PDA

Pokaži Full Verziju : yahoo mail


fico
12.12.2005, 12:27
posto vidim da se mnogi nemogu snaci ili naci na forumu gdje je taj mail box evo jos jedanput ************* za ID koristite ************ a za PASS************** tu mozete da skinete sta ima ili da uploudate nesto a ako nesto jos nekom treba nek mi javi na PP MAIL MSN i pokusati cu srediti pozdrav za sve fico

----------------------------------
YAHOOO MAIL JE ZAKLJUCAN !

Yu-Midi Team

fico
30.12.2005, 22:18
samo da javim da mail opet funkcionise pozdrav za sve i SRETNA NOVA GODINA da mi budeta zdravi puni para a veselje si mozete onda lako srediti sami :P :P
fico

elvir
27.11.2006, 23:29
OPET NEKO PROMJENIO PASSWORT OD ZAJEDNICKOG MAILA.
DAJTE LJUDI ŠTA IMATE OD TOGA ŠTO TO RADITE PA DA ZNAM KO JE SAD BI MU STRPO ROLANDA U USTA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

fico
27.11.2006, 23:35
Ja sam ga ne promenuo nego izbriso sve radi novog zakona koji je sad u sloveniji radi piratelije .A u dogovoru sa Miodragom mislim da za tebe nebi trebo biti problem doci do nicega sto je bilo na mailu .
pozdrav

PS ostavi sint bolan nije ti on nista skrivijo :P

elvir
27.11.2006, 23:41
UH IZVINI FIĆO MISLIO SAM DA SE NEKO OPET MISLIO OBOGATITI SA PROGRAMIMA A DA IH NEMA NIKO DRUGI.
UPLOADOVAĆU JA TO SVE NA JEDAN MOJ SERVER PA NEK MENE GANJAJU.
NISAM ZNAO DA SU U SLOVENIJI TOLKO POOŠTRILI ZAKON 8O

fico
27.11.2006, 23:43
A sta ces samo se nemoj ljutiti jer ces morati platiti pice ako podjem na onu stranu Ostrozca :P :P

elvir
27.11.2006, 23:45
BUJRUM SLOBODNO U SVAKA DOBA,KAD SMO VEĆ NA OVOJ STRANI JEL ZNAŠ BAJU SA KAMENICE

fico
27.11.2006, 23:47
Posto zivim celo vreme u Sloveniji ja vise znam ove ////////slovence///// po Ljubljani.Dole idem samo u goste i dopust .

elvir
27.11.2006, 23:54
DRUGI PUT BUJRUM KAD BUDES SVRAĆO OVUDA OKOLO BIHAĆA.
PA ĆEŠ UPOZNATI I OVE OVUDA NEKA NAS SVIRAČA JOŠ MALO PA ĆE NAS SVIRAČA BITI POLA SVIJETA.ONDA NAM NETREBA NI EVROPSKA UNIJA NI NIŠTA MI ĆEMO BITI JEDNA DRŽAVA