PDA

Pokaži Full Verziju : Ketron SX3000-B Balkan!


BasariStudios
10.09.2008, 01:06
Od danas je oficijalno u prodaji...za vise info link ispod~~~:

http://ketron.com/itemdetails.asp?mod=SX3000-B

RadeKOKI
10.09.2008, 01:45
Od danas je oficijalno u prodaji...za vise info link ispod~~~:

http://ketron.com/itemdetails.asp?mod=SX3000-B

OPA :) ti si ovde zaduzen za ovaj model :) ako druze ;) nadam se da nas nisi izneverio ovo mora da radi kako treba :) zzzzzzzzz

blatusan
10.09.2008, 02:21
Jel cita ovaj MIDI FAJLOVE :D

krcko
10.09.2008, 02:28
Od danas je oficijalno u prodaji...za vise info link ispod~~~:

http://ketron.com/itemdetails.asp?mod=SX3000-B


ovo je stvarno sramota!,....

pa ljudi moji samo snimke poslusajte,... UZAS!

Pa moj roland e86 je bolje zvucao, i bolj ritmove imao,...

RadeKOKI
10.09.2008, 02:33
sta je ovo bre ! jel to neka zaj.. nedime druze nisi valjda ?? ovo ti radio ?? e jbg brate izvini ovo je nula. ova dvojka e jbg. maaaa nije moguce jbt.

krcko
10.09.2008, 02:36
sta je ovo bre ! jel to neka zaj.. nedime druze nisi valjda ?? ovo ti radio ?? e jbg brate izvini ovo je nula. maaaa nije moguce jbt.


kao sto rekoh, uzas.
to mozda i jeste za istok al od nas, dalje od bosne i srbije... ovo da odneses u kafanu streljali bi te ne MESTO!

milanceshow
10.09.2008, 03:18
Nemam komentara........jer je suvisan.....

Sigurno ce Ketron sada da preplavi Balkan.........;)

krcko
10.09.2008, 03:22
Nemam komentara........jer je suvisan.....

Sigurno ce Ketron sada da preplavi Balkan.........;)


haha,
jasta evo vec naruceno 100 000 primeraka i to bas ove balkan serije, koja ima sve a nista balkansko na sebi :)

milanceshow
10.09.2008, 03:31
Pa nisu losi ritmovi........
Covek se trudio naj bolje sto je znao......to ne zvuci lose.....

krcko
10.09.2008, 03:34
Pa nisu losi ritmovi........
Covek se trudio naj bolje sto je znao......to ne zvuci lose.....


lol, da
bem ti firmu koja je postavila tako nesto na svoj sajt!
bolje da su bankrotirali (ako se tako pise:) )

No.1
10.09.2008, 04:16
Ovo mi se uopste ne svidja.
Samo sto je razlicito malo od ostale aranzere..ne znaci da je bolje...

Vule
10.09.2008, 04:51
Vidim ja da će frci izmedju Rolandovaca i Korgovaca pridružiti i treći...možda nastane opšta tuča...:lol:...već je počela priča da ovo ništa ne valja i te fore...u svakom slučaju pohvale kolegi Nedimu na trudu...:D

P.S. na par ritmova mi se dopala noga...:rolleyes:


Nedime,koja je cena ove kljave?

Millan
10.09.2008, 12:08
A, sta fali ovoj dvojci, bolje ovakva cista, nego neke sa nekim zvoncicima i glupostima....

ketronaudya
10.09.2008, 12:25
Kolega oko cega se ti zezas...... Sta reci cujete i sami ma da ovo i ne lici na Ketrona siguran sam da Ketron bolje radi ali nasem kolegi Nedimu ne ide bas kako treba. Nedime ako te jos i Ketron placa za ovo onda stvarno nemam reci...ti im polako ali sigurno pomazes da ne osvoje nikad nase trziste

vingula
10.09.2008, 13:05
Za jedno sam siguran......ovo neće doputovat u Hrvatsku.

A što se tiče demo primjeraka...tu mi je nešt malo čudno (a šta....to ostaje u tajnosti).

milanceshow
10.09.2008, 13:52
P.S. na par ritmova mi se dopala noga...:rolleyes:


Nedime,koja je cena ove kljave?
Ma obe noge su opasne.......i fuz i bas.........

Koja je cena klavijature?

Alix
10.09.2008, 14:11
Na poslu sam pa neam zvučnjake...Ali obavezno ću da vidim te primjerke i dam iskrenu ocjenu...pa nek se ljuti ko koliko god hoće...

krcmar
10.09.2008, 14:22
Sredja zalost, ali ne moze praviti ritmove (za narodnjake), neko ko ne svira tu muziku. I nema nikakve veze sto se on razumije u sve zivo (na tehnickom nivou), ako covjek ne svira dobro-a ne svira bas zato sto se razumije u sve to.

neconix
10.09.2008, 14:37
Sta ja znam,meni to i ne zvuci toliko lose,moglo bi to dobro da radi samo jos malo da se sredi.
Nego reci mi Nedime kako si radio ritmove,mislim jel si ih u klavijaturi pravio?

m@x
10.09.2008, 14:41
Ispravite me ako griješim, ali ova 'nova' klavijatura mi izgleda kao dobra (relativno) stara SD-5 sa style-ovima i zvukovima za narodnu (i novokomponiranu) balkansku muziku. Nekako mi se čini premali napredak za "stvaranje" 'nove' klavijature, kad se sve to (osim novih zvukova) moglo postići izdavanjem Style Pack-a sa novim ritmovima.

I zar nije malkice čudno da se 'balkanska' klavijatura predstavlja i prodaje u Americi, a na stranicam matične tvrtke u Italiji ni traga ni glasa o njoj. Ne očekuju valjda da će netko odavde kupovati klavijaturu u americi (jest da su tamo jeftinije, ali putni troškovi bez problema 'pojedu' tu razliku u cijeni).

A i šta im je trebalo ono spominjanje nepostojeće države...

Nekako mi se čini da Ketron, usprkos tome što prozivodi izuzetno kvalitetne i dobre klavijature, nikako da se 'popenje na zelenu granu'.

zsimonovic
10.09.2008, 14:55
Polose je ovo da bi stajalo na sajtu jedne ozbiljne firme.Ovako nesto moze da odsvira svaki muzicar koji pocinje da svira.A ovako moze da zvuci bilo koja klavijatura novije generacije.Bubanj,bas,solo boje su klasika semplovi sto imaju i na ovom sajtu.Nista toliko posebno a cena im je iha...I da,otkud se pominje Yugoslavija koje vise nema a imena demosa su sprdnja (Turko folk-sranje,).Najbolje da je napisano turci-ku..ci.da zvuci ovako pa u redu http://www.yu-midi.com/forum/vbtube_show.php?do=tube&tubeid=49

josipv
10.09.2008, 16:20
Ma ovo je neka .ajebancija sto posto!!!

kuki
10.09.2008, 16:46
Ma ovo je neka .ajebancija sto posto!!!

Nije zajebancija...ni meni se ne svidja!
Ima nekih elemenata u ritmu sto sto onako "solidno" zvuce,ali u globalu je lose.

Vule
10.09.2008, 16:46
A u čemu je razlika izmedju ove "balkan" verzije i te turske...meni se čini samo što vam čika Nedim spakuje svojih par ritmova i uzme parice...=)):lol:

Alix
10.09.2008, 16:50
LJUDI VI NEMATE POJMA...Ovo je vrhunski material kojeg čovjek napravio...Da čujem još jednog što kaže da ovo ne valja imaće veeelike probleme,ok?

kuki
10.09.2008, 16:51
Ne znam,ali znam da ja ostajem pri mojoj yamahi:)

Vule
10.09.2008, 17:02
Glupo je da priča ode u pravcu kome se svidja zvuk a kome ne...to je stvar ukusa,nego mene nešto drugo zanima...molio bih postavljača teme da nam objasni razliku izmedju SX3000 i SX3000-B...ja sam obišao sve stranice gde se pominju te kljave i nisam našao razliku osim u ovih nekoliko ritmova koje je kolega marljivo spremio da prezentuje uz klavijaturu...ali da li je to dovoljan razlog za najavu sprave kao novog modela?:rolleyes:


Ako je to jedina razlika onda ja mogu komotno da postavim stranicu sa mojim Rolandom koji ima mnogo više naših ritmova i da ga nazovem G-70-Balkan,zar ne?:lol:

milanceshow
10.09.2008, 18:21
Evo od mene jedan VELIKI APLAUZ za NEDIMA.......BRAVO CARE............
Svakim danom dokazujes kakav si.........jos jednom BRAVOOOOOOOO......
Ovo samo potvrdjuje kakav si ti talenat za balkansku muziku........
Ovde se vidi kako si temeljan u radu sa ritmovima......alal ti.......

krcmar
10.09.2008, 18:51
Ajmo se sad svi diviti cika nedimu, "ma bravo cika nedime, ovo je nevidjeno". Ej da nemas mozda sempl................ da mi posaljes? heheheh

GALA
10.09.2008, 19:06
Podosta ritmova ima konvertiranih na ovim snimkama znaci nije Nedim to pravio....bubanj je jak inace na ketronovim aranzerima,ako ne i naj jaci aranzer sto se tice ritma samo su malo komplicirani za nekog ko se nije susreco s tom firmom a i malo siromasni po funkcijama...al zvuk je boli glava kod ketrona

Alix
10.09.2008, 21:52
Nadam se da ste svi svatili moju prejašnju poruku,čika Milanče mi naručio;)...
A za našeg velemajstora Nedima---ETO TI DRUG KOLIKO TI MOŽEŠ DA SVIRAŠ JUŽNI VETAR...Da te čuje Bane Vasić guzica bi mu pukla od smejanja...Al dobro da ne vređam nikoga nastaviću sa hvalom...Svaka čast,nema te ravnog na svijetu (a baš i nema),zbuči do jaja (jadni Ketron)...Ali et---Uspio si da nategneš ljude koji nemaju pojma šta je narodna muzika,da su čuli za ovaj forum i pojedine snimke koje su u downloadu,drugačije bi se kolo igralo...I neko je spomenuo da se prave samo u Americi---Pa za kojeg đavla?Taj sinth NEĆE da vidi Europe ili balkana bar z ajedno 10 godina kad mu cjena padne na 200eur...Žalosno...

josipv
10.09.2008, 22:58
Mislim da nakon ovoga cika NEdim nece vise posjecivat ovu stranicu,valaj ste ga izpreskakali :lol::lol:

daisa
10.09.2008, 23:32
Pa za pocetak nije lose vjerovatno ce Nedim to ispraviti sledecim update OS :))

gnovako8
10.09.2008, 23:37
nije lose ,al mislim da je Korg ipak za narodnjak puno bolji, ovo neradi lose ali nakako mi je mekan zvuk vise za zabavnjak , jer imao sam Ketrona X1 i sto se tice ritmova slozio sam ga maksimalno ,al kad sam ponovo uzo korga puno mi je jaci,,, e sad dali moze taj sx-3000 semplove primit?:rolleyes:

BasariStudios
11.09.2008, 00:00
Ok prihvatam vase komentare i nema sta da komentarisem. Evo de mi recite sada dal
ovo ne valja, ovo je bar 10 puta bolje od Korga. Bice u sledecih 16 stilova koji dolaze.
Naravno svaki put ce biti bolje i bolje al ovo sada nek mi neko kaze da Korg moze:

http://www.speedyshare.com/576681792.html

jeftabgd
11.09.2008, 00:22
Bicu umeren kao i uvek,ali moram da primetim da su ritmovi mnogo,mnogo tanki,jednostavno losi.Bas kao sa E-86,iz '91.godine.Ovaj link sro je postavio Simke me odusevio.Rumun i ne svira nesto narocito,malo mi je ruka kao da je drzao u malteru pola dana ali mu Tyros zvuci kao avion.Sve konkretno,iznivelisano i bogato.Dao bi za taj set neku stotku,sigurno,kad bi nekako mogao da dodjem do njega.Ni ovo novo sto je postavio Nedim nije bog zna sta.Za nijansu je bolje od predhodnog.Bez namere da nekoga uvredim ali da li bi ja mogao da napravim neki Arapski ritam bolje od nekog iz Dubaija,naravno da NE,zato mi je suludo da Turcin pravi dvojku a ja arabiju.Svako bi trebao da pravi svoje a onda lepo da se izmenjamo ili prodajemo jedni drugima ako ne mozemo drugacije.Setite se one reklame,NIJE TESKO BITI FIN.Da probamo za promenu da se ne svadjamo na forumu.

Mico23
11.09.2008, 00:44
bez uvrede,ali nemozes poredit taj ketron ni sa jednim korgom a ni rolandom,ja bi volio da gresim ali tako je a i vecina ovdje na forumu su preslusali primjere i svako je dao svoj komentar,opet kazem bez ljutnje ali nemoze polit na ruke korgu.pozdrav

No.1
11.09.2008, 03:36
Ok prihvatam vase komentare i nema sta da komentarisem. Evo de mi recite sada dal
ovo ne valja, ovo je bar 10 puta bolje od Korga. Bice u sledecih 16 stilova koji dolaze.
Naravno svaki put ce biti bolje i bolje al ovo sada nek mi neko kaze da Korg moze:

http://www.speedyshare.com/576681792.html


Nedim,jesi li to ti?

BasariStudios
11.09.2008, 03:38
U ovaj zadnji MP3 mislis? Da.

No.1
11.09.2008, 03:47
Hm...zezas.

Vule
11.09.2008, 04:07
Nedime...čekam tvoj odgovor...u čemu je razlika izmedju sx3000 i sx3000-b?:rolleyes:

BasariStudios
11.09.2008, 04:17
U stilovima a oba su bazirana na SD5, sve skroz isto samo razlican ROM.

Vule
11.09.2008, 04:19
A to su ovi stilovi što su na njihovoj stranici je li?

BasariStudios
11.09.2008, 04:23
To i jos 24 il 32 drugih, nisam siguran jos.

milanceshow
11.09.2008, 04:58
Moj dilbere.........hmmmmmmm.......BRAVO........
ILI
Tamburalo,momce u taburu...........

Koji bese forspil?

orascic
11.09.2008, 04:59
Moj dilbere.........hmmmmmmm.......BRAVO........

haj dobro, necu vise :)

poz

BasariStudios
11.09.2008, 07:03
Znaci i ovaj zadnji MP3 ne valja?

m@x
11.09.2008, 09:08
Nedime, u ovu vrstu muzike se ne razumijem, pa je moje mišljenje irelevantno (i totalno laičko), ali kao što su već neki ljudi komentirali, ovaj zadnji snimak (a i dio onoga što je na ketronovim stranicama) zvuči prilično jednostavno i "tanko".

Imam dojam da je cijeli 'style' zapravo samo jednostavni ritam bubnja i to je sve (i uz njega odsvirani solo). Nekako mi baš i ne zvuči kao da su potrebne klavijature od 2.500 EUR da bi se nešto takvo napravilo. (Doduše nisam slušao primjere preko slušalica nego običnog PC zvučnika, pa ne mogu ocjeniti kvalitetu zvuka i instrumenata, ali opet, da zvuči prejednostavno, zvuči).

A ovi što govore da se Ketron ne može mjeriti sa Korgom i Rolandom (Yamahu neću ni spominjati jer ona može konkurirati samo CD-u, a živoj muzici nikako) očito pojma nemaju koliko je to jaka sprava (bez obzira što se usporedbom specifikacija sa nekom drugom klavijaturom stječe dojam da je siromašno opremljena), i kakav zvuk ima.

BasariStudios
11.09.2008, 09:29
Ma brale ne ovi SVI nego vise njih ovde su prica sami po sebe, nije ovde u pitanju
KORG il KETRON nego u pitanju sam ja kao Nedim, znam ja ko sam i sta je stil, nije
to sve, jos 24 il 32 stilova dolaze koje ce i njima neke pasovati, ako oni ne sviraju tu
muziku njihov problem. Samo cekaj, da vidimo sta ce reci na ovaj zadnji MP3 dal
i on ne valja pa onda idemo dalje.

BasariStudios
11.09.2008, 09:30
A ovi što govore da se Ketron ne može mjeriti sa Korgom i Rolandom (Yamahu neću ni spominjati jer ona može konkurirati samo CD-u, a živoj muzici nikako) očito pojma nemaju koliko je to jaka sprava (bez obzira što se usporedbom specifikacija sa nekom drugom klavijaturom stječe dojam da je siromašno opremljena), i kakav zvuk ima.

Zar ti stvarno mislis da ne SVI al neki od njih stvarno znaju sta je sint???

neconix
11.09.2008, 09:30
Znaci i ovaj zadnji MP3 ne valja?

Ovaj je mnogo bolji nego oni prethodni.Moze to lepo da se sredi!;)

BasariStudios
11.09.2008, 09:34
A sta je to bolje u njemu? Za mene je gori bar 10 puta.

Alix
11.09.2008, 09:35
Ovaj zadnji MP3---JEBLI VI MENI SVE PO SPISKU ako ovo nije neki konvertovan ritam...Ma čuo sam beginija i sirtakija i ostalih đavola ne 100 već 999999999-puta kvalitetnijih i to na Korgu PA50...Eno La Alen-Blastusan je živi dokaz za to...Ma daaj pobogu i još nešto...Nedime reko si da možeš da kopiraš JuVe---Po ovim trilerima u Moj Dilbere i po ovom rasponu akorda baš vidim da možeš...Ovako svira onaj mali muzičar a ne čovjek koji ima studio...Trebo si da čuješ kako ovo sviraju ENVR METJAHIĆ i MIRALEM OSA,pa da vidiš šta je tehnika i kvalitet...Ne ljuti se ali rate ovo je katastrofa...Ja mislim da je jadni Ketron ovo uveo kako bi se lansiro na Balkan,ali ovo neće ni da vidi Europe a kamoli balkan...Inče te razlike u ROM memoriji i te đavle što nakazivaju-šta nama to koristi?NIŠTA,a i zvuk Ketrona po ovome-zgadilo mi se...Ovo je kanta pa ti zamjeri koliko hoćeš,ako zamjeriš na tome da ja kažem istinu kako mislim onda ne znam...

BasariStudios
11.09.2008, 09:44
Planirao sam da sacekam jos odgovora jer znao sam sta cu dobiti al nemoram cekati,
dovoljno je i ovo, kao prvo mnogo vas ste vec REPLY sami sebi sa ovim, ja nemoram
nista kao drugo...prvo da se nasmijem...ehehehehehe...

Ovaj zadnji MP3...EHEHEHEHE...je Zlatkov ritam, odsviran na Cubase a zato e vama i
poznat taj ritam pa mislite da je konvertiran, naravno da jeste...
harmonike su Scandali, Bubanj je sa Halion one, ostale stvari na Kontakt, bilo je MIDI file
napravljeno od STY za YAMAHA od EastWEST SET A odsvirao je moj kolega Zaim Albanac...
kojeg Enver zna uzivo...da pricam dalje, ne vredi, nema smisla i jadno je, znamo mi svi sta
je ovde u pitanju, necemo tamo ici...

Stilove nisam ja sve pravio, neke su pravili bolje muzicare od mene a takodje na nekima
su svirai bolji muzicari nego ja...ja sam placen od KETRONa 500-600 dolara za stil sa demom
a onda dalje il ga ja radim il dajem kome hocu da mi odradi...a treba se raditi jos 24-32 so
ako ima takih Muda ovde i vi mozete zaraditi, naravno preko mene, ovo je ozbiljno.
Vi napravite Stil, posaljete ga meni, ja licno vas placam i gotova prica. Treba mi dobrovoljac
koji ce napraviti 2 dobre Dvojke, nekonvertirane, jedna od 80-100 tempo i jedna od 115 do
135, zavisi kako ce to pasovati tamo za kola i te zajebancije...sve u GM standardu.
al hej, jedno je zaboravljeno ovde...

Nas je preko 20-30 hiljada muzicara sa Balkana na netu...zar nije dovoljno da od sve
te Ketron je nazvao MENE??? Nisam ja njih nego oni, a nisu me nasli preko stranica nego
po forumima, stranim nasim sta ja znam. I Zmago Ostersjek me je trazio da radim za
MEDIASTATION, 3 puta me je molio i nisam jer nisam mogao...za to je zivi dokaz nas kolega
Trosa sa YU MIDI koji sad radi za njih. A Ketronovci iz Staten Island su me u Brooklyn vozili
limuzinom prvi put na meeting...pa ce NAMM show, pa ovo, pa ono, svaka secunda sto
je zanjih se placa, i kad me zovu na telefon...nemoram vise pricati.

Oh da dodam, prvu nedelju Oktobra dolazi mi Audya...al nece bit jos u prodaju, dalje:
PA800...SX3000...SD4...SVE EXPANZIJE...SVE KUTIJE ZA SINTOVE...EMU 1616...
STYLE WORKS...SVE KABLOVE...naravno da dodam da od sledecu nedelju cu biti sretan
vlasnik KORG PA2XPRO, PA800 ide a on dolazi...naravno KETRON...zaboravio sam na M3!
A ovo nije Basari Studios sa 600 dolara set nego je 500 dolara po komad stila.

A sada pomozite mi sta da sutra narucim:
Ovu:
http://www.argosyconsole.com/html_internal/argosyvseries_90V2R1000.html
ili ovu?:
http://www.argosyconsole.com/html_internal/argosyvseries_70V3R1003.html

Hvala Ketronu...inace bi ja to sanjao.

BasariStudios
11.09.2008, 10:08
A ima njih vala dosta sto su pljuvali i na moje korgove ritmove i boje na stranici...
samo sam mesec il dva kasnije hodo u Western Union da podizem njihove pare...opet...

BasariStudios
11.09.2008, 10:10
A procitajte sta jedan nas kolega sa drugog foruma kaze o SVOM ritmu:

Nazalost, ne mora !!! Style je prilicno bezlican, bez pravih akcenata
u ritmu, osnovni bubanj nekonkretan, bongosi sviraju neku svoju
"pjesmu", ritam gitara necujna a sve pliva u Hall-u koji je "razmazao"
i ono malo dinamike. Solo harmonika je takodje utopljena u Hall i
Delay, te vrlo neprecizno odsvirana sa obiljem losih trilera.

A oso sam ovoliko sa ovime...ma nako...nekad je FUN! A za kraj svega ovoga
cu reci samo sto ameri kazu: THIS IS WHAT I WANNA HEAR!
Jer ovo me ucini i boljim u onome sto radim, kritike.

Pozdrav

800Pa korg
11.09.2008, 10:19
Napravio bi ti ja te dvojke ali posto imam u planu saradnju sa korgom otpadate i ti i ketron sa sve limuzinama kao sitne ribe!ne zameri samo sam iskren

BasariStudios
11.09.2008, 10:22
Ma sta da zamerim Brale samo rokaj i ti sa Korgom, sve najbolje, napred Balkanci,
rasturamo, uskoro ce nas u Yamaha i Toyota zvati za njih da radimo.

Marco7
11.09.2008, 10:25
Auuuuuuuuu....Sta se sve ovde izdesavalo men =))

BasariStudios
11.09.2008, 10:39
A si ti ziv ebote...alo...ja ceko da dodjes UPOMOC!

m@x
11.09.2008, 10:40
Zar ti stvarno mislis da ne SVI al neki od njih stvarno znaju sta je sint???

Ma ne bih baš rekao da neki ne znaju što je sint, nego ljudi se jednostavno naviknu na određenu zvučnu sliku ili način rada (bez obzira bio to Korg, Roland ili Yamaha) sa klavijaturom, i onda više za njih ne postoji ništa drugo jer im sve zvuči 'lošije' (a u stvari drugačije) i nije im jednostavno za svirku ili setiranje (jer se trebaju naviknuti na totalno drugačiji način rada).

Ne postoje bolje i lošije klavijature (u istom rangu cijena), nego samo klavijature koje su više ili manje pogodne za sviranje određene vrste muzike, a bolji ili lošiji može biti samo čovjek koji upravlja tom klavijaturom.

BasariStudios
11.09.2008, 10:46
Ma ne bih baš rekao da neki ne znaju što je sint, nego ljudi se jednostavno naviknu na određenu zvučnu sliku ili način rada (bez obzira bio to Korg, Roland ili Yamaha) sa klavijaturom, i onda više za njih ne postoji ništa drugo jer im sve zvuči 'lošije' (a u stvari drugačije) i nije im jednostavno za svirku ili setiranje (jer se trebaju naviknuti na totalno drugačiji način rada).

Ne postoje bolje i lošije klavijature (u istom rangu cijena), nego samo klavijature koje su više ili manje pogodne za sviranje određene vrste muzike, a bolji ili lošiji može biti samo čovjek koji upravlja tom klavijaturom.

Niko jos bolje nije niti postirao a nit pametnije, samo brale izgleda ti neznas
ti sta se tacno desava na ovom topicu, citav ovaj topic nema veze sa Korg
ili sa Ketronom, drugo je ovde u pitanju. Sint kao Sint naravno da je dobar.

GALA
11.09.2008, 13:10
Nedime ajd molim te nemoj vise pricati gluposti,amerika je centar svijeta zato se lakse dođe do nekih veza,,,europa je šupak svijeta a srbija- bosna i Hrvatska su samo hemeroidi na tom šupku,,,zato mi nemozemo lako doci do te limuzine da nas voza....Brale tamo gdje si ti nema konkurencije i mozes im prodavat fazone,al zasto te ovdje sprdaju,jer ljudi znaju sta valja i kako to treba zvucit,i zato nemoj ovdje govorit sta vi znate o muzici,ovdje ljudi koriste svoje instrumente maksimalno..i dobro znaju sta valja...Boli me i za ketrona i ostale,ja kad bih se malo vise angazirao poceli bi JV bubanj ubacivat pod normalno u sintove, bili bi u prvoj mapi na rolandu...hehehee

Vule
11.09.2008, 13:24
ma 'ebe se njima za balkan i Južni Vetar...svima njima je ovo smešno malo tržište...više kljava prodaju u jednom njujorku nego u celoj bivšoj jugoslaviji...nemojte se ljudi svadjati oko gluposti...B-)

gnovako8
11.09.2008, 13:30
Dali taj ketron moze primati Semplove i dali je on bolji od SD1 ketrona i koja ce mu cjena bit. :rolleyes:

m@x
11.09.2008, 13:32
GALA,

U Americi da nema konkurencije?! Da nisi malkice pretjerao?

Pa ako bilo gdje ima konkurencije onda je to u Americi. Da nema konkurencije onda se potencijalne djelatnike ne bi ni mamilo svim i svačim, između ostalog i spomenutom limuzinom.

m@x
11.09.2008, 13:43
gnovako8,

Ketron SX-3000 (koji je rađen na bazi SD-5) ne prima sample-ove, ima neke zvukove i style-ove (osim orijentalnih) koje SD-1 nema, a da li je bolji od SD-1(+), vjerojatno nije (osim što je noviji) a cijena u USA je oko 2800 do 3200 USD (ovisno o ugrađenim opcijama tj. HDD-u i vocalizer-u), pa će u Europi biti otprilike isto toliko ali EUR-ima (bez konverzije).

Vule
11.09.2008, 13:48
GALA,

U Americi da nema konkurencije?! Da nisi malkice pretjerao?

Pa ako bilo gdje ima konkurencije onda je to u Americi. Da nema konkurencije onda se potencijalne djelatnike ne bi ni mamilo svim i svačim, između ostalog i spomenutom limuzinom.
Gala je mislio na naše muzikante...i ja tvrdim da je u americi konkurencija smešna,malo je ozbiljnih muzikanata sa ovih prostora da rade sa aranžerima...B-)

jeftabgd
11.09.2008, 15:22
Apsolutno se slazem sa Galom.Bez namere da uvredim nase ljude koji zive svud po svetu ali kvalitet je na strani baze(maticne drzave,Srbije,Bosne,Makedonije,Bugarske,Turske).Ne zavaravajmo se,99% ljudi zivi ipak ovde i to je prava konkurencija.Dijaspora po pitanju muzike mnogo zaostaje.Gde ta deca da nauce?Kod koga da idu na casove i gde posle da uzivo to cuju?NIGDE.Samo u svojoj domovini,bila ona Srbija ili Tunguzija,svejedno.Imali smo slicnu situaciju i sa Rolandom koji je izbacio neki aranzercic za Balkan,EX ili tako nesto.Covek im je uradio ritmove i ???Nema veze sa zivotom.LOSE,ODVRATNO LOSE.Moje je misljenje da to ne moze da odradi jedan covek jer niko nije toliko sirokog znanja da pravi 20-tak ritmova sa razlicitih podneblja.Ja na pr.nikako ne bi znao da napravim nesto za Madjare.Svako prosecan Madjarski muzicar bi to uradio bolje.Mogao bi da konvertujem nesto,malo promenim neku zveckicu i to je to,ali te stvari ne prolaze,jebiga.

milanceshow
11.09.2008, 15:38
Jel mozes nesto da postavis sto ti sviras i sto ti pravis......a ne da podturas tudje stvari.

Ovo je tvoj post :
Ok prihvatam vase komentare i nema sta da komentarisem. Evo de mi recite sada dal
ovo ne valja, ovo je bar 10 puta bolje od Korga. Bice u sledecih 16 stilova koji dolaze.
Naravno svaki put ce biti bolje i bolje al ovo sada nek mi neko kaze da Korg moze:

http://www.speedyshare.com/576681792.html
Kada te je NO1 pitao :Nedim,jesi li to ti?
Ti si mu odgovorio :U ovaj zadnji MP3 mislis? Da.
Posle par komentara na "zadnji mp3" ,ti si rekao :Znaci i ovaj zadnji MP3 ne valja?
Onda je neconix dao komentar :Ovaj je mnogo bolji nego oni prethodni.Moze to lepo da se sredi!
Nakon toga je tvoja reakcija bila :A sta je to bolje u njemu? Za mene je gori bar 10 puta.
I onda si rekao sledece :Ovaj zadnji MP3...EHEHEHEHE...je Zlatkov ritam, odsviran na Cubase a zato e vama i
poznat taj ritam pa mislite da je konvertiran, naravno da jeste...
harmonike su Scandali, Bubanj je sa Halion one, ostale stvari na Kontakt, bilo je MIDI file
napravljeno od STY za YAMAHA od EastWEST SET A odsvirao je moj kolega Zaim Albanac...
kojeg Enver zna uzivo...da pricam dalje, ne vredi, nema smisla i jadno je, znamo mi svi sta
je ovde u pitanju, necemo tamo ici...

Ovakve stvari stvarno ne volim......
-----------------------------------------------------------------------
Sa druge strane ja tebe razumem.Hoces da postignes nesto u toj tvojoj karijeri.Ali te molim da ne vredjas moj sluh i inteligenciju ,a i inteligenciju i sluh drugih clanova.

Mnogi odavde sa sajta sviraju i rade na balkanu.Muzika je toliko napredovala u zadnjih 15-20 godina da je to nenormalno.Postoje mnogo dobrih sviraca na balkanu i malo sire.I ti ljudi su upoznati sa kvalitetnom muzikom i sa kvalitetnim ritmom.

Generalno gledano,ritmovi mogu da prodju ali ne u nekoj visljoj klasi.

Nebi bilo lose da poskidas DEMO Klavijatura i DEMO benova iz download centra.Pa preslusaj malo.Tu ces da vidis razliku.Ima tu i dobrih i losih stvari,ali ti slusaj dobre stvari.

---------------------------------------------------------------------------
A sto se tice konkurencije u USA.............da su nesto veliko postigli sa muzikom na balkanu i evropi,sigurno nebi otisli za USA.U Americi ako imas srece mocices da zivis samo od muzike,a opet to ne garantuje kvalitet tog muzicara.Mada ko moze da garantuje kvalitet muzicara u Evropi ili bilo gde u svetu po obimu posla.........itd.........

---------------------------------------------------------------------------
Sto se tice globalne saradnje muzicara sa Balkana i Basari Studia............ja sam ZA.....ali nebi ja za pare radio,tj. da me ti placas.
Hocu da imam procenat na autorskim pravima........

---------------------------------------------------------------------------
Demo ritmova koji sam skinuo sa linka ka Ketronovom zvanicnom sajtu su malo pod znakom pitanja sto se tice autorskih prava.
Na prezentacije nekih ritmova su neke zakonom zasticene pesme.Tako da moze neka tuzba da vam stigne..........razmislite malo...................
---------------------------------------------------------------------------

Nebih zeleo da se ova tema zavrsi sa mrznjom izmedju nekih clanova.Zato molim da lepo i lagano smirimo strasti.....
Nedim je postavio ovaj njegov rad zato sto nas ceni kao skup ozbiljnih i kvalitetnih muzicara.Zato i mi moramo da gledamo na njegov rad sa ozbiljnoscu......

@Nedim
Drago mi je sto si podelio svoj rad sa nama.......Pozdrav!

Vule
11.09.2008, 15:44
Apsolutno se slazem sa Galom.Bez namere da uvredim nase ljude koji zive svud po svetu ali kvalitet je na strani baze(maticne drzave,Srbije,Bosne,Makedonije,Bugarske,Turske).Ne zavaravajmo se,99% ljudi zivi ipak ovde i to je prava konkurencija.Dijaspora po pitanju muzike mnogo zaostaje.
tamo je Brate još uvek glavni hit od Meha Puzića-Moj Brate u tudjini,iz sedamdeset i neke...:lol:=))

Zuki-Korg
11.09.2008, 15:54
Ufffffffff aliiii su dobriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i ritmovi i boje...

Imam da dam Extrema i pa2x za njega... :)
--------------------------------------------------------------------

Sta ja znam..

Vidi bar ovaj Ashkaliski ritam da bude malo ostriji i da ima bar jos 2-3 timpana.. jer ovako zvuci kao obican spor bugarsk kucheski...

:)

Zuki-Korg
11.09.2008, 16:05
jojjjjjjjjjj kako je dobar ovaj sint.. ufffffffff

dajem i mercedesa za njega a ne samo extrema i pa2x =))

harisfaz
11.09.2008, 16:16
ma nema... ovo je vrh vrhova... hahahaha!!! ej ne mogu da vjerujem kako moze ovu glupost uopste pokazivat ovdje...halo ljudi, ovo nije humano ni sekunde!!! nedime, jesil siguran da znas sta radis??? jer ovo ne lici ni na sta...

Alix
11.09.2008, 16:21
###zato e vama i
poznat taj ritam pa mislite da je konvertiran, naravno da jeste...####

KAKO SI IMO MUDA da kasiraš Zlatkov ritam?Za njega si uzo 600$ a nisi čovjeka ni pito...
S tim vidim da i onaj "tvoj" set NIJE TVOJ material već sve izkonvertovo...A šta se tiče kvalitete LJUDI PITAJTE KOGA HOĆETE,MIRALEM OSA I ENVER METJAHIĆ su najjača 2 klaviaturista za našu muziku u CJEEEEELOJ Americi kojila je...Dakle momci imaju BUUUM tehniku i raspored,a to što je Nedim s njima u zavadi to je njegov problem...Da su njih dvojica odradili to za Ketron,kunem se na sve da bi poželi velik uspjeh...A ovi demosi?Ma daaaj sramota da se spominje...i još nešto:
NEDIME GDJE JE SAD ONO TVOJE-LAKO JE SKIDATI TEHNIKU JUŽNOV VETRA?...
Ja koliko čujem drug u tebe su trileri i akordi KATASTROFALNI,ovakav raspon sam ja sviro 1995-te u muzičkoj sa harmonikom,a ti ovo nazivaš kvalitetom...i kažeš da dobijaš PA2X i Audiya?...Ma džaba tebi KAMION klaviaturi kad nikad nećeš iz njih izvući ni 1% kvalitete,a ti se sad malo zamisli...

Alix
11.09.2008, 16:45
Sad sam pročito MIlančeta....
Drug odluči JESIL TI OVO SVIRO ILI NISI?
Kad si uploado reko si da si ti sviro,čim smo rekli da ne valja,odjednom si se sjetio da je neki albanac sviro...Pa ko je sad sviro---Uhvatio si se u laži drug a i mislim da si slago još mnoge stvari al nema veze...Sad neka ti se obrazi pale na ovu temu,ko što su se meni kad me narod kritikovo što sam govorio ružne rječi za onog muzičara iz Kanade,a ovo i ono je isti đavo-ništa ne valja...A za saradnju s MARCO07 mislim da nisi dorasto jel si ga toliko puta uvredio da smnjam da će šta iz toga da bude...

harisfaz
11.09.2008, 16:55
opaaaaaaaaaaaaaa.......... to almire, reci mu!!! 1000% si upravu.!!!!!!

romario
11.09.2008, 17:12
Puno teških riječi...ali s razlogom.
Čudim se da tako reagirate na Nedima,pa on je davno svojom postovima pokazao kakav je lik.
Neću reći da je loš momak,ništa više nego ja.
On jednostavno ne pripada ovom podneblju gdje živi većina nas ,ili je živjela...
To su malo stvari za psihologe ,da objasne o čem se ovdje radi.
On je "talava",mi smo rumba, estam ,različiti svjetovi u muzici.Svi sviramo ili smo svirali,gdje nedim svira,s kim...
Kao druženje na forumu ok,ali prevelika pametovanja,ja i ja ...To ne ide.U stvari ide ,već jako dugo...
I onda se čovjek zapetlja i nema kraja tome...

GALA
11.09.2008, 18:01
Onda se mi cudimo zasto tvornica ne odradi kvalitetno svoj dio posla pa nije ni cudo,kakvi ljudi rade za njih dobro i zvucimo,dobro i sviramo....

Vule
11.09.2008, 18:11
Ja mislim da bi bilo pošteno da prestanemo sa svadjom...Nedim je rekao šta je imao a i mi smo...glupo je da se pljujemo dalje...:D

skoricnik
11.09.2008, 18:18
I ja mislim da bi trebalo prekinuti svadju...

A SX3000-B...Pa moj iS50 je zvucao jedno 10X bolje od ovoga...

Bez ljutnje, ali ovi demo snimci su 0...Mogu da se kladim da Alenov Pa50 radi 3 u glavu kada uporedim sa Ketronom...

Vule
11.09.2008, 18:28
I ja mislim da bi trebalo prekinuti svadju...

A SX3000-B...Pa moj iS50 je zvucao jedno 10X bolje od ovoga...

Bez ljutnje, ali ovi demo snimci su 0...Mogu da se kladim da Alenov Pa50 radi 3 u glavu kada uporedim sa Ketronom...
=)):lol:...izvinjavam se...=)):lol:

mykeli
11.09.2008, 19:23
Cudno da ovo nije vec zakljucano, necu biti ja taj koji ce to da uradi.

Znaci sva Nedimova pomoc od ranije pada u vodu???

Ovde se vise ne radi o Ketronu?

harisfaz
11.09.2008, 19:29
pa...radi se o ketronu i onome ko radi za ketron... nedim pomaze, ali ne dzaba...tako mi svi mozemo..

Korgminator
11.09.2008, 19:30
Od danas je oficijalno u prodaji...za vise info link ispod~~~:

http://ketron.com/itemdetails.asp?mod=SX3000-B

Pozdrav Nedime

Kao prvo zelim da ti cestitam na uspjehu sa Ketron-om. Tek sam danas vidio ovaj thread. O kvalitetu tvojih ritmova i zvuka Ketrona necu uopste da komentarisem, to je licni ukus.

Na kraju izrade ritmova bitno je samo ritmovima volume da napravite jednake, tako da kad se prelazi sa jednog na drugi nema razlike. Takodjer, ritmovi trebaju da imaju cist i konkretan zvuk, da nije zamucen. A sad sto se nekome ne svidja zvuk Kentronovog bubnja/trubi/ovog onog nije ni bitno...ne moguce je potrefiti svaciji ukus...vidim da neki spominju Ju Ve Bubanj a meni je on recimo totalno ne potreban i aranzer ne bi nikada kupio zbog njega...nasi ukusi su razliciti. Ponavljam, na kraju je samo bitno da vam ritmovi imaju konkretan zvuk i da ih ima dosta kako bi se pokrio cijeli repertoar sa prostora Balkana. Zelim mnogo uspjeha u daljem radu, mozda cu jednoga dana i ja biti vlasnik Ketron aranzera.

marco
11.09.2008, 20:03
Au sta je bre ovo, pa Roland E2 radi bolje. Sto Nedime nisi dodao strings kao podlogu na ritmovima. Ovako zvuce suplje.

mykeli
11.09.2008, 20:24
Cekajte bre ljudi, pa Nedim je tek poceo da saradjuje sa Ketronom, njegova je greska sto je odmah prve snimke postavio ovde...
Pustite malo neka se i on upozna sa masinom pa ce posle komentarisemo, kad je "navezba"..
Zna i Nedim da ovo ne zvuci kako treba, verovatno je srecan sto je ostvario saradnju pa je malo pozurio i tu se gadno zajebo...
Nedime, zelim ti lepu saradnju sa Ketronom i da nas uskoro odusevis sa novim (ali novim) ne konvertovanim stilovima...

A sto se tice stringsova, pa to je verovatno ostavljeno mesto za neke kreativnije ljude iz te firme, ovo mislim da je samo kostur...ili je final......ili je kostur.......ili je final????

BasariStudios
11.09.2008, 20:46
Ja nemam reci, svi ste skoro svi bolesni, nek vam je bog na pomoc, od obicnog posta
vi ste uradili da se bog cudi, vama svima stvarno treba pomoc a posebno od neke ljude
koje su se ovde prosuli a nisam nit ocekivao da su toliko nisko. Produzite bez mene.

Pozdrav

BasariStudios
11.09.2008, 20:51
###zato e vama i
poznat taj ritam pa mislite da je konvertiran, naravno da jeste...####

KAKO SI IMO MUDA da kasiraš Zlatkov ritam?Za njega si uzo 600$ a nisi čovjeka ni pito...
S tim vidim da i onaj "tvoj" set NIJE TVOJ material već sve izkonvertovo...A šta se tiče kvalitete LJUDI PITAJTE KOGA HOĆETE,MIRALEM OSA I ENVER METJAHIĆ su najjača 2 klaviaturista za našu muziku u CJEEEEELOJ Americi kojila je...Dakle momci imaju BUUUM tehniku i raspored,a to što je Nedim s njima u zavadi to je njegov problem...Da su njih dvojica odradili to za Ketron,kunem se na sve da bi poželi velik uspjeh...A ovi demosi?Ma daaaj sramota da se spominje...i još nešto:
NEDIME GDJE JE SAD ONO TVOJE-LAKO JE SKIDATI TEHNIKU JUŽNOV VETRA?...
Ja koliko čujem drug u tebe su trileri i akordi KATASTROFALNI,ovakav raspon sam ja sviro 1995-te u muzičkoj sa harmonikom,a ti ovo nazivaš kvalitetom...i kažeš da dobijaš PA2X i Audiya?...Ma džaba tebi KAMION klaviaturi kad nikad nećeš iz njih izvući ni 1% kvalitete,a ti se sad malo zamisli...


Muda nikakva nisam imao, niti sam taj stil prodao njima, trebas malo
raditi na tvoj maternji jezik da razumes bolje, to sam uradio juce samo
tako snimio da vama dokazem da nije u pitanje kvalitet Ketrona ili Korga
il bilo sta nego da je u pitanju moje ime ovde, Nedim, Ljubomora i Bolest
Balkanska a ne da stilovi stvarno ne valjaju...zato sam postavio MP3 koji
nema veze sa Ketrona a od vas opet se ista prica dobila, ko na drugi YU MIDI.
Jednom davno se bunili da ovaj Cubase bolji onaj bolji i na kraju snimao
sam jedan snimak u Cubase, kopirao ga na 3 puta, postavio i na svaki
sam napisao razlicno ime...kad su se poceli provaljivati jedan kaze prvi je
pro tools drugi je cubase 3 treci kaze cubase 2...bilo je Dernek...tako i ovde.

Sto se tice konkurencije, zasto sam onda izabran i evo vec poceo sam da radim
jedan Jewish/Jevrejski set od 24 ritma i jedan Zapadnjacki set od 32 ritma?
Pravio sam po 3 stila od oba i bile su na test kod zapadnjaka...zasto su onda
opet mene izabrali? Dogovor sam potpisao, Depozit sam uzeo, uskoro ce tamo
biti jos 2 podstranice sa mojim imenom...nije to suplja prica, bice to na njihovu
stranicu, hajmo zaboraviti Balkan, zar nemam konkurenciju na Zapad?

A Milance, sad znas zasto sam tako uradio sa zadnjem MP3u nemoras skakati,
kao sto sam reko da nije ovde ni Korg ni Ketron u pitanju...a sto nek prica
o nekakvim vezama hebes to, niste u NY pa da vidite sta je konkurencija.

Alix
11.09.2008, 20:53
###Zna i Nedim da ovo ne zvuci kako treba,###---Slažem se...

###Ja nemam reci, svi ste skoro svi bolesni, nek vam je bog na pomoc, od obicnog posta
vi ste uradili da se bog cudi, vama svima stvarno treba pomoc###----Ako ne možeš da podneseš istinu nisi trebo da praviš post...NIKOME se ovo ne sviđa a i ne liči na profesionalni rad...Ne znam što je nas 30 bolesno a ti zdrav...Ljudi HAJMO NA LJEČENJE....MILAN TAROT ima lijeka za nas...MILIM ko ima broj od Milana-Tarota da mi ga pošalje,kunem se da ću ga zvati javno i upitati da mi pomogne jer sam bolestan...Požurite svi dok nije kasno,nešto nam glava ne radi kako treba,meni je protekla garancija a i RAM mi nešto zeza...

BasariStudios
11.09.2008, 20:58
Almire buraz, da se ja i ti bar ne kacimo sada.
Do Administraciju:
Molio bi vas da bar ovde ne budem optuzen za nekih gluposta jer nisam nista
nit poceo nit zavrsio, mozete me optuziti jedino iz razloga koje nemaju nikakve
veze sa ovim topicom, u drugim recima neistina.

BasariStudios
11.09.2008, 21:03
Cudno da ovo nije vec zakljucano, necu biti ja taj koji ce to da uradi.

Znaci sva Nedimova pomoc od ranije pada u vodu???

Ovde se vise ne radi o Ketronu?


Jos od prvog posta se ovde UOPSTE ne radi o Ketronu, pametni to moze skontati.

Ovo tebi zvuci na iskrena Kritika il na izivljavanje?:
ovo je stvarno sramota!,....

pa ljudi moji samo snimke poslusajte,... UZAS!

Pa moj roland e86 je bolje zvucao, i bolj ritmove imao,...

Isti covek postira 10 puta iste reci, dalje:
Polose je ovo da bi stajalo na sajtu jedne ozbiljne firme.Ovako nesto moze da odsvira svaki muzicar koji pocinje da svira.A ovako moze da zvuci bilo koja klavijatura novije generacije.Bubanj,bas,solo boje su klasika semplovi sto imaju i na ovom sajtu.Nista toliko posebno a cena im je iha...I da,otkud se pominje Yugoslavija koje vise nema a imena demosa su sprdnja (Turko folk-sranje,).Najbolje da je napisano turci-ku..ci.da zvuci ovako pa u redu http://www.yu-midi.com/forum/vbtube_show.php?do=tube&tubeid=49

Taj je mesao politiku u muzici i poceo vredjat nacionalno, dalje:

Evo od mene jedan VELIKI APLAUZ za NEDIMA.......BRAVO CARE............
Svakim danom dokazujes kakav si.........jos jednom BRAVOOOOOOOO......
Ovo samo potvrdjuje kakav si ti talenat za balkansku muziku........
Ovde se vidi kako si temeljan u radu sa ritmovima......alal ti.......

Nadam se da ste svi svatili moju prejašnju poruku,čika Milanče mi naručio;)...
A za našeg velemajstora Nedima---ETO TI DRUG KOLIKO TI MOŽEŠ DA SVIRAŠ JUŽNI VETAR...Da te čuje Bane Vasić guzica bi mu pukla od smejanja...Al dobro da ne vređam nikoga nastaviću sa hvalom...Svaka čast,nema te ravnog na svijetu (a baš i nema),zbuči do jaja (jadni Ketron)...Ali et---Uspio si da nategneš ljude koji nemaju pojma šta je narodna muzika,da su čuli za ovaj forum i pojedine snimke koje su u downloadu,drugačije bi se kolo igralo...I neko je spomenuo da se prave samo u Americi---Pa za kojeg đavla?Taj sinth NEĆE da vidi Europe ili balkana bar z ajedno 10 godina kad mu cjena padne na 200eur...Žalosno...

Ako vi to zovete KRITIKA i ako to stvarno ima veze sa Korgom i
Ketronom onda se mogu samo jos jednom nasmijati.
Post se nemora zakljucavati, jos niko nikoga nije poceo da vredja,
samo Simonovic malo pametovao, pustite nek izbacimo sve nase
gluposti i frusitracija vani, bice nam lakse posle.

DONE!

sinisa
11.09.2008, 21:05
Vise od polovine vas ovde ne zna da sredi ni svoju klavijaturu,a digli ste toliku buku oko ovoga,toliko teskih reci bez razloga.:mad:

Treba dosta vremena da se srede ritmovi i izvuce bar 90% onoga sto moze jedan aranzer,verujem da je ovo islo malo ubrzano.
Preslusajte malo mp3 primere sa ovog sajta,necete moci verovati koliko neki aranzeri losije zvuce od ovoga,a to je do njihovih vlasnika ne do aranzera.

Slicnu buku su pojedini digli i oko ritmova koji su radjeni za rolandovu E seriju,kao sramota sta su okacili na sajt i bezbroj napada na coveka koji ih je uradio,a jedan od tih sto se "razume u sve" molio me da mu prodam te iste ritmove kad je cuo kako rade kod mene.
Kada sam mu rekao otkud mi ritmovi nije moga da poveruje,a samo sam promenio set.Isti taj dan je skinuo ritmove sa sajta i sad radi na njih,a nije se ni izvinuo coveku posle onoliko blacenja.

BasariStudios
11.09.2008, 21:14
Sinisa...neboj se, ima mnogo njih ovde sto ce to isto uraditi...svaka Fakura od sada
koja ce biti meni uplacena il Ketronu postavljacu ovde sa Imenom da vide. Reko sam
mnogo su njih pricali i o mojim stvarima na stranici, al bar jednom nedeljno hodam
do Western Union bas zbog te ljude. Bio je tu jedan moj ne Kolega nego Drug koji je
ovde nekoliko puta pljuvao na mene o Korg bojama...sad ne prica samnom bas iz
razloga sto me je molio 3 nedelje da mu dam boje i nisam mu dao.

Vaxter
11.09.2008, 21:16
Bilo je vishe nego dovoljno...