PDA

Pokaži Full Verziju : Malo objasnjenje za PA80


rakacaka
14.12.2005, 11:30
U kratkim crtama, kako da prebacim sa FD na HD par foldera sa midi fajlovima?Gde mi se oni prikazu posle? Jer moram ja da im odredim destinaciju? Odakle ih pokrecem? Kako da memorisem u HD promenjen tonalitet, transpouz midi fajla?
Gde u Beogradu ima da se uzme adaprer-konvertor, kabl za povezivanje 2,5 HD iz PA80 sa PC.Hvala :lol:

fico
14.12.2005, 13:31
sve ces to najlakse resiti sa konerterom kojeg ces najbrze naci u nekoj kompjuterskoj radniji ili vanjsko kuciste za 2.5 HD koje spojis sa kompjuterom preko USB kabla maze i sa disketom ali traje vremena

rakacaka
15.12.2005, 08:38
Nasao sam ICY Box i to je OK. Gomilu podataka sam za kratko vreme ubacio, ali bi molio nekoga da mi u "kratkim crtama" ipak objasni to kopiranje sa FD na HD, ako kojim slucajem trebam nesto da dopisem da ne cimam opet HD iz aranzera.Hvala. :lol:

fico
15.12.2005, 10:16
stavis midi fajlove na disketukoje ces ubacivati u sint i ides DISK izaberes COPY sa F1 odaberes FD znaci da ces kopirati sa diskete sa TEMPO VALUE izaberes koji midi i F2 COPY na displeju ce ti pisati DISK:COPY TO sad izaberes sa TEMPO VALUE folder u kojeg ces kopirati i F2 COPY stisnes dva puta ENTER i resena stvar midi se ti nalazi u tom folderu

rakacaka
16.12.2005, 08:03
Hvala Fico! :lol: