PDA

Pokaži Full Verziju : Akg d7


mire
13.09.2008, 01:06
Da li ima iko ovaj mikrofon i kakav je

vujanov
17.01.2009, 00:30
Ja sam ga uzeo na probu al sad nemam svirke, pa sam onako u sobi isprobao na razglas, i uporedio sa par nekih slabijih shurki, i mislim da je dobar!

doktor87
20.03.2009, 19:03
ja sam ga kupio pre par dana...kad ga probam u nedelju javljam!!! :)
Dodato:
Stigao mi je mikrofon! Probao sam ga i zadovoljan sam kako radi...sto je vec stvar ukusa....drugaciji je od sm58 i bete tj ne reprodukuje sve sto uhvati pa malo u momentima deluje suvlje nego beta. Oni koji ce u ovom modelu ili bilo kom AKG mikrofonu traziti SHURE neka ne kupuju jer to nije ni problizno isto... Kao crveni i plavi auto...oba sluze za voznju, dobro idu ali je stvar ukusa vozaca koju ce boju da izabere. Dzabe i prcam kad ce narodnjaci i dalje da jure za 58 :) Znaci vise je za zabavnjake nego za narodnjake ali moze da sluzi za sve kad se podesi kako treba. Malo je slabiji sa hvatanjem niskih frekfencija(sto i pise u uputstvu pa je obrazlozeno da je to zato da bi se prilagodilo drzanju govora i sl) pa se to mora nadomestiti na mikseti. Mikrofoniju ne daje sem u ekstremnim slucajevima u kojima bi svai mikrofon dao tako da price koje sam cuo o AKG kao mikrofonima koji daju dosta mikrofonije OTPADA! Ja sam sebi kupio mikrofon a ostali kako hoce!!! :)