RECORD-POPUP MENU(strelica u gornjem desnom uglu ekrana)-LOAD SAMPLE-HD ili FD(strelica se nalazi udonjem lijevom uglu ekrana u kvadratnom elementu)-izaberi,oznaci sa prstom-LOAD-OK.
I imas ga.

Ovo ti sve pise i u knizi.Knjiga sluzi da se iz nje cita i nesto nauci,ako ne sve.
Pozdrav,Enver Kararic-Kara

gorila
21.12.2005, 02:44
kara@


izgleda da sam ocaraveo ja tu opciju nevidim nikako dali mogu to da uradim preko kompa i usb i korga pa1x da direktno prebacim u njegov hd,hvala ti ili mi napravi screnshot da lepo da pogledam u knjigu sam cito nesto ali nepise tacno kako se to radi.hvala

yu-midi
21.12.2005, 11:24
Prijatelju kod tebe situacija neizgleda nimalo povoljno.
kada je rijec kod semplova nije samo stvar kako i ucitati nego,kako sve to podesiti da odgovara.Vjerovatno svi koji poznaju te stvari nece ti moci objasniti u kratkim crtama da to ispane ono sto zelis.Zahtjeva dosta rada i vremena.Preporucio bih ti da nadjes nekoga u blizini ko poznaje PA1x i da pokusas da na taj nacin uradis nesto.

Vec kad smo kod PA1x znam razgovarao sam sa Enverom bash u vezi tih stvari.
Imas demo snimke u download centru od njega,gdje je pokusao da sa ostalim clanovima razmjeni misljenja a i po mogucnosti razmjeni nesto od stvari.Covjek nece postaviti nista besplatno na download,posto nema ni drugih da se odazovu ali vjerujem da uz jednu pristupacnu cijenu mozes da kupis komplet set gdje je sve sredjeno i ulozeno bezbroj sati vremna.
Ovo nije reklama nego preporuka posto vidim da imate poteskoca koje nije lako rijesiti.
Pozdrav
Miodrag

gorila
21.12.2005, 17:28
samo da javim da sam uspeo da ubacim kmp u pa1x snaso sam se ali sad imam drugi problem kako da podesim da taj bubanj koji sam ubacio da mi svira i ritam koji ja haocu.hvala