PDA

Pokaži Full Verziju : Behringer audio FCA202 karta


mr_eko
28.08.2008, 13:48
ljudi kupio sam ovu karticu i odlican joj je zvuk ali nisam jos skonto monitirning......nikako se necujem dok sviram.....:confused:

mr_eko
23.09.2008, 00:58
pa nije zar da ovaj monitorning niko nezna....da odmah bacim ovu karticu..

Marco7
23.09.2008, 01:06
Kako da ti odgovorim brate kad nikad nisam cuo za tu kartu,pojma nemam kakav ima panel i sve sto nosi jedna dobra zvucna karta?

vingula
23.09.2008, 01:15
Mislim da to ovak izgleda: http://es.woodbrass.com/images/woodbrass/BEHRINGER+FCA202+INTERFACE+AUDIO+FIREWIRE.JPG

Marco7
23.09.2008, 01:20
Ma nista ovo ne govori,jer nema nista osim 2 in i 2 out!Postoje karte koje moras da premostis In da izlazi sa outom preko konektroa i onda mozes da cujes sta sviras na slusalicama a mozda ima neka caka u podesavanju panela u samom racunaru,znaci softverseki!Cackaj malo,ne mozes nista da pokvaris jer uvek mozes da reinstaliras i instaliras opet karticu!

mr_eko
27.09.2008, 01:17
problem je sto supkam ali opet neznam...pa kontam da nema neki driver univerzalni jer ne mogu nista bez monitorninga,,,,

mr_eko
15.10.2008, 19:42
Ma nista ovo ne govori,jer nema nista osim 2 in i 2 out!Postoje karte koje moras da premostis In da izlazi sa outom preko konektroa i onda mozes da cujes sta sviras na slusalicama a mozda ima neka caka u podesavanju panela u samom racunaru,znaci softverseki!Cackaj malo,ne mozes nista da pokvaris jer uvek mozes da reinstaliras i instaliras opet karticu!

Marco duže, smatram a si profi u ovom poslu pa da te pitam za sinhronizaciju???
Dobio sam informaciju od prodavaca gdje sam uzeo karticu da je treba sinhronizovat da bi dobio monitorning???
Pa neznam o čemu je riječ!!!!
Hvala unaprijed!!!