PDA

Pokaži Full Verziju : dalape rucni rad


ilcezan
26.08.2008, 04:52
zdravo svima hocem da kupim harmoniku dobru ali i nemam bas neki kesarac pa mi jedan harmonikas nudi DALAPE SUPER MAESTRO oko 84 god proizvodstvo za 1400 eu kaze da je harmonika extra da je bolji od mnogih a ja pojma nemam od harmonike svirao sam ko dete na neku malu weltmaestericu i presho na sajzere ali treba mi harmonika ajde ako moze vi mi recite i mi dajte savet sto kako da radim ili mi barem nesto predlozite hvala unapred pozdrav svima

ilcezan
26.08.2008, 11:35
zdravo harmonikashe zdravo sajzeriste......???????

ilcezan
26.08.2008, 20:08
jer niko nemoze da podeli mislenje ? ma dajte ljudi znam i sam siguran da ovde ima harmonikasa previse i svi znaju mnogo povise od mene :) pozdrav

Vaxter
27.08.2008, 01:11
Chekaj da se sherif pojavi, ili neko og ovih servisera harmonika... :)
Nije ih bilo ovih dana, ali kad se oni pojave dobicesh adekvatan odgovor. :)

ilcezan
27.08.2008, 03:28
cekam i bicu tu bar 10-15 puta dnevno.....:) pozz

dugmic
27.08.2008, 06:42
pokusaj naci organtone 993 A naj naj serija dallape sedamdesetih godina ili sesdesetih ubijaju , kad sviras .

shtimerserviser
27.08.2008, 08:55
Svako shto prodaje ,svoju robu hvali.Trebash da je dobro razgledash dal joj neshto hvali,i treba da se sredjuje.Godina izrade opet nije kluc kao dobro merilo.SVAKA HARMONIKA od bilo koje da je godine nije ista.Poshto koliko te poznajem nisi laik za muziku promisli dobro i odluci sam. Pozdrav

nele1
27.08.2008, 14:37
prvo pogledaj niz dirki dalije ravan posle kako dihtuje da nepusta vazduh zatim glane registre
pikolo,sopran,klarinet,i bason poslusaj svaki ton vuces meh u obe strane da proveris da nije puko koj ton zatim svaku dirku udaris stakato odsecno da vidis dali se cuje koj feder
i jos jednu vaznu stvar pogledaj da nije pukla sparingla tako sto sviras par minuta sa jednim registrom recimo organ onako malo sa dinamikom i ako pocne da mesa registre onda bezi dalje
od tog istrumenta
eto pozdrav od mene i puno srece

shtimerserviser
27.08.2008, 16:09
Meshanje registra nije nikakav veliki devekt.Daj boze da je samo to problem.

MileGuerrini
11.09.2008, 00:41
A jos ti je najbolje da povedes nekog kome vjerujes a dobro se kuzi u harmonike, a ako je ta dobra, i cjena je u redu!