PDA

Pokaži Full Verziju : KAKO STAVITI BOJE NA "SD KARTU"


Malimuzicar
06.12.2005, 17:58
Mozete mi pomoci kako da stavim boje ili kako vi kazete Samplove na Karticu
Kupio sam ovog novog korga tritona stavio sam radne memorije 2x32 MB imam SD karticu .Klavijatura je prepoznala radne memorije kad je upalim pise SLOT 1 32 MB i SLOT 32MB.Downloadao sam ovaj set sa sajta za KORG TRITON ali kad stavim karticu i kad stisnem MEDIA pise da nije karta formatirana ili kao nema nisat na karti
Bio bi zahvalan za svaku pomoc.Ja nisam Muzicar nego sin mi svira ali on ima 9 god . zato mu ja moram to pravit a ja nemam pojma od toga .POMAGAJTEEEEEEEEEEEEEE

toma
06.12.2005, 19:18
da bi mogli napuniti karticu semplovima treba vam
CARD READER (citac kartica) sa kojim prebacujete
semplove za racunara na karticu,znaci da taj citac kartica
prikljucite na racunar, stavite karticu u citac kartica
i preko racunara posaljete ono sto vam treba na karticu

CARD READER (citac kartica) vam dodje nekih 15-ak eura
pa cak mozda i jeftinije

POZDRAV

Malimuzicar
06.12.2005, 19:35
Toma to sam sve uradio ali nesto nece imam citac kartice u kompj.vec ugraden jel mi mozes to malo opsirnije opisati
Hvala unaprijed

yu-midi
06.12.2005, 20:18
Zabroravili smo da novi Triton TR ima USB-port tako da po mome misljenju nije vam potreban CARD READER.
Prvo provjerite dali vam klavijature prepoznaje tu karticu a vjerovatno ima opcija za to kao Card info !
Vjerovano ste dobili CD sa nekim sftverom koji ce vam olakstati rad sa prebacivanjem semplova.
Vazno je da vam komp. prepozna preko USB-port karticu.
Obratite paznju na semplove da budu kako treba slozeni i jos bolje ako imate kompletan set koji treba ovako da izgleda:
primjer: RADNI SET (u njemu se nalaze KSF semplovi u
folderima i KMP sa nazivom foldera.)
RADNI SET.KSC (program pomocu koga ucitavte sve semplove tj.komplet set.)
Nepoznajem dovoljno Triton ali teoretki trebalo bi ovako da izgleda.Prije sve preporucio bi da se kao prvo upustvo procita bar za neke od osnovnih stvari.
Pozdrav
Miodrag

toma
06.12.2005, 20:27
mozda nesto nije u redu sa semplovima
ja imam gotov set za triton pa ti mogu to poslati
pa probaj sa njim samo stavi mail

pozdrav

yu-midi
06.12.2005, 20:34
Ja nisam Muzicar nego sin mi svira ali on ima 9 god . zato mu ja moram to pravit a ja nemam pojma od toga .POMAGAJTEEEEEEEEEEEEEE

Prijatelju i ja imam sina sada mu je 8 godina.
To sto vi ulazete i dajete toliku podrsku je nesto sto i ja radim,samo djeca kao djeca brzo mijenjaju svoja misljenja tako da moze da se desi da vi na kraju moradnete da ucite svirati pored tih dobrih klavijatura.
Zato sam se ja prije njega bar sto se tice klavijatura osigurao :lol:
Misim da me necete pogresno shvatiti jer djeca imaju danas hvala bogu dosta mogucnosti pa tako da sad hoce klavijaturu sad harmoniku a neprodje malo hoce karate pa tenis,fudbal pa tako dok sve isprobaju ostasmo prazih dzepova :lol: :lol:
Samo neka su zivi i zdravi i treba im dati punu podrsku :!:


Za semplove mozete da se javite meni na msn adresu imate ovde na forumu ispod nije problem kao sto sam vec napomenuo a evo i toma vam je isto obecao tu smo da vam pomognemo.

Malimuzicar
06.12.2005, 21:36
Tu ste u pravu YU MIDI sto se tice djece nikad se nezna danas hoce ovo sutra ono .Ali bitno je da su zivi i zdravi sto narod kaze nikad se nezna nicija sreca mozda i zavoli muziku ,pa bi mi bilo krivo da mu to nisam kupio znam sve kosta novaca ,ali i na kraju novac nije sve

Mozete mi poslati na ovu adresu te boje
malimuzicar@hotmail.de

toma
07.12.2005, 00:05
imas li kakav drugi mail jer na ovom ti je sanduk premalen
pa ti ne mogu poslat set za triton
ja sam probao ali mi se sve vratilo
ako imas drugi mail stavi ga ja ti odmah saljem

POZDRAV

yu-midi
07.12.2005, 10:39
Ja cu uploadati nesto od setova na www.rapidshare.de pa cu postaviti likn za download.