PDA

Pokaži Full Verziju : Trazim ritam


Svirac bt
09.09.2008, 21:17
Trazim ritam za pesmu nedostupna od rade lackovic za psr 1100 ko moze da mi pomogne bio bih zahvalan pozzz do site

kuki
10.09.2008, 14:09
Temu si trebao da postavis u rubriku"Ritmovi"!

Svirac bt
10.09.2008, 15:21
Temu si trebao da postavis u rubriku"Ritmovi"!
ja mislim da je u ritmove postavljena ako nije izvinite mnogo......a dali iko moze da mi kaze za taj ritam ko ima i sl pozzz

kuki
10.09.2008, 15:34
Javice se vec neko ako ima.
Premestio sam temu!

Svirac bt
17.09.2008, 00:45
Jel moguce da niko nema ritam za tu pesmu pa stavite je bilo za sta za rolanda....ja cu se snaci hvalaaa

Svirac bt
12.10.2008, 14:55
:confused::confused: Ljudi jel vi svirate uopste ovu pesmu?daj te majke mu neki ritam treba mi .aj pozzz

Enes-am21
16.10.2008, 11:44
pa vidis da je niko ne svira... ko neka pjesma... :D

x3meSRB
16.10.2008, 12:25
Trazim ritam za pesmu nedostupna od rade lackovic za psr 1100 ko moze da mi pomogne bio bih zahvalan pozzz do site

da ti pravo kazem nisam ni cuo za tu pesmu, ovde od tog pevaca retko ko i da svira poneku pesmu........

vlaxxy
16.10.2008, 12:33
Nisi cuo za pesmu "Nedostupna"???

...hit koji vrti sve top liste...

Svirac...taj ritam ima svaki aranzer u svom USER STYLE...klasican Beat.

x3meSRB
16.10.2008, 13:28
top liste cega, gde?

jeftabgd
16.10.2008, 14:20
top liste cega, gde?

Da li je moguce da neko misli da se ista muzika slusa od Djevdjelije do Maribora?Taj mega hit u Srbiji niko cuo nije.To sve zavisi od izdavacke kuce i terena koji ta kuca pokriva svojim emitovanjem.Na,pr.hit,'Malo viski,malo koka-kola" se kod nas uopste ne svira,kao ni Miljacka i jos mnoge pesme.A realno je da ne moze u Zagrebu da bude hit "Splavovi Beograda'.

romario
16.10.2008, 14:30
Splavovi od Zdravkovića ,da...

jeftabgd
16.10.2008, 14:32
Ne Splavovi od Novice Zdravkovica nego Splavovi Beograda od Natase Djordjevic.

x3meSRB
16.10.2008, 14:35
pa o tome i govorim, kad pushtim npr. bn tv iz Bjeljine vecinu pesama nikad nisam cuo ili kamoli svirao a da vam ja pustim shta ovde pici na lokalnim stanicama isto bi bilo.... nemojte da padate na nivo pijanih gostiju koji se cude kako neznamo odredjenu pesmu koju su culi negde usput u radiju u sasvim drugom delu zemlje, ili dundjera koji odu na neki mesec van grada pa slushaju radio dok meshalica pichi pa kad se vrate sa dnevnicama, pravac u kafanu i..... "ajde majstori kako neznate tu pesmu, pa to vam je bre hit tu gde smo radili..... " ...... da ne duzim nadam se da me razumete.....:D

Svirac bt
16.10.2008, 15:42
:) Nema veze kolege ja trazim od onoga ko je zna i svira, a moguce je niko da je nesvira na ovom sajtu ?pa ima li od beograda ili sto znam ja neko ko je kon njega hit :lol: dajte ko svira neka pise za ritam.pozzz
p.s. nemojte se svadzati neki imaju pravo ;)

gibanica
20.10.2008, 23:22
ja stvarno nisam cuo tu pesmu..A imam kablovsku :) radeta sam slusao kad sam bio klinac..carobna zeno..bese mu dobra pesma..carobna ZENO KO TI JEDNOM LJUBAV DA...na na nana nana na na na...do jaja..
ako se mucis oko ritma, a pesma je 4-4 pici disko..zivlje je i ne moras da se patis da pravis ritam.. kakav sam mozak a!!!

CRNI GALEB
27.10.2008, 19:23
Obicni beat kolega

dominik
27.10.2008, 23:31
Pa ja je trenutno sviram na ritam "zidovi", malo ga obradio i dobro služi!
jeftabgd:"A realno je da ne moze u Zagrebu da bude hit "Splavovi Beograda'."
Al se svira od Huleta "Neće meni Drina biti kapija"!

gibanica
31.10.2008, 21:07
jesi nasao ritam konacno?

GALA
31.10.2008, 21:32
Ej a ko je taj Rade Lackovic?

gibanica
31.10.2008, 21:45
to ti je neki sto peva ko da mu komarci izujedali jezik..pa jedva otvara usta. ima kockastu glavu i nema nijedan hit. kak da ti objasnim..al vole ga ljudi..

Enes-am21
31.10.2008, 23:07
hahahah=))=)) sjajno si ga opisao... svaka cast... fakat, nemam pojma u cemu je fazon kod tog Radeta, ma frajer je NIDJE VEZE!!!!:D:D

gibanica
02.11.2008, 21:54
e ima jedna od radeta sad je svi slusaju...zove se avantura..mada mozda i nije on..po meni pesma ko i svaka druga..strofa-ref-str-ref-ref i sve upakovano u najobicniju rumbu..al pali se masa...skroz bzvz

branoy
03.11.2008, 07:13
Joj ljudi sto se vi ovde folirate ne znate ko je ovaj pevac, ne znate ko je onaj, hit ovaj kura... hit onaj ku.... vi ste BOGOVIII bez mana pare vam lete, ubiste se od posla po vukojebinama!!! daj ne ser.... viseeee! *NARAVNO CAST IZUZECIMA* Momak ok je to pesma naravno koja ce trajati 2-3meseca i to je to, ali drago mi je sto skidas novitete i nastavi tako ako gledas u buducnost!
Ako sviras u kafani gde nema omladine onda nista od ovih pesama ali ako si u gradu diskoteke klubovi gde puno omladine obavezno skidanje i to je to! E nekad se zapitam jesam li ja uopste ovde trebao ili trebam biti medju seljacimaaa koji su orjentirani prema jednom pravcu muzike i koji su zaostali po obrazovanju muzickom tj. vole ili poznaju samo jedan pravac, narvno poznaju perfekt ostale i to brate! ako razumes muziku u svakom zanru nalazis umetnost i postoji umetnost... ma pukne mi ovako film stvarno se iznerviram na ovakve gluposti a inace sam totalno opusten! ufff
Da imam ritam dao bih ti ali ja sam to svirao u zidovima ritmu i vise je ne sviramo posto je ovde vec izfurana kao sto sam vec naveo traje koliko traje ali dok traje dobro se coolira uz nju! aj

Marco7
03.11.2008, 08:52
Sto se mene tice moze da peva jos 100 godina ja opet necu skidati ni jednu njegovu pesmu niti mi je iko ikad trazio bilo koju njegovu pesmu ;)

branoy
03.11.2008, 11:26
Vidis Marco7 brother kako pogresno razmisljas! Pa kako ces onda ocekivati da neko skine tvoju pesmu ako je hit ili ne i ne bitno na zanr kao sto sam vec naveo, ti onda pevas znaci za sebe i skidas sta se tebi svidja, tako dodje, ovo je posao i moras pevati masi sve sto traze, ako ces pevati za svoju dusu svaka cast! naravno meni svejedno...

gibanica
03.11.2008, 13:58
znam ja dobro ko je lackovic i ne pravim se..ne izbija sa BN-a..ako covek nema potrebe da skida onda nece..a i ti se nisi pretrgo do velegrada..za pisare nisam cuo u zivotu ..npr..u jebenom novom sadu (najvece mesto u vojvodini) ne mozes svirati lackovica,rifata tepica,i druge majstore gastarbajterskih kafana..
do sad nisam imao priliku da sviram po BiH i nemackoj..a ako budem naucicu lako tu pesmu..
ne kazem da ne treba znati..ali toliko je boljih pesama koje jos nisam skidao..
i nije nacin nekog vredjati ako hoces nesto da ga ubedis..

Svirac bt
03.11.2008, 14:07
b-( Jaoo ljudi sta je ova ja normalno sam trazio samo ritam za tu pesnu nitko te netera da je skidas ali kad ti je porucuju negde moras da sviras kad se nude pare.E takoja hocu samo ritam imate nemate dosta so prefrluvanja za pevac ima mnogih pesmama koji nevolis pa ih nekad moras odsvirati to je posao.Pozzz

branoy
03.11.2008, 16:24
radio sam ja brate gibanica u novom sadu svadbu i sve svirao skacu ko ludi i sve znaju napamet a i zove me svake godine lik da radimo ali te pare imam i ovde *I NARAVNO U OVOM JE KONTEXTU RADE ETO UPAO A MOGAO JE SE NACI BILO KOJI PEVAC*! Tako ima i ovde pevaca kod mene stalno vicu ma ne traze mi ljudi tu i tu pesmu i eno malo po malo godine prodjose i vise nigde ne pevaju pa ti vici ne traze i pevaj za sebe (naravno ne mislim na tebe)... pozzz

gibanica
03.11.2008, 16:32
ok,ja se ne ljutim..primam svaki savet i kritiku..samo da ne vredjas..
licis na onog fudbalera kolarova.da znas..
ziv bio

Marco7
03.11.2008, 16:43
@branoy
Hehehe...Ovo je bilo meni upuceno!Ma boli me uvo za Lackovica i slicne pevace!Ja kralju imam iza sebe 5 festivala i nekoliko nagrada i izgradio sam svoj imidz kod publike da ja pevam sta ja hocu i sta ja izaberem!I svirao sam i po Novom Sadu i po Beogradu i u Uzicu i po primoriju i po planinama i za tvoju BL imao 10 onuda i neznam ti sa kim od pevaca nisam radio i nikada u mojoj muzickoj krijeri koja dosta dugo traje jer sam mlad krenuo u kafanu,niko mi nikada nije trazio ni jednu pesmu od Rada Lackovica!A druga stvar koju cu ja preporuciti pevacima je da pevaju samo pesme koje im leze i tacka,jer jedna lose odpevana pesma ce da ostavi jaci utisak kod publike nego 10 dobro otpevanih!Daleko od toga da mi je reprtoar slaba strana,davno sam prosao kafanu i da sam ostao na tom nivou da pevam sta stignem nikada u zivotu ne bi napravio ovo sto sam napravio,ostao bi u istoj kafani i tu bi zavrsio karijeru!Hvala ti na savetu ali lose me savetujes!E sad izvoli ti radi sa tim pevacima koji mogu da pevaju sve i svasta(a takvih kvaliteta koji pevaju sve je vrlo malo tipa pokojni Tose,Cola itd) a ja cu raditi ono sto sam i uvek radio da se ne ubedjujemo vise ovde

smt2
03.11.2008, 17:10
Ovde opet sve neke velike zvezde ja bih rekao .Vidile koke kako behar pada pa se smrzle mislile da je snjeg.

x3meSRB
03.11.2008, 17:19
slazem se za Marcom svako bi trebao da gradi svoj stil i repertoar, jebiga sad dodjem ti ja gde pevash i trazim "idem putem shubara me krasi" i ti cesh da mi svirash u red diskoteke jel da??? Kakav bre Rade Lackovic da ne pustim ponekda bn televiziju da vidim kakva je muzika u tim krajevima ne bi ni znao da postoji..... mozda je popularan kod tamo al to ne znaci da je u drugim krajevima, i ne trebash da se cudish shto vecina nas nije ni cula za njega, a ti si kao cuo za nekog lokalca iz Leskovca koji je izdao cd ovde kod nas??? ma daaaj..... :confused:/:)~O)

odosmo u offtopic, pa dajte coveku ritam ako neko ima..... a shto se tice R. Lackovica nek neko napravi topic na tu temu pa cemo tamo da diskutujemo....... :lol:

Marco7
03.11.2008, 17:27
Ma culi smo mi svi za Rada Lackovica i svaka njemu cast ali mene to ne zanima e sad i smt2 udri ti buraz po turbo folku i uzivaj ;)

smt2
03.11.2008, 20:13
Bitno je da si ti kralj``no koka vodi behar pade pa se smrzla MISLILA DA JE SNJEG:
Covjek je trazio ritam a ne komentare kakav je koi pjevac i dali njegove pjesme tko slusa ili ne ali tu se nadju uvjek oni isti koi imaju sta da komentarisu .e kad se netko nadje sa drugaciji misljenjem onda ATAKE ko indijanci.

Belja_SO
03.11.2008, 20:27
majkemi vi ste svi kraljevi vi od nicega napravite svasta :D ,decko trazio ritam a vi prepirku bzvz... Svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj nacin rada . E stvarno nekad preterate

milanceshow
03.11.2008, 21:14
Koliko vidim svirac iz Bitole je zaznao da je pesma negde HIT ,a negde NIJE HIT.Takodje je saznao da je Rade Lackovic negde popularan,a negde nije.......

A svirac iz Bitole idelje nema ritam............

vujanov
03.11.2008, 21:18
Hej jel to neko postavio ritam u download

vujanov
03.11.2008, 21:20
A, sansa i....nista.....jos nema ritma

GALA
03.11.2008, 21:28
dobro branoy jesil ti cuo za šalu....pa naravno da znamo ko je Rade

Vaxter
03.11.2008, 21:48
smt2 bi mogao malo da pripazi na ponashanje.
I zamolio bih ga bez nepotrebnog i apsolutno suvishnog sarkazma!

CRNI GALEB
03.11.2008, 21:53
Daj ljudi, nece te se sad oko toga zezati. Bio je u pitanju ritam a ne neko poredenje pjevaca. Pa ako momku traze tu pjesmu, daj vise postavite taj ritam. Siguran sam da ga neko ima, ali sad ste ga uplasili, i nece ga staviti, eh jeb..a =))

Svirac bt
03.11.2008, 23:42
Koliko vidim svirac iz Bitole je zaznao da je pesma negde HIT ,a negde NIJE HIT.Takodje je saznao da je Rade Lackovic negde popularan,a negde nije.......

A svirac iz Bitole idelje nema ritam............

Ja samo sam trazio ritam.....Tacno seuste nemam.pozz

Marco7
04.11.2008, 02:33
Pa smt2 posto si ti strunjak daj coveku ritam?Obojica svirate Yamaha klavijature pa je najrealnije da mu ti das originalan ritam ;) Pusti nerviranje brat ;)

gibanica
04.11.2008, 12:35
kolega po struci i klavijaturi iz bitolja ...pa ja da sam toliko muke zadao forumasima digao bi ruke od te pesme..=))
sviraj nesto drugo..:p

ja ne znam kako drugacije da ti pomognem..1 kolega na pocetku rece najobicniji beat..
u downloudi ti je jedan najobicniji od svih najobicnijih..
mozes i na njega svirati a i super je da se preradjuje..
eto mislim da sam 1. koji je okacio ritam za ovu pesmu =))

Svirac bt
04.11.2008, 14:57
Hvala gibanica