PDA

Pokaži Full Verziju : Muzicki /EX-YU/Portal ??????


nostalgicar
10.09.2008, 09:04
Mene interesuje da li postoji na nasim ex-yu prostorima,nesto slicno poput [url]www.myspace.com ,
ili ovaj drugi esnips.com i td.....
Dakle sajt za muzicare gde se mogu stavljati odredjeni broj muzickih numera,a da je za nase podneblje .
Ili direktno pitanje ili ideja Adminisdtratoru-ima ovog Yu-midi sajta,da li je takvo sto moguce ovde pokrenuti.
Kontam posto vi vec dajete tu mogucnost mp3-uploada na Demo Band ili Demo Klavijatura,da se to transformise u takav pravac kao u gore navedenim sajtovima.
Ja nisam upucen koliko je to finansijski ostvarivo,al ja bih licno /a vjerujem da nisam jedini/ ,bio zainteresovan za nesto slicno.
Da jos dodam ja sam mnogo cesce na ovom forumu,nego sto sam aktivan u komentarima,to je ako se neko upita "Ko je sad ovaj??"
Pozdrav svima na forumu,i ova stranica je prerasla u veoma dobar muzicki forum,
za svaku pohvalu .

Alix
10.09.2008, 09:50
Drug za taj projekat NEMA niti vremena niti tolikg zanimanja...
Prosto zbog same zasnove sajta,dovoljno je da možeš staviti gore koji svoj MP3,svoju sliku,opis instrumenata,i to je to-s tim zaoubuhvataš SVE što gornji sajtovi nude a sad pianje raznih blogova,itd toga nema...Pozdrav!

Vaxter
10.09.2008, 19:36
Nisi jedini zainteresovan, ali si medju desetoro zainteresovanih... :))
shalu na stranu...
Jedno vreme smo imali ovako neshto, shto je predstavljalo zachetak cele ideje baze muzichara, ali nije steklo popularnost...
Svega 10-ak ljudi se priavilo i postavilo svoje demoe i slike...
Btw, chini mi se da vbulletin ima neku mogucnost da svaki korisnik uredjuje svoj profil...

nostalgicar
11.09.2008, 10:56
Steta sto je tako,ali......
Hvala na odgovorima