PDA

Pokaži Full Verziju : Kako da ubacim na karticu semplove


davidr
24.08.2008, 11:29
Dobio sam kopiju kartice stavio na dvanaest disketa i sad bi da kopiram na flech kartu al neuspevam da to odradim kako da ih kopiram na karticu format pise cardbk unapred hvala U PITANJU JE KORG PA 80

fico
24.08.2008, 11:37
Svaki cardbk kopiras na jednu disketu i onda ides na meni gde imas formatiranje ili bekap karte i ides na restore data i kad te pita sint odakle ces da pravis restore ti izaberi da ces sa FD i ubaci prvu disketu kad ucita sve sa nje trazice ti da ubacis drugu CARDBK02 i tako redom sve do CARDBK11 i onda ucitas jos set i imas sve sredjeno za JV svi ritmovi koji su u tom setu su pravljeni da rade sa tim semplovima sa karte.

davidr
24.08.2008, 11:48
svaki cardbk kopiras na jednu disketu i onda ides na meni gde imas formatiranje ili bekap karte i ides na restore data i kad te pita sint odakle ces da pravis restore ti izaberi da ces sa fd i ubaci prvu disketu kad ucita sve sa nje trazice ti da ubacis drugu cardbk02 i tako redom sve do cardbk11 i onda ucitas jos set i imas sve sredjeno za jv svi ritmovi koji su u tom setu su pravljeni da rade sa tim semplovima sa karte.
fico kralju pozdrav hvala za za sve jos jednom pazi care kod mene pise ovako
load
save
copy
erase
format
newdier
rename
utilities

gdje da idem ebem ti fasadu

fico
24.08.2008, 11:52
Utilites i tamo imas i backup i restore .Heheheheheh neka fasadi to su pare jebes sint kad nece da zaradi za zivot.Malo sale.

davidr
24.08.2008, 12:44
utilites i tamo imas i backup i restore .heheheheheh neka fasadi to su pare jebes sint kad nece da zaradi za zivot.malo sale.
jao jarane sad pise kad to sve odradim file not found al sam smotan

fico
24.08.2008, 13:42
Najbolje da i ti pocnes da se bavis sa fasadama nije sint za tebe isto .Heheheheh.Ovako posto dugo nemam korg nisam bas siguran kako mora da se stavi fajl na disketu dali se samo kopira onaj fajl CARDBK01 ili moras da ga stavis u folder.Znaci na kompjuteru napravis folder sa imenom CARDBK01 i u njega kopiras taj fajl sto imas sa imenom CARDBK01 .i kad ides onda na kompjuteru na disketu videces tamo folder u kojem se nalazi fajl CARDBK i pored broj .Ako ne uspijes sad onda cekaj do 6 uvece da dodjem kuci pa se javi .Heheheheheh .Vidis da je i zivot muzicara zeznut nije lako ni srediti sint da sve radi kako treba .