PDA

Pokaži Full Verziju : Roland a 37


ramko
28.08.2008, 18:06
Interesuje me dali neko zna nesto vise o ovoj klavijaturi kakve su boje na njoj dali mogu semplovi ili moze samo da koristi samo boje sys formatu dali mogu da se nadju boje za nju?

Vule
28.08.2008, 18:29
To ti je midi master kljava ili kontroler,kako hoćeš...boje nisam siguran da ima,a semplove ne možeš u nju ubacivati...pogledaj sam....http://www.roland.com/PRODUCTS/EN/A-37/index.html

Alix
28.08.2008, 19:12
###kakve su boje na njoj dali mogu semplovi ili moze samo da koristi samo boje sys formatu dali mogu da se nadju boje za nju?###

Drug ta klaviatura je PRAZNA,ko SVE MIDI klaviature...Dakle upališ je u struju,i bez kompjutera može samo da se prdi po njoj...NEMA ništa...Sve zvukove koje dobija ili koje koristi,vuče preko MIDI interface-a...A dok nabaviš klaviaturu,dobar pc,dobru zvučnu karticu,dobar program,dobrre semplove možeš za to da kupiš sebi dobar aranžer sa semplovima i imaš sve u paketu...Pozdrav!

Vule
28.08.2008, 19:30
Ma nisam siguran da je prazna...pominju nekakvih 128 patcheva,mada daleko je to od ozbiljnog zvuka...a i težina od preko 7 kg mi deluje jako odbojno...;)