PDA

Pokaži Full Verziju : Nova zrtva ROLANDA :)


korgpa_800
15.08.2008, 17:34
Evo sad sam postao i ja ROLAND BOY :) bio sam od rogenje KORGOVAC al sad ovaj ROLAND FANTOM G7 ubio me =)) nesto neverovatno dobro:).....e sad dve pitanja za sve ROLANDOVCE B-).....

01. Jer moze da se konvertira SOUND sa KORG PA 800 na ROLAND FANTOM g7 ???? i ko je taj software !!!!

02. Jer neko zna da mi objasni detaljnie kako mogu da podelim klavijaturu za levu ruku BASS i desnu ruku ????

HVALA VAM PUNO za vase cenjeno vreme

POZ KOLEGE i KOLESKE =))

skoricnik
15.08.2008, 17:42
Fantom G7 nije aranzer...Jel' tako?

G7 je workstation...

Marco7
15.08.2008, 18:01
Ja ti druze vec napisah da ne mesas babe i zabe i da je Pa800 aranzer a Roland G7 workstation ali ti i dalje deljes svoju!Strasno....

Vule
15.08.2008, 19:09
:confused:

medino
15.08.2008, 19:09
"menjam Jednusobnu Lampu za Dvosobnu ";)

a usput samo,nije menjam jednosobnu nego MENJAM SOBNU LAMPU ZA DVOSOBNU...pa promeni to u profilu;)

elvir
15.08.2008, 19:47
ajjjjjj sad ste nasikirali čovjeka heheheehe ,tek sad vidi šta je učinio

milanceshow
15.08.2008, 19:51
@korgpa_800
G6/7/8 nisu aranzeri.Nadam se da si se dobro raspitao sta tebi treba....
G7 je workstation (solo klavijatura)

MilaN B.N.S
15.08.2008, 21:39
A sta ce covek ima para promenice verovatno sad neku drugu kad je cuo da je workstation i ostale komentare. Ima nas svakakvih. :-O

korgpa_800
15.08.2008, 22:11
Za onaj BABE I ZABE hehehe ja znam da je workstation ok ( i tu vidim ti kao prodajes nesto .....kao muzicar i znanja ....mislim suvisno je sve to,mi svi znamo po nesto i dal je to STRASNO ...e to ne znam hehe :).......i sad ako je PA 800 aranzer jer ne moze da uzimas SET BOJE ( aj ovakocu SOUND sa PA 800 na FANTOM ?,da ne bi pogrersio opet pa vi bi onda napravili da pricam za neki SATELIT LOL :)... a za ono sta jednusobnu ......druze nisam srbin,ja sam makedonac da bi ti znao makedonski kolko ja srbski onda bi bio bogatii za jos jedan covek ;).......i druga stvar ...moram da priznam da sam se pogresno obratio ...napiso STYLE ...haha ,u navici to uvek ....a ustvari je za SOUND -boje instrumenta......zasto na njega imam perfektne boje ;).....ehhhh to je to

Sad mi niko nije odgovrio na nijedno pitanje .....?!?!?

P.S. POPRAVIO SAM GRESKU GORE (SOUND) :)

medino
15.08.2008, 23:15
a za ono sta jednusobnu ......druze nisam srbin,ja sam makedonac da bi ti znao makedonski kolko ja srbski onda bi bio bogatii za jos jedan covek

dobro bre druze ,ne ljuti se odmah,samo sam hteo da ti prodam foru kako treba...i ,otkud ti znas da ja ne znam makedonski?
nisi lepo postavio pitanje,ne znamo dal znas sta hoces,solo ili aranger,vidis da marco7 nije jedini koji je to pomislio,svi koji su ti odgovorili,pomislili su da ne znas da je ovaj roland solo,niko nije nista lose mislio..

Vule
15.08.2008, 23:17
Za onaj BABE I ZABE hehehe ja znam da je workstation ok ( i tu vidim ti kao prodajes nesto .....kao muzicar i znanja ....mislim suvisno je sve to,mi svi znamo po nesto i dal je to STRASNO ...e to ne znam hehe :).......i sad ako je PA 800 aranzer jer ne moze da uzimas SET BOJE ( aj ovakocu SOUND sa PA 800 na FANTOM ?,da ne bi pogrersio opet pa vi bi onda napravili da pricam za neki SATELIT LOL :)... a za ono sta jednusobnu ......druze nisam srbin,ja sam makedonac da bi ti znao makedonski kolko ja srbski onda bi bio bogatii za jos jedan covek ;).......i druga stvar ...moram da priznam da sam se pogresno obratio ...napiso STYLE ...haha ,u navici to uvek ....a ustvari je za SOUND -boje instrumenta......zasto na njega imam perfektne boje ;).....ehhhh to je to

Sad mi niko nije odgovrio na nijedno pitanje .....?!?!?

P.S. POPRAVIO SAM GRESKU GORE (SOUND) :)

Pa kako prijatelju očekuješ odgovor kad si postavio malo "čudno" pitanje?

Roland G je sample workstation klavijatura,e a kad je SAMPLE,to znači da SVE BOJE NA SVETU ŠTO POSTOJE možeš da ubaciš u njega,a kako,to je već druga priča...a što se tiče odvajanja desne od leve ruke na klavijaturi,i to naravno može,i ta opcija se zove na Srpskom "splitovanje" a na engleskom je opcija "SPLIT"...uz sint si dobio uputstvo pa ga malo pročitaj,pomaže provereno...pozzz...

Marco7
16.08.2008, 01:43
Ne prodajem nista i neznam pola koliko ti ali znam da sigurno da ne umes nikada da stavis temu tamo gde joj je mesto nego treba neko od nas da je salta(I ova tema ti nije na mestu jer G7 opet ponavljam nije aranzer i ako si ti temu stavio pod ROLAND-ARANZERI a ako ne verujes proveri),drugo cini mi se da nisam ja pisao da li mogu stilovi sa Pa800 na G7ti vec ,trece pisi normalnim slovima kao svi mi i ponasaj se u skladu sa pravilnikom,ako ne znas stavke pravilnika uzmi lepo i procitaj ga!!!!

NeX007
16.08.2008, 10:39
:)) :)) :))

korgpa_800
16.08.2008, 22:33
dobro bre druze ,ne ljuti se odmah,samo sam hteo da ti prodam foru kako treba...i ,otkud ti znas da ja ne znam makedonski?
nisi lepo postavio pitanje,ne znamo dal znas sta hoces,solo ili aranger,vidis da marco7 nije jedini koji je to pomislio,svi koji su ti odgovorili,pomislili su da ne znas da je ovaj roland solo,niko nije nista lose mislio..

Dobro da skratimo ovo naticanje ....nema veze sam cu da se snagem .....i jos mi nije kupljen Roland tako da to mi je princip prije da kupim sakupljam inforamcije citao sam za njega ucim ga pomalo ....prvi put menjam od Korga na Roland i zato mi nije poznato nista o njemu,ali jos jednom evo moderatoru (Marco ) da se izvinim on me sasvim pogresno razumeo,ali to je to zivi ljudi ponekad grese ;), i jednu pozitivnu kritiku ( kad vec ovaj forum radi profesionalno ....trebalo bi za sve sekcije mislim forume gde su marke keyboard da ima prevod na srpski il bilo kakav YU jezik :"> za svaki novi model sajzer kad izage) mislim da to bi bila velika pomoc svima (evo kao ja ;)) koj ne poznaje taj model sajzera ....prihvacam da pocnem sa time ...zivim u austarliju dobro mi ide Engleski pa bi pokusao da pocnem prevoda za Roland serija G....vidim u forum KORG Basari ...trudese da daju prevod za Korg PA 800 ...to je dobar pocetak


Poz drustvo ....i nemojte zameriti .......i ne ljutim se Medino ;) poz druze

medino
16.08.2008, 23:35
ziveo ti nama...
to ti je pametno,dobro se raspitati o onome sta kupujes...