PDA

Pokaži Full Verziju : Uhhhhh tesko mi ali moram da pitam


korgpa_800
12.08.2008, 16:18
:p

E ovako ......pred da procitate ne zelim nikakvu svagu il slicno ........jas sam Korgovac od kad znam za sebe ......ali sad se desilo neku drugu ekspanziju kod mene video sam i PROBAO Roland Fantom-G7 ......nesto izvanredno cudo !!!!

Misljenje vase ????

znam da nije ovo mesto za Roland al volim da cujem misljenje sa korgovca ....za Rolnadovce znam da ce da bude ok :)

Da mi neko kaze dal je probao ovaj sajzer i sta misli .....GENERALNO zelim da promenim za prvi put od KORGA :( na ROLANDA :) ....to je to

HVALA VAM NA STRPLJENJE

ballaboband
12.08.2008, 18:02
Moram ti reci da sam ja bivsi Korgovac i vise i ne slusam polemike oko toga neka brane Korg koliko hoce ja sam na Rolandu

Dule Va
12.08.2008, 18:10
Probao sam je kod drugara prodao je svoj pa 1x i kupio G6,klavijatura je odlicna veliki ekran,odlicna dirka kvalitetno kuciste,boje izlaze bolje nego kod Korga jos ako se kao on bavis studiskim radom mislim da je cena skroz ok.
On je za par dana spremio klavijaturu za svirku/napravio terce ubacio semplove/mada mu je to prvi Roland u zivotu.Poseduje i Korg I30 pa ce ga koristiti kao midi kontroler i sigurno ce bolje zvucati od bilo kog Korgovog aranzera.Pozdrav :):)

gnovako8
12.08.2008, 18:15
je je to mi je kolega probao sam ga i odlicno radi isplati ga se kupit;)

mykeli
12.08.2008, 18:17
http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=5232
http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=3323

Ovo nije trebalo da bude u Korgov podforum..
I trebalo je malo da se pogleda...

Premesteno u Roland-Solo (Workstation)

Marco7
12.08.2008, 19:23
Prvo ne treba mesati babe i zabe ko sto ovde pojedini uporedjuju aranzere i workstation klavijature a drugo imas vec otvorene teme o ovoj klavijaturi i procitaj tamo misljenja ljudi koji poseduju G6 i plus si u samom startu postavio tako pitanje kao da hoces da se sad ovde ispljuju fanovi pojedinih proizvodjaca.I bolje da ne krece opet rasprava Korg je ovo,Yamaha ono ili Rolandu je ovo-ono ;)

bandza
15.08.2008, 01:13
Roland je ozbiljna firma kao i Korg i Yamaha.Sve tri firme (naravno ima ih jos) su imale svoje uspone i padove.Fantom ce definitivno obeleziti ovo vreme kao Rolandov uspon.Pogotovo sa serijom G.Naravno sve je stvar ukusa i konkurentske firme imaju opasne boje i opcije ali nemaju par stvari koje ima Fantom G!Svakako treba poslusati sve tri firme pa onda odluciti nikako ne slusati pricu od price nema nista!Fantom G treba kupiti jer je trenutno najozbiljnija sprava po svim pitanjima!
Mana je sto ako vam neko ne da set za G seriju onda morate raditi sve iz pocetka sto traje 1000 puta duze nego na Korgu recimo!