PDA

Pokaži Full Verziju : Prebacivanje boja sa DX11 na DX11 !!!


DAKi-BALJA
13.09.2008, 00:39
Poz Dragi Prijateli&Kollegi

Jer moze da se prebaci boje od jednoj Dx11 do drugoj Dx11 sa MidiInterface Kabal ?
Znam da ima i drugi MidiKabel a samo me interesuje dali mogu da ih prebacim sa MidiInterface.
Ako nemoze da idem da ga kupim taj MidiKabel.

Poz Svima

Hvala Unapred

:D

krcmar
13.09.2008, 09:26
Naravno da moze (ako imas 2. dx11) jedu ukopcas u midi in a drugu u out. I kad kliknes na neku boju (kod ove sto je midi out), ono ce automatski to isto pojaviti na ovoj drugoj. Onda samo drzis STORE i broj na koji ces zapamtiti boji, nebitno bela to performansa ili singl boja.

Alix
13.09.2008, 09:40
Drug pitaš pitanja na koje već djeca u vrtiću znaju odgovor...Pa to je i svrha MIDI prenosa kod DX11-Ne znam šta ti tu nije jasno,priklopiš 2xDX11 i sa jednog šalješ na drugi...molim te ne ispitivaj kako se to radi,jer imaš na forumu u raznim postovima napisan cjeli postupak,da nebi sad ponovo igrali kolo ispred par mjeseci,Pozdrav!

DAKi-BALJA
13.09.2008, 23:56
Drug pitaš pitanja na koje već djeca u vrtiću znaju odgovor...Pa to je i svrha MIDI prenosa kod DX11-Ne znam šta ti tu nije jasno,priklopiš 2xDX11 i sa jednog šalješ na drugi...molim te ne ispitivaj kako se to radi,jer imaš na forumu u raznim postovima napisan cjeli postupak,da nebi sad ponovo igrali kolo ispred par mjeseci,Pozdrav!

Cao

Brate, Precitaj malo bolje sta sam napisao.
Moj Pitanje je: Dali je moguce sa MidiInterface da se prebaciva Boje od jednoj na drugoj Dx11.

MidiInterface ti je nesto drugu ima dve Razlike ima MidiInterface sa Usb !!
A ima MidiKabel bez Usb.

E to sam ja trazio neznam gde si citao da pitam kako se prebaci boje ali ok nema veze.

Poz

Alix
14.09.2008, 01:05
###Moj Pitanje je: Dali je moguce sa MidiInterface da se prebaciva Boje od jednoj na drugoj Dx11.
###

A šta sam ja napiso:
Uzmeš 2xdx11 povežeš ih i sa jednog šalješ na drugi i obratno...
Ja čitam šta ti pišeš al ti ne čitaš šta ja...
A koliko se sjećam NISAM ni spomenuo USB...

elvir
14.09.2008, 01:42
hahahahahahahahahahah e hebemu nesporazum do nesporazuma izgleda.
daki buraz sa tim midi kablom što ti imaš možeš jedino da pokupiš prvo boje na kompjuter sa jedne dx,pa onda iz kompjutera šalješ boje na taj drugi dx a direkt iz jedne u drugu neide bez običnog midi kabla.pozdrav Elvir